ZTE Blade III

poruka: 1.642
|
čitano: 694.294
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Pozz ljudi,narucio sam mob u tele2 jos prije vise od tjedan dana i rekli su da dolazi tek sljedeci tjedan -.-"

Zanima me jel se ima negdje u RH kupiti memorijska kartica jer mislim da ce mi 4gb bit premalo.Inace ovo mi je prvi smartphone pa mislim da sam uzeo jako dobrog za pocetak :D

LP

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

Pozz ljudi,narucio sam mob u tele2 jos prije vise od tjedan dana i rekli su da dolazi tek sljedeci tjedan -.-"

Zanima me jel se ima negdje u RH kupiti memorijska kartica jer mislim da ce mi 4gb bit premalo.Inace ovo mi je prvi smartphone pa mislim da sam uzeo jako dobrog za pocetak :D

LP

čak i na trafici se prodaju.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ovako mislim kupit ovaj mob, najbitnija mi je baterija, da nešteka s go luncher ex, adw lucherom, da ima ok slike po danu i da mu ne probija osvjetljenje na crnoj pozadini jer sam takav problem imao na huweiu ascend g300, igrao sam se s njim u tele 2 i ok je, kučište nepucketa itd? može li se bar rootat, koliko ima slobodnog rama

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Da li netko zna je li Vip Racer lll isto ZTE Blade lll ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Gogs kaže...

Da li netko zna je li Vip Racer lll isto ZTE Blade lll ?

Je.

A.X.E. The AwEsoMenESs
13 godina
offline
ZTE Blade III

Nekako sam najbliži ovom mobu, koliko vidim ljudi su dosta zadovoljni za te novce.

 

Zanima me ako je netko kupovao samo uređaj u Tele 2, da li se može kupiti na rate? I dali se direktno preko webshopa može kupiti na rate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Kupljen preko webshopa za 945kn i stigao otključan :D mobitel je odličan, definitivno za novo iz dućana najbolja kupovina, bez konkurencije zasad

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...

Nekako sam najbliži ovom mobu, koliko vidim ljudi su dosta zadovoljni za te novce.

 

Zanima me ako je netko kupovao samo uređaj u Tele 2, da li se može kupiti na rate? I dali se direktno preko webshopa može kupiti na rate?

Samo u ducanu na rate. preko weba samo za kesh.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
13 godina
offline
ZTE Blade III

Frend ima Xperia Miro, sestra ZTE Blade III tj. Vip Racer III. Pretplata, plaćen 350kn + ne znam točno kolika mjesečna naknada 2 godine.

Meni se osobno više sviđa od Mira. Najviše zbog većeg zaslona. Doduše, Miro je nešto kvalitetnije izrade i ima bolju kameru+bljeskalicu, ali sve u svemu, za nekog tko neće stalno pokretati zahtjevne igre/aplikacije i fotografirati, ovaj ZTE je odličan izbor.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Jel uspio tko backup napravit na mobu? Ja nemogu preko cmd-a nikako. :/

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

molim vas da mi pomognete imam problem danas sam kupio zte blade iii i kad se hoću spojiti na wifi malo pričekam i pokaže se "problem u autentifikaciji " !!! što to znaći pa dobro sam napisal lozinku i ima signala . Molim za savjet i pomoć.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
zanemarite ovu izjavu . problem rješen
15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ajde molim te napiši kako si riješio problem jer i meni se neče spojiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

koje ste igre uspijeli pokreniti na ovom mobitelu?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Blade kupljen, za sada odlično radi.

Da li zna netko gdje se može kupiti zaštitna folija za njega, maska ili ona futrola/torbica?

ps. da nije e-bay

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
tuvok kaže...

koje ste igre uspijeli pokreniti na ovom mobitelu?

 

i mene isto zanima!? Kakav je touch??!

Svatko tko odgovori na moje pitanje dobiva "HVALA" i "palac gore"
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
majstor_fantac kaže...

Blade kupljen, za sada odlično radi.

Da li zna netko gdje se može kupiti zaštitna folija za njega, maska ili ona futrola/torbica?

ps. da nije e-bay

imaš na 2 stranici 2 linka pa pogledaj

i am the kid your parents warned you about
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
nicknamex kaže...
majstor_fantac kaže...

Blade kupljen, za sada odlično radi.

Da li zna netko gdje se može kupiti zaštitna folija za njega, maska ili ona futrola/torbica?

ps. da nije e-bay

imaš na 2 stranici 2 linka pa pogledaj

Naveo je da ne želi ebay.

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
tuvok kaže...

koje ste igre uspijeli pokreniti na ovom mobitelu?

 

Za sada isprobao samo par:

 

Jetpack Joyride

Subway surfers

Temple Run

 

sve rade bez problema.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
13 godina
protjeran
offline
ZTE Blade III

Probaj Eternity warriors 2 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ljudi ozbiljno pitam,jel zna neko di se moze kupiti memorijska za ovaj mobitel?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

Ljudi ozbiljno pitam,jel zna neko di se moze kupiti memorijska za ovaj mobitel?

BILO GDJE. Čak i na kiosku.

 

Kad već pitaš konkretno: u prodajnim centrima (Tele2 npr, samo dosta skuplje) i u prodavaonicama elektroničke opreme. Kartica koja ide u njega je microSD ja mislim.

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...
Peroman kaže...

Ljudi ozbiljno pitam,jel zna neko di se moze kupiti memorijska za ovaj mobitel?

BILO GDJE. Čak i na kiosku.

 

Kad već pitaš konkretno: u prodajnim centrima (Tele2 npr, samo dosta skuplje) i u prodavaonicama elektroničke opreme. Kartica koja ide u njega je microSD ja mislim.

ok fala i btw fora je istrosena i glupa

15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

ok fala i btw fora je istrosena i glupa

Jel ti ne kužiš ili? Stvarno možeš na kiosku kupiti, nije fora. Mislim da sam vidio na par kioska Tiska i one Novine (s plavom tendom).

13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...
Peroman kaže...

ok fala i btw fora je istrosena i glupa

Jel ti ne kužiš ili? Stvarno možeš na kiosku kupiti, nije fora. Mislim da sam vidio na par kioska Tiska i one Novine (s plavom tendom).

Valjda je zapeo u 2005-oj.

13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

danas sam kupio ZTE Blade III i imam jedan problem, za sada,,,svi brojevi su mi spremljeni na kartici i stavim karticu u ZTE Blade III i on mi neke brojeve jednostavno izmješa,, tj. pod imenom Ana nije njezin broj već broj Ivana,, i tako su mi neki brojevi izmješani,, dali je imao tko takav problem i kako da to riješim? hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ZTE Blade III

Kupio sam i ja danas, ubacio simpa karticu i sve radi. U tele 2, 1100 kuna na 6 rata, mislim da za te pare teško može bolje. Sve radi fluidno, ekran je meni taman. Niti me zanima gledanje filmova u HD rezoluciji, niti me posebno zanimaju nekakve 3D igre na smartphoneima pa je ovo za moje potrebe pun pogodak. 

 

U odnosu na Galaxy mini koji me nervirao dosad, ovo je savršenstvo {#}.

 

 

Ima li netko duža iskustva s ZTE uređajima? Šanse da dobijemo update na Jelly Bean postoji ili je malo vjerojatno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...

Kupio sam i ja danas, ubacio simpa karticu i sve radi. U tele 2, 1100 kuna na 6 rata, mislim da za te pare teško može bolje. Sve radi fluidno, ekran je meni taman. Niti me zanima gledanje filmova u HD rezoluciji, niti me posebno zanimaju nekakve 3D igre na smartphoneima pa je ovo za moje potrebe pun pogodak. 

 

U odnosu na Galaxy mini koji me nervirao dosad, ovo je savršenstvo {#}.

 

 

Ima li netko duža iskustva s ZTE uređajima? Šanse da dobijemo update na Jelly Bean postoji ili je malo vjerojatno?

Čekaj malo, kako 1100kn kad dođe 945 u webshopu i 995kn osobno preuzimanje u poslovnici? Možda na rate ispadne skuplji?

13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...

Čekaj malo, kako 1100kn kad dođe 945 u webshopu i 995kn osobno preuzimanje u poslovnici? Možda na rate ispadne skuplji?

Ako kupuješ na karticu je 1100 kuna, gotovina 995. Pošto nisam imao toliko keša kod sebe, a na 6 rata je ista cijena, uzeo sam tako. 

 

I btw, u webshopu je trenutno nedostupan. Izgleda da su potrošili zalihe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2012 9:23 (Hexfire).
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...
AlienWare1 kaže...

Čekaj malo, kako 1100kn kad dođe 945 u webshopu i 995kn osobno preuzimanje u poslovnici? Možda na rate ispadne skuplji?

Ako kupuješ na karticu je 1100 kuna, gotovina 995. Pošto nisam imao toliko keša kod sebe, a na 6 rata je ista cijena, uzeo sam tako. 

 

I btw, u webshopu je trenutno nedostupan. Izgleda da su potrošili zalihe.

A kako i neće biti, brijem da je pola lagera otišlo samo na Bug forum :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice