Xiaomi Redmi Pro

poruka: 104
|
čitano: 27.801
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Evo i slike
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Koliko ja vidim ti ovde imaš jednu nulu viška pa bi ovo mogao biti neoficial tj vendor rom

Ovo je official

http://en.miui.com/download-304.html
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Hvala na info.
Ovo je pretpostavljam global stable verzija offical?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Jimybarka kaže...
Hvala na info.
Ovo je pretpostavljam global stable verzija offical?

Ne, nego CHN verzija...

Unlock BL-a -> xiaomi.eu i onda njihov ROM stavis... 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Skinuo sam ovaj rom,ali javlja pri instalacji Coultn"t Verify update package

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Može li link u PP

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Jimybarka kaže...

Može li link u PP

 Ako može kratak osvrt na Viber i Whatsapp

Da li imaš propuštene notifikacije i da li je moguće pričat preko vibera ili whatsapp  uopšte.

I jesi li zadovoljan kamerom?

Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Viber i Whatsapp rade normalno,samo ih treba zaključati u RAM i dati odobrenja,ima uputstava more po netu.Kamerom sam zadovoljan itekako :-)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Pozdrav,meni je mob došao sa neoficijelnim romom i mislim da su velike šanse da je bootloader otključan,ali nikako to da provjerim.

Kada u CMD ukucam komandu fastboot devices prepozna mi mob,ali kada kucam onu komandu:fastboot oem device-info,kaže da je nepoznata komanda.

Ako imaš kakv prijedlog javi.

Hvala

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Jimybarka kaže...

Pozdrav,meni je mob došao sa neoficijelnim romom i mislim da su velike šanse da je bootloader otključan,ali nikako to da provjerim.

Kada u CMD ukucam komandu fastboot devices prepozna mi mob,ali kada kucam onu komandu:fastboot oem device-info,kaže da je nepoznata komanda.

Ako imaš kakv prijedlog javi.

Hvala

Cisto sumnjam da je dosao sa otkljucanim BL-om... 

Najsigurnije ti je poslati req za unlock BL-a... pa kada dobijes poruku da je odobren... Onda prodjes one jednostavne korake i rjesist to u 5min...
Meni je odobrenje stiglo za cca 2-3 dana... 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
dobio sam odobrenje, i kad pokušavam izbaci mi ovu poruku na 50%, no need to unlock this device
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
dobio sam odobrenje, i kad pokušavam izbaci mi ovu poruku na 50%, no need to unlock this device
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
ovo mi stoji u Developer options, Mi status unlocked
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
i koje god adb i fastboot drivere instaliram uvijek mi izbaci ovu poruku unknown comand za fastboot oem device-info
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro

prvo probaj kroz updater aplikaciju rebootati u recovery

ako neće onda probaj flešati TWRP jer po screenshotu je BL otključan

 

 

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Flešao TWRP, stavio eu rom, drugi telefon jednostavno.
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro

kak radi eu rom?

ima kakvih bugova ili?

thx

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Za sada je sve perfekt, baterija dosta bolja. Nisam primijetio neki bug.
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Meni je na svim verzijama xiaomi.eu rom-ova bilo bugova...

Cudo jedno koliko...

Ledica obavijesti je blicala i nakon sto procitas poruku... Ili uopce nije radila...

Baterija mi je bila uzas... Nije mi jasno kako sa takvim hardverom i oled ekranom taj mobitel moze imati 3.5 SOT-a max, koliko sam ja uspio izgurati...

Home fizicka tipka, je znala prestati funkcionirati - tocnije, nije reagirala na touch (bilo mi je podeseno da me touch na home tipku vraca na home, jel, logicno... ) :D

Kvaliteta poziva je bila uzasana... Da se razumijemo, gdje je signal full tu je bila ok, ali cim se maknes iz full signala osoba s druge strane bi govorila "Nista te ne razumijem, kao da si u buretu!" :D

 

I da, sto je najveselije od svega... Koristili smo ja i moja bolja polovica 2 komada RedmiPRO, i na oba je bio isti slucaj...

 

Sada smo na MI5, i razlika je ogromna... 5.5 SOT... Nema nikakvih bugova... Za sada... :D

 

Ali ja vjerujem da je sve ovo sa RedmiPRO bilo samo do softwera koji je jos u ranim fazama, nije ispoliran...

Ali iskreno, nije mi se dalo cekati da oni to rjesavaju jedno po jedno... Iako mi se cini da su i oni poceli malo kenj kenj s rjesavanjem software-a... Rjesavaju neke bezvezarije a nikako ono na sto se ljudi zale...

Jos sam na oba imao problem s time da je google play services trosio i do 45% baterije... Sto se nije moglo rjesiti s nikakvi clean installom... Znaci nikako... 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Ne znam,meni je na zadnjoj verziji eu ROM-a,nije stabilna ona.Od jučer nisam primijetio neke ekstra nedostatke.
Koristim 2 kartice,mobilni podatci,sinkronizacija službenog maila i navečer mi oko 22 sata ostane još 40% baterije.
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Ovaj mobitel privukao mi je pažnju, a pošto nemam iskustva sa spomenutim brandom mobitela imam nekoliko pitanja, bio bih vam zahvalan na odgovoru:

- Redmi Pro po specifikacijama na službenim Xiaomi stranicama ima 4gb RAM, no sve verzije dostupne kupnji na koje sam naišao imaju 3gb RAM-a. Jeli to greška i znate li gdje se može naći verzija sa 4 gb RAM-a. ( ne mislim na greške koje stranice koje prodaju uređaje navode- note 4 verziju kao note 4 PRO verziju)

- Kao nedostatak uređaja navodi se izostanak VoLTE- vaša iskustva sa uređajima kada se koriste u Europi, koliko je to zamjetno i kolik je to nedostatak?

- nemogućnost rada aplikacija u pozadini- Viber, Whats up, mail bilo koje vrste....- u ovom postu je navedeno da je moguće podesiti sustav da ipak aplikacije rade u pozadini, koliko je to jednostavno/ teško, obzirom da nisam vješt u ovom polju rada

 

Hvala Vam na pomoći

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Imaš na geekbuying naći tu verziju x25 i 4 Gb ram.Negdje oko 280$
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro

moj frend je full razočaran fotkama koje ovaj mob radi (3/32 X20)

slike sa redmi 3 su puno bolje s njime

kao da uopće ne želi ručno fokusirati

gore je eu rom

možda je kineski bolji što se tiče fotkanja?

 

 

pošto globala još nema a potreban je hr

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Pozdrav!

Zanimaju me preporuke, da li da kupim Redmi Pro ili Redmi Note 4? 

Mob bi bio za djevojku, znaci sto se tice performansi ne znaci puno, baterija je bitna. Obzirom da oba modela imaju iste baterije, da li ekran kod PRO modela trosi vise?

Na kojem bi imao vise SOT-a, redmi pro ili redmi note4 ?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Pozdrav

Neki dan mi je dosao Redmi pro 3, uglavnom sve super radi i nemam nikakvih problema osim sa sim karticom, svi kontakti su mi na sim kartici a na ovom mobu mi prikazuje 0. Također mi ne dopusta da niti jedan drugi broj spremim na sim. Ako moze mala pomoc bio bih zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro

Settings-System app-Contacts-Import/export contacts-Import from Sim

 

I imat ces sve kontakte

 

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
Ili ima postavka show sim contacts
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro
To sam vec napravio i nista..jednostavno pise nema kontakata na sim kartici..vise me brine sto ni jedan broj nemogu spremit na sim karticu..samo mi pise "doslo je do pogreske"





8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro

Pozdrav ekipa. Zainteresiran sam za kupnju Xiaomi redmi pro (3/64/x25). Zanima dali je bolje kupiti sa npr. banggooda (180$+pdv=cca 1600 kn) ili sa nekog eu shopa, njuškala ... (stotinjak kuna više).

Nikada do sada nisam imao Xiaomi, od kineza sam imao umi emax i prezadovoljan sam bio.

Ako netko ima preporuku za bolji mob. u tom cjenovnom rangu neka se slobodno izjasni :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Pro

Dali netko koristi official miui na ovom mobitelu, ili preferira na global beta?

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice