ZTE Blade

poruka: 11
|
čitano: 5.354
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Pošto nema teme za ovaj mobitel na forumu, odlučio sam otvoriti jednu.

 

Za one koji neznaju, ovo je jako povoljan mobitel sa jako puno funkcija i mogućnaosti.

 

Ako netko zna kada će doći i hoće li doći u hrvatsku nek kaže.

 

Specifikacije:

 

  • 3,5" AMOLED 800x400
  • 512MB RAM
  • 512MB ROM
  • 128MB Storage
  • HSDPA 7.2, HSUPA 5.76
  • WLAN
  • Bluetooth 2.1 sa EDRom i A2DP
  • 3.2MP Kamera
  • Android 2.2
  • 600MHz CPU, Adreno 200 - jedina boljka, ali se clockanjem na ~750MHz sve igre mogu igrat fluidno
  • Dobije se 2GB mSD

 

I sad najbolje...

 

Cijena : 840Kn!!!

 

4.050 postova - Going for over 9000 ~ Black Ops : Galil/Silenced LAW Scavenger/SOH Pro/Marathon Nova 6/Frag ~ Ingame nick: U Mad Bro/KEBABisAWESOME
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 12:47 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Skate

U 9. mjesecu dolazi i ZTE Skate, koji je sličan Bladeu sa nekim različitostima :

 

  • 4.3" 800x480 ekran (još se nezna jeli (s)AMOLED ili sLCD)
  • 5MP kamera
  • 800MHz Procesor - dobio boost na 1000MHz
  • Android 2.3
  • HSDPA 10.2

 

Cijena će navodno biti malo više nego od Blade-a.

 

 

Šteka, ali to je do launchera jer igre rade dobro...

4.050 postova - Going for over 9000 ~ Black Ops : Galil/Silenced LAW Scavenger/SOH Pro/Marathon Nova 6/Frag ~ Ingame nick: U Mad Bro/KEBABisAWESOME
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 12:49 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: ZTE Blade

neznam za te malecne ja imam epad 10''

1ghz i taj isti graficki kao i kod tog prvog

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade
ccfly kaže...

neznam za te malecne ja imam epad 10''

1ghz i taj isti graficki kao i kod tog prvog

 

Nisu poznati na balkanu mozda i sire...

4.050 postova - Going for over 9000 ~ Black Ops : Galil/Silenced LAW Scavenger/SOH Pro/Marathon Nova 6/Frag ~ Ingame nick: U Mad Bro/KEBABisAWESOME
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Dodani videi.

4.050 postova - Going for over 9000 ~ Black Ops : Galil/Silenced LAW Scavenger/SOH Pro/Marathon Nova 6/Frag ~ Ingame nick: U Mad Bro/KEBABisAWESOME
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Vipu poslan upit {#}

4.200 postova - Going for over 9000 ~ Black Ops : AK47 Dual Mags Silenced | M1911 Silenced | Ghost Pro Warlord Pro Hacker Pro | Nova 6 Frag ~ Ingame nick: U Mad Bro/KEBABisAWESOME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Ima li itko ZTE blade III da napise nesto o mobitelu gledao sam u Tele2 mobitel dode malo manje od 1000 kn i pise da je dvojezgreni sa 1GHz, dok sam po internetu čitao da nije istina nego da je jednojezgreni sa 1Ghz, zanima me je li kvalitetan mobitel i ima li sličnih u prodaji danas za otprilike istu cijenu od drugih proizvođača.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Vidio sam ga danas u tele2, lijepo izgleda... 995kn nije puno... bio je u staklu i nije ga se moglo probat... samo malo sam skeptican oko nepoznatijih proizvodjaca

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ZTE Blade
ljep izgled svakako(blade 3) u tele2 piše da je dual core ali nešto slabiji od cortex a8,a još slabiji od cortex a9 koji je npr.u Galaxy s2.Grafika je kao npr.u htc hd2,starija verzija blutotha 2,1,ekran u 256K boja...zbog svega tog otud i cijena.Po meni bolji izbor od npr.Galaxy mini,Ace,Htc Eksplorer...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Nije dual core, nego je single core, slicnih je specifkacija kao i Ascend G300. Iste dimenzije ekrana, rezolucija, procesor, kolićina RAMa, kamera 5Mpx. Različito nema gorilla glass, nije IPS ekran, nema bljeskalicu, ali ima prednju kameru te je na ICSu.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade

Kupio sam jučer Smartphone ZTE Blade Q Maxi mobitel u Vipu.

 

Više informacija ovdje (http://www.gsmarena.com/zte_blade_q_maxi-5826.php)

 

Vipovci mi vele da se baterija ne mora formatirati, jer da su baterije u današnjim mobitelima napravljene da im format ne treba radi produljenja životnog vijeka baterije. Dok, ostala populacija mi savjetuje - pod obavezno!!! Kad se isprazni, najmanje 12h ostaviti na punjaču da se formatira.

 

Koji je Vaš savjet?

IP
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice