Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 285.816
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo došao MIUI 10 Android O Beta update

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

stigao i jos jedan globalni updejt 9.6.2.0

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 11:12 (16OR).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
maks0806 kaže...

Mora napraviti backup, ako ide sa custom roma na official, mora clear data. OTA ne radi na rootanim telefonima sa twrpom

 Radi

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

I kakav se cini? ima kakvih naznaka za 5s?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Grozni_Zabac kaže...
maks0806 kaže...

Mora napraviti backup, ako ide sa custom roma na official, mora clear data. OTA ne radi na rootanim telefonima sa twrpom

 Radi

A ne znam kako. Eto meni nije radilo. Kada sam flashao preko Miflasha stock, je. Uglavnom, kako radi na MIUI 10? Isplati li se prelaziti? Ili jednostavno na Lineage ili na MIUI 9.1.4 jer je tamo radilo kako spada

Sve je sada lošije, ja ne vjerujem što izvode s ovim softverima -.-

Najbolje što mi je ikad radilo na xiaomiju je random MIUI 10 sa XDA forumu za Mi6. Ne da mi se više... Znaju samo ove jeftine redmije složiti kako spada, sve više je previše očito

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Cisto da ne bih dao pogresan dojam, nisam napravio upgrade na 9.6.2.0 samo zato jer mi se ne da.

 

OTA mi je do sada radio svaki put, ne vidim zasto bi sada prestao, jedino što sam nakon OTA morao ponovno flashnuti TWRP i odraditi root. Nisam nikakve podatke izgubio tijekom procesa, jedino neke aplikacije nisu radile dok ponovno nisam napravio root.

 

Na 9.5.4.0 mi baterija traje nesto duze, a nekih drugih poboljasnja nisam primijetio. S kamerom se ne igram cesto tako da tu ne mogu procijeniti je li se ista promijenilo.

 

P.S. sada bas gledam, vise mi ne nudi upgrade na 9.6.2.0. LOL

 

 

16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

pobjedismo pa u dobrom duhu

 

kineski dev

System
New - Update to Android O. (Mi Note 3)

MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
maks0806 kaže...

 

Sve je sada lošije, ja ne vjerujem što izvode s ovim softverima -.-

Najbolje što mi je ikad radilo na xiaomiju je random MIUI 10 sa XDA forumu za Mi6. Ne da mi se više... Znaju samo ove jeftine redmije složiti kako spada, sve više je previše očito

 Istina, rn4 sa miuijem radi presuper dok 5s ne radi ni priblizno fluidno... Ne bi nikad rekao, ali tako je..

11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Eto meni s novim updateom radi bt kako spada..sad mogu u autu preko jvc radia normalno razgovarat bez prekida....jrl ima netko mozda plavi note 3 pa da bi mozda mjenjao.za crni...plava mi je nekako.brutalna boja...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Je li se ikome događalo, da se na MI Note 3 sve postavke ponište na default. NIšta nije izgubljeno, ali većina 8Ne sve) postavki se poništilo, od melodija, alarma, display postavki,,, čudno.. sam se ugasio i kad sam upalio, svašta nešta naiopako. Nije bio nikakav update.. e sad jedino da nije od potresa i pobjede nad Englezima :-)

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ima tko da prodaje mi note 3?

:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
lovvro kaže...

Ima tko da prodaje mi note 3?

:)

 mariolla79 

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja ga ipak prodao..zena ga nije htijela ona je rekla da je zadovoljna s redmi 4x...ja sam.na mate 10 pro zasada

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ovaj tjedan dolazi bokeh selfie portrait za Mi note 3, upravo testiram i za sada super izgleda!

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
lovvro kaže...

Ima tko da prodaje mi note 3?

:)

 

Kolega, ja prodajem svoj primjerak, slobodno se javi u inbox za detalje.

Goran
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

kad šta ? Kad će MIUI 10 ?

Xiaomi rulz
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kupujem mi note 3...ako netko prodaje neka mi se javi u pp

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 10:42 (zika1987).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Imam Note 3, kupljen od Goldway shopa na aliex..sve ok itd. Global ROM. Instalirao sam Google pay i dodao svoju PBZ karticu za placanje NFC-om u trgovinama. Ali nakon instalacije mi kaze da sa ovim mobitelom ne mogu placati jer je rootan ili ima neki drugi problem. Nisam stigao procitati sto tocno pise, jer sam isao na Get started. Pa sad ne mogu naci gdje to pise.

Zanima me jel tko od vas koristio goola pay na global romu? Dal u security treba nesto podesiti. 

Mobitel nije rootan, upaljen je NFC i dodan NFC da ga google pay moze koristiti.

Hvala

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Mislim da prica ide kak nisu na popisu sigurnih uredaja i tu ne mozes nista. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Otkljucanima se ne moze placati preko NFC

Xiaomi rulz
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 15:10 (kraic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pozdrav. Je li tko ima problem sa Mi note3 i punjenjem istog. Meni dode na 80 ili 90 % i odatle ne mice. Cak konektor bude vruc,a na mobitelu pise da ce se napuniti za 40min..ali ni tamo ni vamo.

 

Global ROM je na njemu. Mobitrl koristim trk par mj. Padao nije, kabel i punjac su uredu

 

P.S. kabel nije valjao- sada je sve ok

Xiaomi rulz
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 16:18 (kraic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Koji rom je na njemu? Ako je neki global vendor rom naravno da ti ne da

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Global Stable je na njemu..ali je otkljucan. Da li se koze opet zakljucati. Nisam planirao nikakve ROM-ove dok ne dode MiUi10

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Znači ako ga se odlučim kupiti na goldwayu bolje za početak i ostaviti ROM koji je gore, piše neki Global 9.1.

Dakle ovaj 9.1.4.0 koji preporučujete da je i najstabilniji je jedan od prvih romova za ovaj mob, šta ne ? Gdje se može skinuti, ne vidim više kao prije i stare romove na službenim download stranicama ?

 

Za prelazak na china rom treba otključati bootloader, zar ne, jedan lik na youtube kaže da mu je china rom fluidnije radio nego globalni, pardon, kaže xiaomi.eu rom da je stavio, a to je malo drugačiji. Evo

na 04:40. (btw. baterija mu nije degradirala ni malo, ima odličan sot, više od 8 sati, uz dva dana rada)

Na china romu da je imao problema sa obavijestima. Ja sam davno na Redmi 3 koristio china rom, i nakon instalacije playstorea, i postavljanja postavki za to ''kašnjenje poruka'' , nisam imao problema sa kašnjenjem poruka, ali opet, sigurnije je da je globalni rom i da je google odmah u sistemu.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Je li tko pokusao ponovno zakljucati mobitel. Pise mi status unlocked, pa mi ni Google Pay ne radi zbog toga

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Odi na mi flash tool i tamo imas opciju pri flashanju stock miuia "clean all and lock". Hrpa je tutorijala na miui i raznim forumima, sam slijedi sto tamo pise uz iznimku da umjesto clean all uzmes clean all and lock (ljudi obicno ne zele zakljucat). Pazi, to ce ti sve izbrisat s mobitela pa si sve dobro back upaj prvo :)
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

ima mozda itko kakav pametan savijet Ispraznila mi se baterija i ne mogu je punit, blinka indikator da se puni i na ekranu je ikona za stuju tj punjenje, al se ne puni. Ne mogu ga upaliti, a ponekad se javlja nekakvi FASTBOOT Nemam drugi kabel ali on se cini ispravan. A zamjenio sam adapter, ne pomaže. Sranje na kvadrat. Trebam mobitel al sad sam u banani. mob sam kupio u drugom mj ove godine mozda znate kako se ostvari garancija preko HonoBuy a

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Pa koliko cekas da se napuni baterija, ostavi na punjacu kroz noc i vidi ujutro jer se ista napunilo, i bez obzira sta se pokazuje indikator punjenja to ne znaci da je kabao 100% ispravan, najbolje posuditi drugi kabao i adapter i probati jos jednom, i tek onda ako i to ne radi slati email honorbuyu da dobis upute za garanciju ili pricekati nekog tko je vec imao reklamaciju na honorbuyu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

a mislim da ne razumiješ, ugl baterija se puni vec par sati ali izgleda da se mob zbrikal. Ne moze se pokrenuti android jer je baterija prazna a ni baterija se ne puni jer je android nije pokrenut, tako nešto.

Vidim da po googlu nije rijedak slucaj, pogotovo sa starijim xiaomi uređajima. Rješenje bi bilo flashat, skinti par programcica i sl. al nisam bas spretan u tome. Nadao sam se nekom domacem turtorialu.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice