Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 774.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pojavile su se cijene na honorbuyu za rn5 china ver, ali naravno vec ga nema u stocku
219$ za 3/32
269$ za 4/64

329$ za 6/64

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Uhh, cijene su paprene za sada! 3/32 je jos nekako i okej iako je na aliju 200$. 

No ajde ovo je presale pa je ocekivano

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 11:50 (Deutsch).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bit ce sad neke akcije aliexspressu

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo trouble u akciji

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

Evo trouble u akciji

 

 Sta si to uzeo mob?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

nene, na xda je neki lik flashao ovo

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

4/64 je 30 usd jeftiniji od notea 3 - da nije se ko prekalkulisao ovde

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 11:53 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Malo je preskupo za pocetak i tesko da ce past ispod 200$, trebat ce bar 6 mj, ali u konacnici sa rn5pro dobijes bolju kameru, sd slot, 3.5mm jack, samo underclockani cpu/gpu tako da bi rekao da nije ni toliko losiji uređaj :)

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

ceka se globalna verzija, navodno isporuke 24.4 pocinju
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_anniversary_sale_xiaomi.htm

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Da će bit bolja kamera nego na mi note 3 teško pošto isti je Mi serija i ima vjerovatno jednu od boljih kamera u kineza.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 11:53 (Zupy).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Rn5 nema opticku stabilizaciju i to je jedini minus za kameru. Ima puno veci senzor i pixele od mi notea 3, 1/2.6" 1.4um vs 1/2.9" 1.25um

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Na papiru je sve ok ali ćemo vidit što će biti u stvarnosti ;)
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Zupy kaže...

Da će bit bolja kamera nego na mi note 3 teško pošto isti je Mi serija i ima vjerovatno jednu od boljih kamera u kineza.

 Nakon Huaweija i najbolju

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Kad bih bar mogao iz prve ruke vidit kameru i sve ostalo na ovom mobu i mi note 3.. od ovog drugog me jedino brine baterija 3500 mah, kad bi bar imao 4000 uzeo bi ga bez razmisljanja.. s druge strane tu je i 18:9 ekran ali kad sam ga usporedio na redmi 5 plus sa svojim na mi 5 vidio sam da ima nekako isprane boje, nije to to.. vjerujem da bi mi note 3 imao ekran u rangu mog 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Meni na aliexpressu prikazuje da global verzija vec ima u prodaji? Kod dva prodavaca?
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo na honorbuy 4/64 270$

hmm, jel neko vec narucia

Teska odluka, sad

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako je na note5 pro/china isti ekran kao na redmi 5plus(a koliko sam pratio isti su), mogu ti potvrdit da je u tom segmentu mi note 3 za klasu bolji uređaj(kupio ženi a ona je sa 5plus prezadovoljna), pogotovo vani na suncu, u izradi također, pozadina skliska ali neodoljiva, za kameru ne znam (mi note 3 ima jako dobru kameru).  5plus je dosta glomazniji, a mi note 3 subjektivno elegantniji, iako je dizajnom zastario, ali meni mob predobar i zato i ostaje kod mene slijedećih 1-2 god kao primarni uređaj jer sve funkcionira savršeno, ota updatea na glbal romu još nema ali niti ne treba. Baterija na oba odlična, 5plus ima 1-2h duži sot (4000mah na lošijem procu od note5 pro)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Pojavio se i na alzashopu, uz neki dodatak
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Pojavio se i na alzashopu, uz neki dodatak
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
domac5 kaže...

Kad bih bar mogao iz prve ruke vidit kameru i sve ostalo na ovom mobu i mi note 3.. od ovog drugog me jedino brine baterija 3500 mah, kad bi bar imao 4000 uzeo bi ga bez razmisljanja.. s druge strane tu je i 18:9 ekran ali kad sam ga usporedio na redmi 5 plus sa svojim na mi 5 vidio sam da ima nekako isprane boje, nije to to.. vjerujem da bi mi note 3 imao ekran u rangu mog 

 Ekran je da od r5+ u ovome mobu, a jesi pogledao postavke boja kada si usporedjivao? Gledaj da na mi note 3 izvuces 7-8h, a sa rn5 10h cca.

braingym kaže...

Ako je na note5 pro/china isti ekran kao na redmi 5plus(a koliko sam pratio isti su), mogu ti potvrdit da je u tom segmentu mi note 3 za klasu bolji uređaj(kupio ženi a ona je sa 5plus prezadovoljna), pogotovo vani na suncu, u izradi također, pozadina skliska ali neodoljiva, za kameru ne znam (mi note 3 ima jako dobru kameru).  5plus je dosta glomazniji, a mi note 3 subjektivno elegantniji, iako je dizajnom zastario, ali meni mob predobar i zato i ostaje kod mene slijedećih 1-2 god kao primarni uređaj jer sve funkcionira savršeno, ota updatea na glbal romu još nema ali niti ne treba. Baterija na oba odlična, 5plus ima 1-2h duži sot (4000mah na lošijem procu od note5 pro)

To stoji da mi note 3 ima bolji ekran, ali senzor kamere je bolji kod rn5 pro, jedva cekam neke testove i rezultate jer je to veliki skok od rn4 na rn5, senzor je duplo bolji, a na rn4 uspijem dobit cak i dobre nocne slike sa google kamerom

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma i meni se čini prečudno da će kamera biti bolja nego na Mi Note 3, ne vjerujem. Mislim na ovaj Redmi Note 5 sa SD636 i otvorom blende 1.9, jer onaj plus model sa SD625 i otvorom 2.2 bi morao biti dosta lošiji. Jer čak i ako je senzor bolji treba i procesor biti dovoljno dobar da to isprati tako da ne bude trzanja videa itd...a optičku stabilizaciju kod Mi Note 3 će teško redmi nadoknaditi.

 

Ja više volim 16:9 omjer nego ovaj izduženi 18:9 jer mi treba i nešto širine za preglednost i čitanje, ali slažem se da bi za nekoliko godina Mi Note 3 kao i mnogi sa mesom iznad i ispod ekrana mogli djelovati zastarjelo, ali boli me briga za zastarijelost ako će biti funkcionalan i sa preglednim ekranom.

 

Volim odličnu bateriju tako da patim na tih 2-3 sata više SOT-a, ali opet ne volim visinu i težinu Redmia koja smeta u đžepovima, i taj uski ekran mi dakle nije pregledan za neke aplikacije. Izbočene kamere mrzim, i sve se nadam da nakon što se maska stavi gore više neće stršati vani. Ekran je jedna jako bitna stavka ali već na Redmi Note 4X mi je dobar, tako da ovdje ako bude i malo bolji super, ali Mi Note 3 govore da ima još moćniji ekran, uspoređuju ga sa S7 i sličnim super amoled ekranima, tako da opet i tu mali plus.

 

Tek je izašao i cijene će već za mjesec dva dosta pasti, ali što se cijene tiče, šta nije Redmi Note 5 već sada na 170 eura ? To je osjetno manje nego Mi note 3

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 10:46 (ALVIN).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Senzor je bolji u kineskoj verziji, to brojke kazu. Naravno treba pricekat prve recenzije za kinesku verziju...

Procesor je underclocked 660, nema tu neke velike razlike i mudrosti.

Opticku stabilizaciju ce tesko nadoknaditi, ali pogledaj ovo, izgleda presuper ta elektricna stabilizacija. radi samo do 1080 rzolucije, ali jbg za te novce..

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Koju verziju nudi Alzashop?

Ne piše Pro, pa zbog toga je moguće da je kineska, a kaj sa Softwerom? Global??
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pogledaj po kamerama, selfie kamera se razlikuje po mp pa je lako uocit

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

A kakva se ocekuje razlika u kameri između redmi note 5 i redmi note 5 pro?

 

Čitao sam da je ekran malo različit. Koje su još značajne razlike?

 

I da li je bolje kupiti redmi 5 plus ili redmi note 5?

 

U teškim sam dilemama...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 20:02 (Blader).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Nemaš kaj biti u dilemi

Redmi 5 plus kupi ako je cijena u usporedbi rn5 bolja, ali inaće rn5 je bolji po specifikacijama, ono što ima r5plus je na rn5 pobolšano i ispolirano ;)

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bolje pricekat note 5, sad kad ce tocno doci, zna li netko global?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Aliexpress je već pun 'Pre-sale Global' verzija (šta god to značilo) po 230$ za 4GB/64GB verziju, a kod jednih sam našao za 250$ ali piše da za 5 dana skidaju -20% cijene, tako da će mob biti 200$ što je po meni extra cijena!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Markić, naginjem tome ali nikako donjeti odluku. Sviđa mi se i Mi A1 ali nekako me manja baterija odbija dok kazu da je bolja kamera.

 

 

Našao sam "sale" i ja  gdje skidaju 20 % cijene ali pitao sam ih i neće biti global verzije... jel vi mislite kupit kinesku verziju ili?

 

Stavi molim te link ako su ti neke dobre ponude zapele za oko.... hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 2:50 (Blader).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice