Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 809.762
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
evo update. stigao mi je rn3 ali mi je ekipa iz honorbuya poslala 16gb model a kupio sam 32.. ugl igram se malo s ovim dok mi ne odgovore i vidim da je mob doso s google playem ali mi ne zeli nista skinuti i nece mi se ulogirat u gmail u postavkama kao neki problem sa serverom. ugl ekran je stvarno odlican a kamera je ok, bolja od s4 mini. ak bi mi neko reko kak da popravim play bio bih zahvalan napiso review sa aplikacijama.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
evo update. stigao mi je rn3 ali mi je ekipa iz honorbuya poslala 16gb model a kupio sam 32.. ugl igram se malo s ovim dok mi ne odgovore i vidim da je mob doso s google playem ali mi ne zeli nista skinuti i nece mi se ulogirat u gmail u postavkama kao neki problem sa serverom. ugl ekran je stvarno odlican a kamera je ok, bolja od s4 mini. ak bi mi neko reko kak da popravim play bio bih zahvalan napiso review sa aplikacijama.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Instalirao sam i opet baca error. :(
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Uspio sam popraviti gapps. U glavnom, ja sam osvojen, ekran je odlican, zvucnik nije nista poseban ali je dovoljan. Procesor i ram su se pokazali kao dovoljno jaki cak i uz par kineskog bloata. Kamera je ok (definitivno bolja od s4mini kamere) ali treba skuziti te efekte. Sve u svemu, preporucio bih svakome 3gb ram model jer miui uzme sam po sebi 1gb, meni je dostavljen 2gb zabunom i za sad mi ne steka, ali moguce da bi ga malo vise multi taskinga moglo preforsirati jer 1gb nije previse. Kapacitivne tipke se dobro vide a otisak prsta radi oko 90%kad skuzis koji polozaj voli. Meni je mob odlican i savrsen je s takvim ekranom za surfanje, youtube, crtice, filmove...
 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fpozar kaže...
Uspio sam popraviti gapps. U glavnom, ja sam osvojen, ekran je odlican, zvucnik nije nista poseban ali je dovoljan. Procesor i ram su se pokazali kao dovoljno jaki cak i uz par kineskog bloata. Kamera je ok (definitivno bolja od s4mini kamere) ali treba skuziti te efekte. Sve u svemu, preporucio bih svakome 3gb ram model jer miui uzme sam po sebi 1gb, meni je dostavljen 2gb zabunom i za sad mi ne steka, ali moguce da bi ga malo vise multi taskinga moglo preforsirati jer 1gb nije previse. Kapacitivne tipke se dobro vide a otisak prsta radi oko 90%kad skuzis koji polozaj voli. Meni je mob odlican i savrsen je s takvim ekranom za surfanje, youtube, crtice, filmove...

 

Hvala puno

 

Javi još kako će se baterija ponašati, kakav je GPS ako ga budeš koristio, te kako radi 3g/4g, mislim da je većini ovdje to važno.

 

Dali je zvučnik ok kad se stavi poziv na razglas, tj dal se dobro čuje/dal dobro oni čuju tebe?

 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Evo danas narucio. Medjutim sad mene brine dali ce raditi kod nas na mrezi? hahaha jesam baksuz i nisam gledao a ni ne razumijem se u sve to.
Inace je Cellular:GSM/WCDMA/LTE

2G network:B2/B3/B8

3G network:B1/B2/B5/B8

4G network:B1/B3/B7

 Evo i poruke, zanima me dali da kazem da stave google play? :

Dear Friend

Thanks for your order!

There are some friendly reminders:

1,Please make sure the Contact Name,Address,Zip Code and Phone Number are correct! Russian customers are supposed to give full name.

2,Please check if your address is remote area here if you choose DHL

3,Please tell us how much we should declare for the customs if you choose DHL(The EU customers can leave it).Indian customers are supposed to give PAN number. Please ignore this reminder if you choose Registered Mail.

4,Please leave us message if you want a sealed box.Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install google play! The original box from

Xiaomi,Meizu,Huawei(Honor),Lenovo(ZUK),ZTE(Nubia),Oneplus,OPPO,Letv are sealed.They are only with English and without Google play.

5,Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone.This is very important!

6,Please leave us message if the order is gift.We will process the shipment as fast as we can.

7,Order processing(including shipping company sort the parcels) may get delayed because of the Shopping Festival. Hope you understand! We will try our best to process your order ASAP.

Please ignore the reminders if everything is fine.

Sincerely, Top One Team

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
petkovic1989 kaže...

Evo danas narucio. Medjutim sad mene brine dali ce raditi kod nas na mrezi? hahaha jesam baksuz i nisam gledao a ni ne razumijem se u sve to.
Inace je Cellular:GSM/WCDMA/LTE

2G network:B2/B3/B8

3G network:B1/B2/B5/B8

4G network:B1/B3/B7

 Evo i poruke, zanima me dali da kazem da stave google play? :

Dear Friend

Thanks for your order!

There are some friendly reminders:

1,Please make sure the Contact Name,Address,Zip Code and Phone Number are correct! Russian customers are supposed to give full name.

2,Please check if your address is remote area here if you choose DHL

3,Please tell us how much we should declare for the customs if you choose DHL(The EU customers can leave it).Indian customers are supposed to give PAN number. Please ignore this reminder if you choose Registered Mail.

4,Please leave us message if you want a sealed box.Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install google play! The original box from

Xiaomi,Meizu,Huawei(Honor),Lenovo(ZUK),ZTE(Nubia),Oneplus,OPPO,Letv are sealed.They are only with English and without Google play.

5,Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone.This is very important!

6,Please leave us message if the order is gift.We will process the shipment as fast as we can.

7,Order processing(including shipping company sort the parcels) may get delayed because of the Shopping Festival. Hope you understand! We will try our best to process your order ASAP.

Please ignore the reminders if everything is fine.

Sincerely, Top One Team

Radit ces... 

A to da li da stave ono Gplay ili ne... Tako ti svejedno ionako ces ti staviti EU rom na njega... 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Slobodno napises kako si rijesi i jos koji utisak...
Kak je stanje sa kineskim aplikacijama (ako ih ima), kak sluzi baterija, ima li hr jezik...?
Buduci da je zakljucan za root, flash...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Petkovic, mob će ti uredno radit u HR, jedini ti je problem ako voliš 4G, naime on ne podrzava 800MHz spektar koji je najbolji. Evo meni u kuci u Zg i u samoboru nije hvatao 4G već samo H+, naravno, H+ je isto brz ali u ova 2 testa koja sam napravio 4G nije bilo. 3G bi ti trebao raditi sasvin uredbo pa možda bih rekao i bolje jer je mob dosta velik pa valjda ima i veću antenu , ali to treba još provjeriti. Uzet cu sutra u školu mob pa ću vidit kako ce mi hvatat u tramvaju jer ga jučer nisam nosio iz kuće jer mi je honorbuy poslao krivi model a i nisam si bio namjestio još sve aplikacije. Što se tice gapps, ja bih samo rekao da otkljucaju bootloader jer su meni gapps krivo postavili i niš nije radilo pa ćes i onako morat skinut sve svjeze iz Mi Storea. Baterija je ODLIČNA, dakle oko sat i recimo 15 min, možda i više čeprkanja i youtubea na pola svjetlosti se smnanjila oko 15 %, a k tome sigurno ima još mjesta za optimizaciju miuia. Na nekom tam no name punjacu se puni dosta sporo, danas ću ga pokušati isprazniti pa ću vidjet koliko se brzo puni Samsung punjačem. Probao sam vodit jedan poziv ali nisam koristio zvučbik već samo slušalicu iznad ekrana, a ona je fakat glasna, na s4 mini nikada ne mogu cuti tatu kak spada jer ima neki tam Elephone sa us***** micom ali ovdje sam ja njega cuo glasno, ne bas prekrasno ali mislim da je to o njega. Također, on je i mene cuo dobro. Sve u svemu, navali narode, ja sam mobom prezadovoljan. Instaliro sam si nova launcher sa Android M ikonama te si skinuo Google tipkovnicu i neki sat sa prognozom i stvarno je osjecaj dobar.
 
3 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

je li ima hr jezik i je li u potpunosti prevedno, ima li ikakvih nepotrebnih aplikacija instaliranih?

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

fpozar , hvala puno. Nemogu docekat. :D A kakav je za drzanje? Posto  je 5.5 tj dost velik.
I odakle si ti uzimao?

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nema hr jezik jer je kineski rom. Za drzanje je super sa 2 ruke ali da bi ga s lakocom drzao jednom (bez da malo mices dlan uz rub moba gore dolje), moras stvarno imat ogromne ruke. Ja sam visok 195 i imam velike dlanove a cak je i meni nezgodno ponekad stisnuti lijevi dio ekrana bez da ne kliknem nesto dnom palca ako ga koristim samo desnom rukom. Naravno, imam ga jedan dan tek i naucit cu se bolje, ali nema sumnje da ga je bolje koristiti sa dvije ruke - pogotovo za pisanje jer je isto raditi jednom rukom dosta sporije.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
A uzeo sam sa honorbuya iz eu skladista. Narucio 3. A poslali 11.12. I stigo je za 8 sati al me nije bilo doma da ga pokupim. Takoder, ako ces uzimati sa honorbuya kao ja, postarina ti je 29$ a imas i popust bon od 10$ na kraju pod imenom 'redminote3' . pa sad ti vidi di ti je najjeftinije. Ja sam bio prezadovoljan honorbuyem dok nisam saznao da su mi zabunom poslali 16 gb, a ne 32 gb koji sam platio pa sad cekam da se nesto dogovorimo oko zamjene ili sta vec..
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Narucio u subotu ujutro. I u subotu navecer. Status presao da paket ceka dostavljaca. Danas ujutro mi poslali poruku oko otvaranja paketa. Da snimim itd. Sa dhlom kaze 2- 3 dana dok dodje. Nadam se da je tako. A uzeo sam sa alija od top one. Sve ukupno 190$
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Za ekipu koja je narucila sa Alija, TopOne...

Da li vam se ista promjenio status posiljke na DHLu?

 

Imam 2 trackinga, Kina-UK, i UK-HR...

Oba broja izbacuju "Shipment information received", azurirano 7.12. i 8.12. 

Malo mi je sad vec cudno.

 

Zadnji puta je u roku 3-4 dana vec stiglo u UK, bilo prepakirano i poslano za HR...

 

Da li kasne sa azuriranjem?
Ili ovi kinezi jos nisu ni poslali?

Nezz di je zapelo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

nisu ti jos ni poslali,

tracking ti daju da te smire ali dok ne proradi broj kod dhl oni ga nisu ni preuzeli

tako su mene zavlacili kad sam narucio RN2

slobodno ih bocni mali i raci im da znas sta rade i di je zapelo

 

a drugo pitanje dali ga je itko dobio sa alia od top one?

 

 

poz

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Evo i prve detaljne recenzije ovog odličnog uređaja na Ex Yu teritoriju link. Ako imate još nekih pitanja uređaj je još kod nas pa slobodno pitajte :) Nadam se da vam se sviđa šta radimo :)

vlastoručni potpis
 
3 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
babobabo kaže...

nisu ti jos ni poslali,

tracking ti daju da te smire ali dok ne proradi broj kod dhl oni ga nisu ni preuzeli

tako su mene zavlacili kad sam narucio RN2

slobodno ih bocni mali i raci im da znas sta rade i di je zapelo

 

a drugo pitanje dali ga je itko dobio sa alia od top one?

 

 

poz

A nezz... Kad sam RN2 uzimao, super je proslo...

Dobio sam isto tako tracking number i onda nakon 3-4 dana je proradio i mob je stigao u recenom vremenu... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Da mora proradit tracking tj. Kad ga zbilja dhl pokupi.
Neznam di je priblem i cemu to zavlacenje ali ga moraju dostaviti u vremenu koje im je zadano od alia nezma koliko je to
A bas sam se nadao da ce ti stici do petka ali nadam se da ce uskoro
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Gdje je trenutno mob vama koji ste narucili preko giztopa?
Meni se od utorka do subote svakodnevno updatealo, al od subote pise da je u Parizu i nema nikakvih updateova

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...

Gdje je trenutno mob vama koji ste narucili preko giztopa?
Meni se od utorka do subote svakodnevno updatealo, al od subote pise da je u Parizu i nema nikakvih updateova

 Kad si naručio i koji način slanja si odabrao? Meni je nakon 3 dana iz Pariza tek nedavno stigao u Njemačku,a naručen je 4-og.. Nikako dočekati da stigne 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nina77 kaže...
KiCo77 kaže...

Gdje je trenutno mob vama koji ste narucili preko giztopa?
Meni se od utorka do subote svakodnevno updatealo, al od subote pise da je u Parizu i nema nikakvih updateova

 Kad si naručio i koji način slanja si odabrao? Meni je nakon 3 dana iz Pariza tek nedavno stigao u Njemačku,a naručen je 4-og.. Nikako dočekati da stigne 

 Ja sam ga 5. narucio, nije me pitalo za nacin slanja, uzeo sam klasicni free shipping Kina->FR, FR->HR, valjda ce prije Bozica doc

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 22:51 (KiCo77).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Decko koji je narucio 27.11.,u ponedjeljak mu je stigao.. on je isto iz broda,tako da se nadam da ce i mome vremenski toliko trebati.. ja svoj mob ocekujem sljedeci ponedjeljak.. a ako je vec u njemackoj,valjda mu ne treba jos 10 dana.. brzo bi trebalo stici.. :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jel stane to cudo u "normalan" dzep?

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jucer dobio poruku od top one sa all-ija da je poslano itd. dobio sam tracking, order status se promjenio itd. Medjutim kada upisem tracking number na DHL-u izbaci mi ovo.

as your shipment speeds through the DHL network.
Result Summary
Waybill: ********* Shipment information received Sign up for tracking notifications Monday, December 14, 2015 at 12:21 Origin Service Area: GATWICK - BISHOP'S STORTFORD - UK Destination Service Area: ZAGREB - BELISCE - CROATIA.
Dali to sad znaci da ga je DHL preuzeo ili ce ga preuzeti.
A u order poruci pise kao da salju iz kine za UK i td. Kako da ja znam jel on u UK sada ili na putu iz kine. Po tome ja nemam ni jedan tracking number iz kine. Znaci da ga jos nisu ni poslali??
Dear Friend
We have booked the shipment for your package. We have added the tracking number. It's by DHL_UK .
We will update you the DHL tracking number from China to the UK once we send out your package. Delivery time will take 3-5 working days to the UK from China.
Please track both tracking numbers here: http://www.dhl.com/en.html
Our UK partner will send your pacakge by DHL_UK once he receive it.The DHL_UK tracking number will be activated immediately once he send it. You will recieve it in 1-3 working days.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

kao sto kaze kinez oni su bookirali broj ali dhlu ga jas nisu dali (mobitel)

tako dok ne proradi broj na dhl stranici oni ga nisu poslali

 

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
matija410 kaže...

Jel stane to cudo u "normalan" dzep?

 Stane, samo dok budes sjedio ces ga morat vadit.. Nemam rn3 nego rn2 al su iste velicine

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Poslao mu ja poruku i odgovorio mi da je poslao paket. Vidjet cemo, samo da dodje prije nove god. XD
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Ista poruka mi od ponedjeljka stoji na dhl kao tebi. Nisam jos pritiskao kineza, nadam se jos uvjek da ce prije bozica doc :D

 

"Ponedjeljak, Prosinac 14, 2015 U 00:51Servisno polazište:GATWICK - BISHOP'S STORTFORD - UKServisna destinacija:ZAGREB - VINKOVCI - CROATIA"

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice