Xiaomi Piston 3.0

poruka: 7
|
čitano: 2.256
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Piston 3.0

Pozdrav,zanima me dali je itko isprobao ove slusalice i kakve vam se cine...narucio sam ih jucer i vidio da ih svi hvale pa bih zelio cuti vase misljenje ako se netko susreo sa njima.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Piston 3.0

Imam Piston 2 i odlične su ! 

 

S koje si stranice naručio, pazi da ne dobiješ neku kinesku kopiju.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Piston 3.0

Ja već dugo imam Pistons 2, kvaliteta izrade i zvuk su super za cijenu, malo je jači bas ali to se da srediti. Postoji puno kopija, na to moraš pripaziti, koje su naravno lošije i odatle loši komentari. Vjerojatno postoji dosta sličnosti, a Pistons 3 bi trebale biti još bolje tako da ti je dobar izbor. Sigurno da postoje još puno bolje slušalice za puno veće novce, ali za do 200 kn je to best buy.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Piston 3.0

https://www.allbuy.com/detail/100-Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Earphone-35mm-Jack-Wired-In-ear-w-Mic-for-Xiaomi-IPHONE-IPAD-Laptops-Black-59736

Naravno da sam pazio na kopije.Narucio sam sa ove stranice mislim da ovo nisu kopije i da cu bit zadovoljan,hvala vam na vasem misljenju inace svi ih hvale za ovu cijenu i Piston 2 i Piston 3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Piston 3.0
Ja sam sa Allbuya naručio Mi Wifi Mini ruter još prije mjesec dana,ali su ga poslali Malezijskom poštom te ga još uvijek čekam.

Imam Pistonke 2.0 i super su,sada čekam neku bolesnu akciju pa da uzmem i 3.0
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Xiaomi Piston 3.0
robimarko kaže...
Ja sam sa Allbuya naručio Mi Wifi Mini ruter još prije mjesec dana,ali su ga poslali Malezijskom poštom te ga još uvijek čekam.

Imam Pistonke 2.0 i super su,sada čekam neku bolesnu akciju pa da uzmem i 3.0

 I ja sam cuo navodno da dugo treba al vidjet cemo....

 

A kakav je ovo model,koja je razlika ako netko zna?

 

 

https://www.allbuy.com/detail/Original-Xiaomi-Youth-Edition-Piston-Earphone-3-Reddot-Design-for-iPhone-Samsung-Smartphone-MP3-MP4-Laptops-56B3014D-423C-F58B-FAF9-379DC46C1A12

13 godina
offline
Re: Xiaomi Piston 3.0

Ja sam bas naručio Pistonke 3.0 sa Banggooda za 13.4 dolara sa trackingom jer sam imao bodova pa sam uzeo kupon od 3 dolara.

No nažalost nemaju ih do 9.9,no uglavnom su sve do sada nabavljali i slali i dosta prije očekivanog datuma.

Definitivno najbrži kineski shop za slanje,sve šalju unutar 24 sata.

 

Samo da na kraju ne pošalju Malezijskom poštom

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 16:45 (robimarko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice