Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 773.527
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Ako već budu htjeli kod redmi note 5 krenuti sa tim 18:9 omjerom, onda neka budu pametni pa neka naprave i model 16:9 kao i do sada. Valjda nisu glupi pa da izgube dio kupaca kojima je 18:9 preusko ili predugačko. Note serija je uvijek imala nekoliko modela, a ovo ima je prilika da sada imaju još više, jer osim različitih procesora i materijala kučišta mogu kombinirati i sa tim omjerom displaya.

 

Ja se osobno nadam da redmi note 5 bude poput prethodnika, ali zahvaljujući malo manjoj bateriji da bude oko 10 grama lakši, 2 mm uži i 4 mm kraći. Uz brzo punjenje. To bi onda bio mobitel po mom ukusu. Još da je fingerprint sprijeda, ali to je manje važno. Ove razne slike mobitela sa malo mesa okolo ohrabruju. Ako i naprave neku verziju note 5 bezveznu, nadat ćemo se da će izdati i neku ljepšu, i bolju.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
ALVIN kaže...

Ako već budu htjeli kod redmi note 5 krenuti sa tim 18:9 omjerom, onda neka budu pametni pa neka naprave i model 16:9 kao i do sada. Valjda nisu glupi pa da izgube dio kupaca kojima je 18:9 preusko ili predugačko. Note serija je uvijek imala nekoliko modela, a ovo ima je prilika da sada imaju još više, jer osim različitih procesora i materijala kučišta mogu kombinirati i sa tim omjerom displaya.

 

Ja se osobno nadam da redmi note 5 bude poput prethodnika, ali zahvaljujući malo manjoj bateriji da bude oko 10 grama lakši, 2 mm uži i 4 mm kraći. Uz brzo punjenje. To bi onda bio mobitel po mom ukusu. Još da je fingerprint sprijeda, ali to je manje važno. Ove razne slike mobitela sa malo mesa okolo ohrabruju. Ako i naprave neku verziju note 5 bezveznu, nadat ćemo se da će izdati i neku ljepšu, i bolju.

 sto je ohrabrujuce 21xxx1080 rezoluciju od jeftinijih procesora podrzavaju samo 660 i 636, a iskreno mislim da nece bas normalni model imat taj soc tako da bi mogli vidjeti jedan sa 16:9 i 18:9 

 

 
 

 

8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

 Samo da kamera bude bolja, to me jedino odbija od kupovanje RN4x 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

zasto mislis da je kamera toliko losa? sa google camerom je mobitel zakon

 

evo mislim da je dosta realno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 14:37 (Deutsch).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Bas bi bilo glupo da i RN5 ima sd 625, bilo bi idealno kada bi imao taj 636 o kojem se pricalo, to bi bio pravi nasljednik legendarnog RN3 sa sd 650. Al eto, nada umire posljednja, valjda nece jedini "iskorak" biti 18:9 ekran.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
fpozar kaže...
Bas bi bilo glupo da i RN5 ima sd 625, bilo bi idealno kada bi imao taj 636 o kojem se pricalo, to bi bio pravi nasljednik legendarnog RN3 sa sd 650. Al eto, nada umire posljednja, valjda nece jedini "iskorak" biti 18:9 ekran.

ja sam nekako misljenja da ce 636 sigurno doci u prime verziji u veljaci

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Ja se slažem gori sa kolegom, kamera im i nije baš nešto, da to poprave, mobitel bi bio zvijer za male novce..baš gledam slike neke i loše su..nema oštrine niti ičega, ima i dobrih slika ali malen broj...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Yup, rn4 je stvarno zakon, ali kamera je katastrofa. Neka stave kameru sa MiA1 ili Mi Max 2 i ja sretan :D

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Mislim da će u redmi seriji kamera i dalje bit takva kakva je. Tko bi imao razloga kupovat skuplje linije xiaomi-a kad bi za duplo manje mogli imati sve što im treba :) 

Kad izađe i dođu neki reviewovi bude vjerojatno bio zamjena za vjerni redmi note 2 koji bateriju gotovo više ni da nema :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Pa evo A1/5x i mi max 2 imaju odličnu kameru, nije kao na današnjim flagshipima, ali miljama iznad rn4 i u potpunosti zadovoljava većinu korisnika. Neka nju portaju na rn5, stave s636, zadrže pristupačnu cijenu i meni dosta. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
berzerker kaže...

Mislim da će u redmi seriji kamera i dalje bit takva kakva je. Tko bi imao razloga kupovat skuplje linije xiaomi-a kad bi za duplo manje mogli imati sve što im treba :) 

Kad izađe i dođu neki reviewovi bude vjerojatno bio zamjena za vjerni redmi note 2 koji bateriju gotovo više ni da nema :D

Nakon 2 godine sam promjenio bateriju na RN2, i baterija je malo bolja al ne previše, mislim da bateriju guta MIUI 9 pošto dosta šarenila su dodali :-/.

Kao što kolega gore kaže neka prebace kameru sa mi max 2 i mi a1 i sve 5 svakakao če biti napredak od sadašnje kamere (moje), pošto sve što nema savršen uvjete slika je očajna.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
ivan262 kaže...

 Samo da kamera bude bolja, to me jedino odbija od kupovanje RN4x 

 

Miki_16 kaže...

Ja se slažem gori sa kolegom, kamera im i nije baš nešto, da to poprave, mobitel bi bio zvijer za male novce..baš gledam slike neke i loše su..nema oštrine niti ičega, ima i dobrih slika ali malen broj...

 

maks0806 kaže...

Yup, rn4 je stvarno zakon, ali kamera je katastrofa. Neka stave kameru sa MiA1 ili Mi Max 2 i ja sretan :D

 

berzerker kaže...

Mislim da će u redmi seriji kamera i dalje bit takva kakva je. Tko bi imao razloga kupovat skuplje linije xiaomi-a kad bi za duplo manje mogli imati sve što im treba :) 

Kad izađe i dođu neki reviewovi bude vjerojatno bio zamjena za vjerni redmi note 2 koji bateriju gotovo više ni da nema :D

 

ivan262 kaže...

Nakon 2 godine sam promjenio bateriju na RN2, i baterija je malo bolja al ne previše, mislim da bateriju guta MIUI 9 pošto dosta šarenila su dodali :-/.

Kao što kolega gore kaže neka prebace kameru sa mi max 2 i mi a1 i sve 5 svakakao če biti napredak od sadašnje kamere (moje), pošto sve što nema savršen uvjete slika je očajna.

 

https://imgur.com/a/gJoMX

-rn4

evo odlucio sam se "odvaziti" i potraziti slike sa google camerom, imajte na umu da ovo nije u punoj rezoluciji

 

+

https://plus.google.com/u/0/photos/113304516257009828868/album/6477515775597177393?authkey=CL2Zje6WyN65Yg

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 10:42 (Deutsch).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Može li link za Google cameru, na play storu mi ne daje rezultate za nju? Hvala 👍
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Moras imati rootan mob za Google cameru.
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Izgleda je najava u četvrtak evo tu ima i prve slike

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
ivan262 kaže...

Izgleda je najava u četvrtak evo tu ima i prve slike

 U najavi je redmi, ne redmi note, iako je i on "narastao".

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
eliah84 kaže...
ivan262 kaže...

Izgleda je najava u četvrtak evo tu ima i prve slike

 U najavi je redmi, ne redmi note, iako je i on "narastao".

 U moja greška, nisam obraćam pažnju😑, hvala na ispravci👍

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Za one koje cekaju ovo.(kopija jednog razgovora)

 

"More speculation,if xiaomi is using sd 630,note 5 would alrdy be here on oct
My sources in china tells me sd 636 and launch in china and india simultaneously before chinese new year,which is in mid February"
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Pa izasao je vec review note 5/plus
http://en.miui.com/thread-1321835-1-1.html
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Patrick_cro kaže...
Pa izasao je vec review note 5/plus
http://en.miui.com/thread-1321835-1-1.html

 Zanimljivo prema ovoj vijesti neće više biti note serija, nego samo redmi serija

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Sumnjam da će najprodavaniju seriju mobitela preimenovati. Pa čak ni samsung nakon note 7 fijaska nije izmjenio naziv serije....

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
maks0806 kaže...

Sumnjam da će najprodavaniju seriju mobitela preimenovati. Pa čak ni samsung nakon note 7 fijaska nije izmjenio naziv serije....

 To je istina, ako i bi promijenili, u reklamama za mobitel bi rekli da če zamijeniti, al ništa nisam čitao do sada o tome.

 

Čisto me zanima  dali če I note seriji povećati ekran pa sa bude veći od redmi 5 plus, pa nagodinu i mi max 3 dali če dobiti sličan tretman? 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Zanimljivo, iako nije direktno od proizvođača od moderatora je vijest. Čudno da bi tako reklamirali promjenu za jedan od njihovih najprodavanijih uređaja 😐
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
maks0806 kaže...

Sumnjam da će najprodavaniju seriju mobitela preimenovati. Pa čak ni samsung nakon note 7 fijaska nije izmjenio naziv serije....

 

Ipak to napraviše...

 

evo prve brzinske recenzije

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Ja mislim da bi lako moguce moglo biti da svejedno dođe nasljednik noteu 4 u tom nekom pravom smislu jer valjda nisu glupi da nista ne ponude?

Barem npr ce ovaj redmi 5+ dobiti prime inacicu jer inace huawei ce ih zgazit u Indiji, a to je osim kine njihovo najprodavanije podrucje..

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Stigao mi rm5+ s honorbuya. Dosta je tanji i veći od Rmn4, te ima selfie ledicu naprijed. Baterija je očekivano super. Trenutno je na engleskom jer muku mučim s otključavanjem, treba povezati uredaj i account u developer opcijama no kad stisnem tipku samo mi izbaci nesto na kineskom. Uglavnom mob je super, meni bolji od 4ke. Naručio sam ga preko honorbuya i došao je za 3 dana.
Iskoristite kupon kod BGSD748A za 6€ popusta. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Gogy7 kaže...
Stigao mi rm5+ s honorbuya. Dosta je tanji i veći od Rmn4, te ima selfie ledicu naprijed. Baterija je očekivano super. Trenutno je na engleskom jer muku mučim s otključavanjem, treba povezati uredaj i account u developer opcijama no kad stisnem tipku samo mi izbaci nesto na kineskom. Uglavnom mob je super, meni bolji od 4ke. Naručio sam ga preko honorbuya i došao je za 3 dana.
Iskoristite kupon kod BGSD748A za 6€ popusta. :)

 Može link, i koliko te na kraju došao?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice