Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 775.600
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako ti ne gori, sada uzimat mob je najveci pusing, em su cijene nabrijane, em ga nigdje nema itd...

 

Pricekaj mjesec dva da prodje pocetni hajp i uzmi globalnu verziju sa B20 frek za realnu cijenu a ne ovih 250-280 dolara 

 

Ja sam svoj RN3 uzeo 5 mjeseci nakon izlaska i platio ga samo 150€ dok je u startu bio 300-tinjak

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 7:04 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Blader kaže...

Markić, naginjem tome ali nikako donjeti odluku. Sviđa mi se i Mi A1 ali nekako me manja baterija odbija dok kazu da je bolja kamera.

 

 

Našao sam "sale" i ja  gdje skidaju 20 % cijene ali pitao sam ih i neće biti global verzije... jel vi mislite kupit kinesku verziju ili?

 

Stavi molim te link ako su ti neke dobre ponude zapele za oko.... hvala

  Bit ce globalne verzije na sale-u. Imas na linku bas naglaseno Global Version

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Blader kaže...

Markić, naginjem tome ali nikako donjeti odluku. Sviđa mi se i Mi A1 ali nekako me manja baterija odbija dok kazu da je bolja kamera.

 

 

 Rn5 ima najbolju kameru kod xiaomija za 200$ :)

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
BlackEagle kaže...

ceka se globalna verzija, navodno isporuke 24.4 pocinju
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_anniversary_sale_xiaomi.htm

 Čini mi se da se ne nudi poštarina dhl-om, što znači da će se cariniti?

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Razmisljala sam mami kupiti ovaj mobitel, medutim kako joj mogu hrvatski na njega staviti??
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako nisi sposobna pročitati samo nekoliko poruka iznad i shvatiti da se globalna verzija ovog mobitela još ne može nabaviti, onda baš nisam siguran da bih ti povjerio naručivanje ičega iz inozemstva.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ko prvi netrebas vrijedati, kao drugo znam da nema global verzija ali et...mislila sam mozda da je ista verzija za Xiaomi Redmi 5 plus i za njega...
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gledao sam slike Redmi 5 plus a i malo slike Redmi note 5 (pro)

Čini mi se da plus ima gore manje mesa? Jel to doista tako?
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Install Global Beta MIUI 9 Android 8.1 OREO On Redmi Note 5 Pro (leaked). I found Android 8.1 OREO On Redmi Note 5 Pro on a blog. so I share this link on Miui forum. this is a global beta ROM. you can use it India or many other countries devices.

 

Device: Redmi Note 5 Pro
Status: Global beta


Download:  Android 8.1 OREO Global Beta MIUI 9.

Flashing guide: Click Here.

You can flash this firmware with TWRP recovery.
Enjoy.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Markić7 kaže...
Gledao sam slike Redmi 5 plus a i malo slike Redmi note 5 (pro)

Čini mi se da plus ima gore manje mesa? Jel to doista tako?

 

Po dimenzijama su koliko vidim u potpunosti isti, ali ne po procesoru i kameri...

 

anyway, odlučio sam da za dva dana napokon naručim telefon sa Mi online storea na Aliexpresu. Od 28-og do 30-og je anniversary sale i cijena će biti 200$ za Global verziju.

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Razlika u visini je 1 mm ako ne laže kimovil a imaju istu veličinu ekrana 

 

https://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-redmi-5-plus,xiaomi-redmi-note-5-pro

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 10:36 (Zupy).
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

 

Po dimenzijama su koliko vidim u potpunosti isti, ali ne po procesoru i kameri...

 

anyway, odlučio sam da za dva dana napokon naručim telefon sa Mi online storea na Aliexpresu. Od 28-og do 30-og je anniversary sale i cijena će biti 200$ za Global verziju.

 Platit ces carinu tako da se ja ne bi zajebavao, radije goldway ili mi global

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...
mack83 kaže...

 

Po dimenzijama su koliko vidim u potpunosti isti, ali ne po procesoru i kameri...

 

anyway, odlučio sam da za dva dana napokon naručim telefon sa Mi online storea na Aliexpresu. Od 28-og do 30-og je anniversary sale i cijena će biti 200$ za Global verziju.

 Platit ces carinu tako da se ja ne bi zajebavao, radije goldway ili mi global

 Samo poreza će biti preko 50$ (uračunava se i cijena dostave u računicu) + carina + pristojbe za naše uhljebe te ono neizostavno čekanje kad će carina poslati poziv za dostavu računa (što može potrajati i do par tjedana) = veoma frustrirajuće iskustvo i kad sve zbrojiš jednostavnije ti je čekati global verziju na provjerenim prodavačima koji šalju customs free dhl-om.

 

Btw. koliko je uopće carina na 200$ mob? Pdv je barem lako izračunati ali baš sama carina?

Ima tko iskustva sa time? Osobno nisam nikad naručivao izvana mob za toliko a da sam platio carinu.

Battlelog: [G] pijana_carapa
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pa da svakako mu ispadne bolje da kupi na goldwayu, 200$ + 26$dhl i manje spiska i sacuva zivce :D

Hm, sta nije netko negdje napisao da je carinska obrada oko 100kn? Nemoj me uzet za rijec jer nisam siguran

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Što mislite o ponudi na alzashopu,
U travnju bude dostupan, ne piše točno kada. Ja bi ga tamo uzeo radi garancije i uz njega daju Mi band . Sad koristim glupi telefon pa mise neda ćekati da dođe iz Kine, iz alzashopa stigne za 2dana.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Po meni je malo preskupo dati 2100kn(7.5 tecaj) za ovaj mobitel jer mi6 kosta 2400kn, a mi note 3 2010 cca. Ima rn5 svojih prednosti nad mi noteom 3, ali iskreno ne bi kupio ovaj mob ako za iste novce mogu note 3 ( u ovoj slucaju manje)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 14:54 (Deutsch).
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Klik

 

Ekipa, može pomoć?

To je preorder globalne verzije redmi note 5. Sad mene zanima je li to verzija ista ko kineska samo s global romom i eu punjačem?

Pod time mislim da ima bolje kamere od indijske verzije, sd 636 i usb-c. Tražim na linku ali nigdje ne piše, škrti su s informacijama.

Razmišljam da naručim pa da mi ne stigne nešto što ne želim.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Granzon kaže...
Deutsch kaže...
mack83 kaže...

 

Po dimenzijama su koliko vidim u potpunosti isti, ali ne po procesoru i kameri...

 

anyway, odlučio sam da za dva dana napokon naručim telefon sa Mi online storea na Aliexpresu. Od 28-og do 30-og je anniversary sale i cijena će biti 200$ za Global verziju.

 Platit ces carinu tako da se ja ne bi zajebavao, radije goldway ili mi global

 Samo poreza će biti preko 50$ (uračunava se i cijena dostave u računicu) + carina + pristojbe za naše uhljebe te ono neizostavno čekanje kad će carina poslati poziv za dostavu računa (što može potrajati i do par tjedana) = veoma frustrirajuće iskustvo i kad sve zbrojiš jednostavnije ti je čekati global verziju na provjerenim prodavačima koji šalju customs free dhl-om.

 

Btw. koliko je uopće carina na 200$ mob? Pdv je barem lako izračunati ali baš sama carina?

Ima tko iskustva sa time? Osobno nisam nikad naručivao izvana mob za toliko a da sam platio carinu.

 

Pošto sam ja iz BiH, za mene ne važi koji je prodavač i customs free slanje DHL-om, jer nismo EU. Meni je kako god okrenem platiti sve dodatne troškove, no opet će me mob izaći jeftinije nego da ga kupim ovdje kod naših prodavača koji će dobro nabiti cijenu. Kod mene je jedan prijatelj naručivao nekoliko mobitela (3-4) preko Aliexpresa, i kako kaže niti jednom nije plaćao dodatne troškove. Kod nas izgleda važi ono 'ako prođe - prođe', kakve si sreće... Istina, nije naručivao mobove preko 100$, ali ipak...

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Mislim da carine moze doci max 100kn i placas pdv 25% na iznos 200usd za redmi note 5

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

E to sam cekao! Jedva cekam pogledat :)

6 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

dobro snima video, i jako brz auto focus 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Hoce netko uzimat na sale-u mobitel?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Inače jeste vidjeli huawei p20 lite?

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_lite-9098.php

 

Njega ili ovaj xiaomi hmmmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
amd freak kaže...

Inače jeste vidjeli huawei p20 lite?

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_lite-9098.php

 

Njega ili ovaj xiaomi hmmmm

 Xiaomi ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Kolko vidim,Huawei p20 lite ce imati slicnu cijenu kao Xiaomi mi7 ,bas me zanima tko ce u toj prici kupiti Huawei
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
amd freak kaže...

Inače jeste vidjeli huawei p20 lite?

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_lite-9098.php

 

Njega ili ovaj xiaomi hmmmm

 Kako mozes uopce usporedivati ta 2 moba kad je jedan 200€ a drugi 370€?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Sad odem pod 'Item description' odakle sam htio naruciti telefon po -20% cijeni kad imam sta vidit, ovo pise:

Tips: Xiaomi Redmi Note 5 Global Version has not arrived, it is pre-sale for now.
Expected 24 April starting shipping.

F**k! :D
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
BlackEagle kaže...
amd freak kaže...

Inače jeste vidjeli huawei p20 lite?

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_lite-9098.php

 

Njega ili ovaj xiaomi hmmmm

 Kako mozes uopce usporedivati ta 2 moba kad je jedan 200€ a drugi 370€?

 Zacudio bi se, ali rn5 je u svemu bolji..

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...
Sad odem pod 'Item description' odakle sam htio naruciti telefon po -20% cijeni kad imam sta vidit, ovo pise:

Tips: Xiaomi Redmi Note 5 Global Version has not arrived, it is pre-sale for now.
Expected 24 April starting shipping.

F**k! :D

 Onda cemu sale za global verziju?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice