Xiaomi Redmi Note 2

poruka: 4.472
|
čitano: 703.698
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

to ti samo radi na snapdragonu

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Odneo sam danas svoj XRN2 u servis radi zamene power tastera koji već neko vreme gotovo uopšte ne radi. Kaže čovek "Nemam sad delove za njega, ali ako imaš 2 minuta, mogu nešto da proverim." Naravno, kažem da imam, on skine poklopac, uzme pincetu, bez daljeg otvaranja uređaja izvuče flat kabl power dugmeta, kaže "Malo je oksidisao ili se isprljao", očisti ga, vrati na mesto i... dugme proradi! I još nije hteo ništa da naplati.

 

Eto, ako još neko ima sličan problem, može i to da se proba.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 0:19 (Ivan(4)).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ivan(4) kaže...

Odneo sam danas svoj XRN2 u servis radi zamene power tastera koji već neko vreme gotovo uopšte ne radi. Kaže čovek "Nemam sad delove za njega, ali ako imaš 2 minuta, mogu nešto da proverim." Naravno, kažem da imam, on skine poklopac, uzme pincetu, bez daljeg otvaranja uređaja izvuče flat kabl power dugmeta, kaže "Malo je oksidisao ili se isprljao", očisti ga, vrati na mesto i... dugme proradi! I još nije hteo ništa da naplati.

 

Eto, ako još neko ima sličan problem, može i to da se proba.

 E di si bio prije mjesec dana  Meni su power i vol down tipke slabije reagirale pa sam naručio sa ebaya taj dio za 1.75$ (sortirao uzlazno po cijeni i našao prvi oglas) i uz pomoć 

ovog Indijca s dlakavim rukama uspješno zamijenio taj kabel. Uz novu nohon bateriju sad sam miran sa smartphoneom još, nadam se, barem godinu i pol.

You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 10:20 (Vulgaris).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Vulgaris kaže...
Ivan(4) kaže...

Odneo sam danas svoj XRN2 u servis radi zamene power tastera koji već neko vreme gotovo uopšte ne radi. Kaže čovek "Nemam sad delove za njega, ali ako imaš 2 minuta, mogu nešto da proverim." Naravno, kažem da imam, on skine poklopac, uzme pincetu, bez daljeg otvaranja uređaja izvuče flat kabl power dugmeta, kaže "Malo je oksidisao ili se isprljao", očisti ga, vrati na mesto i... dugme proradi! I još nije hteo ništa da naplati.

 

Eto, ako još neko ima sličan problem, može i to da se proba.

 E di si bio prije mjesec dana  Meni su power i vol down tipke slabije reagirale pa sam naručio sa ebaya taj dio za 1.75$ (sortirao uzlazno po cijeni i našao prvi oglas) i uz pomoć 

ovog Indijca s dlakavim rukama uspješno zamijenio taj kabel. Uz novu nohon bateriju sad sam miran sa smartphoneom još, nadam se, barem godinu i pol.

 dragi covjece bilo bi super kada bi dao link gdje si narucio taj dio jer meni se to isto događa, a mislio sam da je problem u battery coveru

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch kaže...

 dragi covjece bilo bi super kada bi dao link gdje si narucio taj dio jer meni se to isto događa, a mislio sam da je problem u battery coveru

Uzeo sam ovaj: link . Prvi put da sam mijenjao neki dio na smartphoneu i, na sreću, prošlo je uspješno. Jedino treba dosta strpljenja prilikom same zamjene trakice da ti ne bi slučajno pukla pa da moraš ponovno naručiti i čekati poštara novih 3-4 tjedna.

You only got one finger left And its pointing at the door
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Vulgaris kaže...
Deutsch kaže...

 dragi covjece bilo bi super kada bi dao link gdje si narucio taj dio jer meni se to isto događa, a mislio sam da je problem u battery coveru

Uzeo sam ovaj: link . Prvi put da sam mijenjao neki dio na smartphoneu i, na sreću, prošlo je uspješno. Jedino treba dosta strpljenja prilikom same zamjene trakice da ti ne bi slučajno pukla pa da moraš ponovno naručiti i čekati poštara novih 3-4 tjedna.

 i kazes radi ko novo?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch kaže...

 i kazes radi ko novo?

 Da.

You only got one finger left And its pointing at the door
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Neće mi uopće pokrenit ovaj video šta si objavio :(

 

Inače koliko vam je trebalo za bateriju novu da dođe do vas iz Hong Konga?

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
1.Lovac kaže...

Neće mi uopće pokrenit ovaj video šta si objavio :(

 

Inače koliko vam je trebalo za bateriju novu da dođe do vas iz Hong Konga?

 desni klik na video, open in new tab

 

aliexpress nohon-10-15 dana

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ja sam sad isto narucio bocne tipke jer skuzio sam da me palac boli od prejakog stiskanja :D

Zamjena je jednostavna. Vec sam nekoliko puta i mjenjao razbijeni display ( narucim za 20 eura display s kucistem i samo prebacim komponente iz jednog u drugi). Takodjer sam za 50 centi narucio zvucnik razgovora jer mi je bio poceo zujati.

Sve u svemu nedam ga za nikaki drugi sve dok mi fluidno radi. Jer popravke uz pomoc indijaca sa jutuba odradim sam bez problema i za malo love :D, a baksuz sam pa ga razbijem barem 2 puta godisnje :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Urtz kaže...

Ja sam sad isto narucio bocne tipke jer skuzio sam da me palac boli od prejakog stiskanja :D

Zamjena je jednostavna. Vec sam nekoliko puta i mjenjao razbijeni display ( narucim za 20 eura display s kucistem i samo prebacim komponente iz jednog u drugi). Takodjer sam za 50 centi narucio zvucnik razgovora jer mi je bio poceo zujati.

Sve u svemu nedam ga za nikaki drugi sve dok mi fluidno radi. Jer popravke uz pomoc indijaca sa jutuba odradim sam bez problema i za malo love :D, a baksuz sam pa ga razbijem barem 2 puta godisnje :D

 

 

ja sam isto mijenjao samo display po ovome 

 i ovaj mobitel je da bas brutalan za otvorit i zamijenit ako se nesto sje**. bas svatko uz pomoc youtubea moze zamijenit bilo sta :)

 

 

jedino imam osjecaj da display nije sjeo 100%, da ima malo lufta gore i da bi trebao se bas zalijepiti nekako, ali ajde dok radi sve je dobro

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 20:30 (Deutsch).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Dali je netko probao ove 4200 mAh baterije za RN2?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Urtz kaže...

Dali je netko probao ove 4200 mAh baterije za RN2?

ne postoji to za narucit, treba narucit bateriju od rn3 ili lenova.

tocno ne znam koji model, ali mogu potrazit i trebas nesto zalemit (ima tutoriala na youtubeu)

 

 

-to je najsigurniji nacin da dobijes 4000mah bateriju

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 13:36 (Deutsch).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

 Naručia sam ovo 25.10. izgleda ko cijela vječnost, još nije došlo. Jeste vi sigurni da to dolazi u roku od 2 tjedna? :P

Piše da traje 19-44 dana -.-'

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

NEma pravila. Meni je odavde (mislim da je zapravo ista firma) baterija stigla za bukvalno 10 dana, a sad (od nekog drugog prodavca) čekam neke kabliće već 40 dana. Obično mi je vreme dostave iz Kine negde oko 20-ak dana.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

Nemam sada pristup ali vidio sam na aliji da nude 4200 bateriju za RN2 :S

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
1.Lovac kaže...

 Naručia sam ovo 25.10. izgleda ko cijela vječnost, još nije došlo. Jeste vi sigurni da to dolazi u roku od 2 tjedna? :P

Piše da traje 19-44 dana -.-'

ja sam narucivao 3 puta nohon baterije sa alija i dosle su za u roku 15-20 dana 

Urtz kaže...

Nemam sada pristup ali vidio sam na aliji da nude 4200 bateriju za RN2 :S

 to su lazi i obmane, napravi 

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Dugo nisam imao nikakav problem i evo danas kad mi je došla nova baterija idem promijenit bateriju i od kako sam upalio mob mi ne postoji SIM kartica.

Sve sam isprobao, SIM1, SIM2, prebacit je u 2. mobitel... Čak sam otišao do operatera po novu SIM karticu i dali su mi zamjensku ali i dalje ne radi. Jel tko rješio ovakav problem?

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Evo,nakon skoro dvije godine što sam vlasnik RMN 2, baterija počela malo zezat.Bi li kupnja nove riješila problem(Nohon ili neka druga) ili paralelno s tim bi morao i stavit novi ROM,budući sam taj dio zapostavio i na njemu još uvijek stoji onaj koji je došao s njim(Beta 6.2.18.,tako nešto)?

Nisam baš vičan flešanju romova,pa to odgađam koliko god mogu :-)
HZV
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Ima li tko iskustva sa eu weekly 7.11.23.??? Volia bih ga probat ako je dostojan preuzimanja

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

solidan je

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
spilice05 kaže...
Evo,nakon skoro dvije godine što sam vlasnik RMN 2, baterija počela malo zezat.Bi li kupnja nove riješila problem(Nohon ili neka druga) ili paralelno s tim bi morao i stavit novi ROM,budući sam taj dio zapostavio i na njemu još uvijek stoji onaj koji je došao s njim(Beta 6.2.18.,tako nešto)?

Nisam baš vičan flešanju romova,pa to odgađam koliko god mogu :-)

 kupnja nove (nohon) bi sigurno rijesila problem, iskreno to je prestar rom tako da mozda bi bilo bolje staviti novi

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Nakon više zamjenjenih ekrana ( svi razbijeni mojom krivicom ) nakon 2 godine je baterija stvarno dala svoje :D 

Razmišljam o flashanju nanovo, pa slušam ako netko ima dobar prijedlog za ROM sa dobrom baterijom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

ta baterija je izgubila svoj kapacitet jednostavno i nijedan rom nece pomoc, vec samo kupnja nove baterije

 

edit: po toj voltazi izgleda kao da je na 70ak % .. hm

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 14:04 (Deutsch).
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

"napunio sam" do 100%, wipeao sve i sad ide zadnji skinny v2 pa ćemo vidjet.... Nemam šta izgubit

 

 

EDIT: Izgleda da je funkcioniralo, dobio nazad kapacitet baterije koliko toliko. Sad čekam da se stvarno napuni nakon što sam ga izpraznio pa ćemo vidjeti koliki će SoT bit

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 17:03 (berzerker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
1.Lovac kaže...

Ima li tko iskustva sa eu weekly 7.11.23.??? Volia bih ga probat ako je dostojan preuzimanja

 Evo ja sam skinio zadnjeg. Nista ne blokaje, fluidan. Za bateriju ti ne mogu puno reci reci jer je pri kraju. Narucio Nohon taman danas.

Koristim par live chatova, WA i viber privatno, Hipchat (poslovni), intercom live chat (s web stranice) i onda to lagano jede bat, a.vec sammduze primjetio da je u banani. Proslo vivise od 2 god od kada ga imam. Stvarno ne vidim zasto bi trosio novce na novi mob.

Od prvog dana na njemu tempered glass (prominio ih jedno 10 - malena sada 2 god ima hehe) i gumiranu maskicu.

Kamera je smeće, ali osim toga... Obozavam ovog kineza hehe

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

berzerker , kada si mijenjao ekran jesi narucivao samo ekran bez okvira ili sa okvirom?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Prvi put bez okvira, ostale sa okvirom. Puno je lakše za ugradit a nije neka razlika u cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

Da li taj prvi put imao neke probleme sa touchom ili nesto kada si ugrađivao bez okvira?

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Nisam ali s obzirom da sam prvi put tako nešto radio i nisam imao ikakvog iskustva u tako čemu , loše sam zalijepio pa je prašina ušla pod touch s vremenom pa je touch stalno registrirao stiskanje. Moja je krivica što sam loše zalijepio ali kad sam naručivao nisam uopće gledao da je bez frame-a. Po mom mišljenju se svakako isplati ta razlika za frame... prebaciš sve iz starog frame-a u novi, pospajaš par stvari i zašarafiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice