Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.709
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Redmi K20

https://www.honorbuy.com/1662-redmi-k20-pro-smartphone.html

 

ako se pojavi crveni cak cu narucit, koliko sam skontao ovo je kineski rom na njima, zna li netko može li se na kineskom romu unlockat bl?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi K20

Kineski rom sa engleskim jezikom?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Redmi K20
sstrmi kaže...

Kineski rom sa engleskim jezikom?

 to je kineska verzija koja ima i engleski jezik.

 

ja cekam baš global verziju na aliju pa ću naručit. plavi mi je 

5 godina
offline
Re: Redmi K20
thebatman kaže...

 zna li netko može li se na kineskom romu unlockat bl?

 moze se 

12 godina
offline
Redmi K20

Rađe pričekajte još kojih 10ak dana. Na mi global storeu kažu da bi kroz tjedan dana trebala biti dostupna global verzija.

 

Inače, najjeftinije koji sam našao je ovaj , i to je recimo u rasponu 200kn onih cijena koje su se pričale prije predstavljanja. Čeka se takav globalni (po mogućnosti ispod 3000kn da se ljepše vidi )

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi K20
speedy56 kaže...

Rađe pričekajte još kojih 10ak dana. Na mi global storeu kažu da bi kroz tjedan dana trebala biti dostupna global verzija.

 

Inače, najjeftinije koji sam našao je ovaj , i to je recimo u rasponu 200kn onih cijena koje su se pričale prije predstavljanja. Čeka se takav globalni (po mogućnosti ispod 3000kn da se ljepše vidi )

 Uvjek me strah carine i pdva s tih stranica

12 godina
offline
Re: Redmi K20

Nema carina s DHL poštarinom. Imaš i tu na forumu iskustva o tome.

Uglavnom, DHL unutar EU (UK ako se ne varam) raspakira paket, složi drugi i jednom kad taj novi paket dođe u HR ispada da je došao iz EU.

 

Honorbuy ima ono neku EU skladište, ali su u pravilu skuplji od goldwaya i mi global storea.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi K20
speedy56 kaže...

Nema carina s DHL poštarinom. Imaš i tu na forumu iskustva o tome.

Uglavnom, DHL unutar EU (UK ako se ne varam) raspakira paket, složi drugi i jednom kad taj novi paket dođe u HR ispada da je došao iz EU.

 

Honorbuy ima ono neku EU skladište, ali su u pravilu skuplji od goldwaya i mi global storea.

ovo je tocno sto je kolega napisao, nema straha od carine i poreza sa ovog shopa, kupovao sam hrpu robe i do sada no problemo 

 

Jedini je problem uzasno duga dostava, 30 do 40 dana

 

isto tako u slucaju entualnih reklamacija, slanje telefona u kinu je jako skupo, a i cekanje za rjesavanje istih i ponovno slanje nazad se moze otegnuti na dva tri mjeseca sve ukupno

 

tako da sam se prebacio na honorbuy, kada trebam Xioami, iako platim vise dode za 3-5 dana i reklamcije su bezbolne i brze, sva sreca nisam osobno imao jos reklamacija, ali jesu kolege i sve se rjesi unutar 15 dana

 

e da, usput nikako da nadem neku 100% provjerenu informaciju, jel mi dobivam u EU K20Pro ili ce to biti prepakirano u Mi9 T pro ili Pocophone F2 pro, ako netko zna neka javi

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 20:44 (Mitohondri).
10 godina
offline
Redmi K20

Ma to je to, cim dodje globalna verzija uzimam.

 

 

E sad oce li se zvat f2, k2pro, mi9tpro me uopce nije briga jer ce imat isti rom sva 3 i imat ce sigurno jebacki napravljen gcam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Redmi K20

A koja je razlika izmedu global rom-a i ovog kineskog? Osim sto global ima vise jezika....ako moze tko objasnit

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi K20
vik7 kaže...

A koja je razlika izmedu global rom-a i ovog kineskog? Osim sto global ima vise jezika....ako moze tko objasnit

 imaš ovdje dosta dobrih odgovora

 

https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-the-Xiaomi-China-version-and-the-global-version

 

Ukratako, softverski, najveca razlika je u podržanim jezicima i to što kineska verzija ne dolazi sa google uslugama i aplikacijama, a ima dosta kineskih, nama ne upotrebljivih.

Također može, a i nemora postojati razlika i u hw, podržanim frekvencijama itd.

 

U svakom slucaju global verzija je poželjna

13 godina
offline
Re: Redmi K20
Mitohondri kaže...
speedy56 kaže...

Nema carina s DHL poštarinom. Imaš i tu na forumu iskustva o tome.

Uglavnom, DHL unutar EU (UK ako se ne varam) raspakira paket, složi drugi i jednom kad taj novi paket dođe u HR ispada da je došao iz EU.

 

Honorbuy ima ono neku EU skladište, ali su u pravilu skuplji od goldwaya i mi global storea.

ovo je tocno sto je kolega napisao, nema straha od carine i poreza sa ovog shopa, kupovao sam hrpu robe i do sada no problemo 

 

Jedini je problem uzasno duga dostava, 30 do 40 dana

 

isto tako u slucaju entualnih reklamacija, slanje telefona u kinu je jako skupo, a i cekanje za rjesavanje istih i ponovno slanje nazad se moze otegnuti na dva tri mjeseca sve ukupno

 

tako da sam se prebacio na honorbuy, kada trebam Xioami, iako platim vise dode za 3-5 dana i reklamcije su bezbolne i brze, sva sreca nisam osobno imao jos reklamacija, ali jesu kolege i sve se rjesi unutar 15 dana

 

e da, usput nikako da nadem neku 100% provjerenu informaciju, jel mi dobivam u EU K20Pro ili ce to biti prepakirano u Mi9 T pro ili Pocophone F2 pro, ako netko zna neka javi

 

 8 do 14 dana traje dostava dhl-om

14 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi K20
Mitohondri kaže...
e da, usput nikako da nadem neku 100% provjerenu informaciju, jel mi dobivam u EU K20Pro ili ce to biti prepakirano u Mi9 T pro ili Pocophone F2 pro, ako netko zna neka javi

 

 Ovo mene zanima! 
Jel Global verzija onda Mi9T Pro ili šta?

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
5 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi K20
1.Lovac kaže...
Mitohondri kaže...
e da, usput nikako da nadem neku 100% provjerenu informaciju, jel mi dobivam u EU K20Pro ili ce to biti prepakirano u Mi9 T pro ili Pocophone F2 pro, ako netko zna neka javi

 

 Ovo mene zanima! 
Jel Global verzija onda Mi9T Pro ili šta?

 Izgleda da.

 

K20 Pro Kina, Mi9T Pro Europa, Poco F2 Pro India, za sada je to aktualni info

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi K20
Mitohondri kaže...
1.Lovac kaže...
Mitohondri kaže...
e da, usput nikako da nadem neku 100% provjerenu informaciju, jel mi dobivam u EU K20Pro ili ce to biti prepakirano u Mi9 T pro ili Pocophone F2 pro, ako netko zna neka javi

 

 Ovo mene zanima! 
Jel Global verzija onda Mi9T Pro ili šta?

 Izgleda da.

 

K20 Pro Kina, Mi9T Pro Europa, Poco F2 Pro India, za sada je to aktualni info

Čini mi se sve više da je to istina jer sam na puno mjesta naišao na takve odgovore.
I što se cijene tiče - preorder je oko 360€ (osnovni model 6/64) -500€ za ovaj najjači model

"Mi9T Is already on the market for 360 € on the 6 64 version (presale) here: https://grossoshop.net/products/xiaomi-mi-9t-global?variant=23270107709498"

Preuzeto s neke stranice...

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
7 godina
neaktivan
offline
Redmi K20

Ovo je neisplativo - 346 eura na GW je Mi9 sa SD855..

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 9:25 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi K20
Zupy kaže...

Ovo je neisplativo - 346 eura na GW je Mi9 sa SD855..

 Meni se baterija na mi9 ne cini dovoljnom, da je barem blize 4000 mAh uzeo bi ga odmah bez razmisljanja ali to je skoro pa i najveci razlog meni osobno da ga ne uzmem. Za ovako velike AMOLED ekrane stvarno mislim da bi svi trebali radit 4k+ mAh baterije. 

Znam da ima quick charge i bla bla ali jednostavno nekad mi se neda sa sobom nosit punjace ili powerbankove (pogotov po ljeti) i stalno imat taj glasic u glavi kako mi je baterija na izdisaju a nije ni kraj dana. 

16 godina
offline
Re: Redmi K20
Čekaj, zar nisu OLED ekrani štedljiviji?
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Redmi K20
Ide tu 5-6 sati sota koliko vidim po netu - tako imam i ja na Mi8 i dovoljno mi je to.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Redmi K20

službeno 12.06 izlaze na eu tržište Mi9T i Mi9T pro. 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_launch_date_june_12-news-37373.php

 

bit će zanimljivo vidjeti kako će Xiaomi cjenovno postaviti Mi9T pro verziju prema Mi9

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Redmi K20

nadam se da ce predstaviti taj xiaomi mi 9t pro il kak ga vec misle zvati i da ce se odma moci naručiti global verzija preko alija jer sam više lud od čekanja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi K20
Wolf88 kaže...

službeno 12.06 izlaze na eu tržište Mi9T i Mi9T pro. 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_launch_date_june_12-news-37373.php

 

bit će zanimljivo vidjeti kako će Xiaomi cjenovno postaviti Mi9T pro verziju prema Mi9

 Ako bude veca onda je to totalni promasaj jer mi9 je kod nas dovoljno skup i ovako, barem 128gb verzija. Po nekoj logici i trebao bi biti skuplji jer im ime onda nema smisla, unutra je opet slican hw sa opcijama vise GB radne i storage memorije. Ja seistonadam da nece cijena ic u nebo ali budemo vidjeli za koji dan.

8 godina
offline
Redmi K20

Neki dan na goldway i mi store k20 je bio 349$ a sad 449 ?

Na naslovnici stoji i dalje reklama sa 349$, a od se klikne ne nju pokazuje veću cijenu. Jel moguće da je cijena takva jer je kupac iz EU ?

 

I kad u tražilici se napiše redmi k20 ne izbaci ništa, a kad se upiše mi 9t izbaci hrpu telefona...mislim da to ograničavaju zbog toga jer klikam iz Hrvatske, mislim da prije nije bilo tako na aliexpres

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 19:32 (Z004).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Redmi K20

 

Sve na ovom telefonu je kako treba. Podrzava camera2api lvl znaci jos bolja podrska za gcam nego npr poco. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Redmi K20

ima malo softverskih musica kao i svaki xiaomi na pocetku, ali rijesit ce se to.

bas je bezveze da ne mogu mi cameru dovest u red da radi dobre fotke, kad dodje gcam onda tek mozemo vidjet sta kamera moze..

zvucnik me isto iznenadio, cini se dosta glasan iako je samo jedan.

10 godina
offline
Re: Redmi K20
aloevera13 kaže...

ima malo softverskih musica kao i svaki xiaomi na pocetku, ali rijesit ce se to.

bas je bezveze da ne mogu mi cameru dovest u red da radi dobre fotke, kad dodje gcam onda tek mozemo vidjet sta kamera moze..

zvucnik me isto iznenadio, cini se dosta glasan iako je samo jedan.

 Ovo za softver ne bendam 2% jer su sve kineske verzije, ja stavim eu rom i prezadovoljan sam.

4k EIS pari fenomenalan

Fotke su dobre po danu sa stock, za noc ce tu gcam uletit. 

12 godina
offline
Redmi K20

po meni odličan mobitel koji ne nudi apsolutno SVE, ali nudi sve kaj prosječnom čovjeku treba iz high end segmenta i to gotovo upola cijena od high end uređaja drugih proizvođača.

 

malo razočaran kamerom al kao što ste spomenuli to se sve da riješiti. hardware je odlican, kad software poprati dobit ćemo vrlo zaokružen uređaj.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi K20

Osim razlike u bateriji nisam skužio u čemu se bitnom još razlikuju Mi9 i Mi9t pro? Kamere bi trebale biti identične ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 10:20 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi K20
tomislav10 kaže...

Osim razlike u bateriji nisam skužio u čemu se bitnom još razlikuju Mi9 i Mi9t pro? Kamere bi trebale biti identične ...

 Baterija, vjerojatno nerfana kamera, popup prednja kamera, nema wireless punjenje, nema irc, ima 3,5mm.

 

 

12 godina
offline
Redmi K20

mene isto zanima kako će se pozicionirati.

 

mi 9t pro bi trebao biti nadograđeni model mi 9. po tome bi opravdali malo visu cijenu al morat ce dati malo vecu blendu na kameri nego redmi k20 pro, bateriju vecu ima, notch nema i 3.5mm jack ima.

ajmo rec s tim mogu stavit malo visu cijenu od mi9 i opravdat da je ovo napredniji model iako nema bežično punjenje. 

 

ako ce ga samo prepakirat onda bi trebao biti jeftiniji od mi 9. 

 

mogu reć da su napravili džumbus i sami sebi skaču u usta.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice