Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 775.548
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Iritira me malo taj xiaomi gdje mu od predstavljanja treba 5 mjeseci za globalnu verziju.

 

Do tada ce me pustit volja za tim telefonom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Znaci krajem mjeseca mozemo ocekivati globalnu verziju?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nisam bas siguran. Prvo kinesku pa onda global, u ovom slucaju indijska->kineska->global. 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

Nisam bas siguran. Prvo kinesku pa onda global, u ovom slucaju indijska->kineska->global. 

 Kineksa sad 14 tog dolazi, koliko se prica 30 tog globalna, a mozda i ne? sta mislite? Neznam zasto tako dugo cekati a sada ce konurencija pcoet izbacivati na veliko

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

U alzashopu su promjenili najavu.

Više ne piše PRO u imenu nego samo

Xiaomi redmi note 5 LTE (ili 32gb ili 64gb interne) i doleze u tri boje Zlatni, Crni i Sivi

https://www.alzashop.com/search.htm?exps=xiaomi%20redmi%20note%205%20LTE

 

Možda bude to kineska verzija koja je odbacila ime PRO , ne piše puno detalja hoće li imati global rom ili kineski. 

 

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Markić7 kaže...

U alzashopu su promjenili najavu.

Više ne piše PRO u imenu nego samo

Xiaomi redmi note 5 LTE (ili 32gb ili 64gb interne) i doleze u tri boje Zlatni, Crni i Sivi

https://www.alzashop.com/search.htm?exps=xiaomi%20redmi%20note%205%20LTE

 

Možda bude to kineska verzija koja je odbacila ime PRO , ne piše puno detalja hoće li imati global rom ili kineski. 

 

 

 Nešto mi ovde "smrdi". Piše da je SD625, a 636 je. Piše da ima OIS, a nema.

14 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

To je samo za poslovnice u europi, tipa u barceloni, italiji... 

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Zar nije 4/32 i 4/64 GB a ne 3/32? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

3/32, 4/64, 6/64 ja mislim. 3/32 je bio u barceloni sa oreom 8.1, imas video negdje na yt ako tee zanima

 

Malo rumorsa za sutra :D

 

"Main camera is imx363 or s5k2l7
Sub camera is s5k3m3
Front is imx376
Xiaomi told Rn5 China have 2PD Dual pixel focus, 1.4μm and 1/2.55" main sensor, on weibo"

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 13:48 (Deutsch).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

https://www.gizmochina.com/2018/03/16/xiaomi-redmi-note-5-launched-in-china-for-1099-yuan-features-ai-dual-camera-189-display-snapdragon-636-6-gb-ram/

 

Izgleda da čak ima i usb-c i fast charging

 

Samo, kad će globalna verzija van....ja čekam na kupnju novog moba još od nove godine

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 10:10 (Granzon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Čekam i ja od nove godine, pa ništa i ništa primamljivo.

Ali mislim da će mi ovaj mob konačno zamijeniti moj vjerni MI4C.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ta kamera je PUNO bolja od indijske verzije, rekao bih mobitel sa najboljom kamerom za 200$

https://www.gsmarena.com/xiaomi_launches_redmi_note_5_in_china-news-30122.php

 

 

 

Malo detaljnije o hardwaru. 

Straznja kamera  

Druga kamera

Prednja kamera - stari "dobri" ov senzor iz rn4x glavne kamere . 

hajde bit ce presuper za prednju kameru

 

 

ekran isti kao i kod redmi 5 plus

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 14:57 (Deutsch).
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

evo link sa honorbuya vec, ali nista ne pise za cijenu jos ni kad pocinju isporuke
https://www.honorbuy.com/1351-xiaomi-redmi-note-5-32gb-rom-smartphone-gold.html

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Cijena ce bit paprena na pocetku, cca 250$

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Potvrđeno je da podržava QuickCharge 3.0
https://i.imgur.com/9nfexuB.png

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nije mi jasno kako se ova kineska verzija još nije pojavila nigdje na Aliexpresu (ili nekim drugim online prodavnicama) a mob u Kini oficijalno izašao 16-og?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja ih vidim na aliexpress. Upiši Redmi Note 5 pa ćeš vidjeti. Cijene nisu tako daleko od Mi Note 3 za kojeg mislim da je ipak za klasu bolji uređaj
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

Nije mi jasno kako se ova kineska verzija još nije pojavila nigdje na Aliexpresu (ili nekim drugim online prodavnicama) a mob u Kini oficijalno izašao 16-og?

 polako samo.

zuper kaže...
Ja ih vidim na aliexpress. Upiši Redmi Note 5 pa ćeš vidjeti. Cijene nisu tako daleko od Mi Note 3 za kojeg mislim da je ipak za klasu bolji uređaj

ima da na goldwayu, 3/32 za 210$ u crnoj verziji, za te pare se fkt ne moze naci nista bolje!

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Jesi siguran da taj na aliexpressu nije note 5 pro? Vidim na slikama da nema type c utor, jer kolko sam skuzio, kineski redmi note 5 je izasao ali ide u prodaju tek 20.3.? Ali u svakom slucaju, daleko best buy telefon, jos samo cekam da izadje neki globalni da ima 800mhz 4g i isti tren ide mi5 na njuskalo :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

nema kineski type c

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja sam na 2 mjesta nasao da ima, svakako se nadam da ce imati jer me taj type c skroz razmazio

Edit : cini se da ipak nema type C, onda je onaj na aliexpressu valjda taj novi, kineski
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 13:17 (fpozar).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Novi redmi note 5 kineska verzija predstavljena 16.3. kreće u prodaju 20.3. i ima usb-c utor te podržava quickcharge 3.0
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
underdog kaže...
Novi redmi note 5 kineska verzija predstavljena 16.3. kreće u prodaju 20.3. i ima usb-c utor te podržava quickcharge 3.0

 Ja sumnjam, Previše bi se udaljilo od orginalnih specifikacija (indijska verzija) 

Redmi serija gura microusb i sada da guraju usb-type c na istoj verziji tj na kineskoj verziji istog (to mi je malo vjerojatno) 

Čuo sam da ima Fastcharger 2.0 a sad da ubace 3.0 je opet malo vjerojatno. Jer plačaju licencu qualcomu za korištenje te tehnologije a to onda poskupljuje smartphone i cijena bi bila drastično veća od one indijske verzije. Ja bi volio da sam u tome u krivu jer bi htio usb type-c i fastcharger 

ali previše mi je to odstupanja, prije je vjerojatnije da bi predstavili novi xiaomi sa novim imenom .

 

Više je vjerojatnije da su portali koji su prenjeli tu vijest negdje pročitali i da to uopče nije potvrđeno od Xiaomija i onda su ostali portali kopirali ove kojis u prije pisali. Kao što sam naveo, volio bi da sam u krivu ali mi je previše nelogično da se bude toliko razlikovao od Indijske verzije. 

 

Kažete da ide u prodaju 20.3 znači pričekamo pa da vidimo što bude :) 

14 godina
moderator
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bilo bi zgodno ako je ovo točno :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pozdrav društvo!!

Totalno sam zagrizao za ovaj mob u preko prijatelja koji je iz Indije sam ga naručio. Sad čitam postove i gledam po raznim stranicama za prodaju da je mob u Indijskoj verziji dosta različito od one Kineske. Nebih se volio zeznut pa kupit mob sa lošijim specifikacijama... Koje je vaše mišljenje - Indijska ili Kineska verzija??

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Kineska verzija bi trebala biti bolja.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Hvala!!
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Onda kad nam u eu dolazi?

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice