Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.039.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ma ne krivo si me shvatio, ja pricao o Alex addon unitu, a ne o ploci (stalku za monitore i zvucnike kojeg i ja imam).

 

Zanimljivo rjesenje za 27 inchni, sigurno ce ti biti to bolji za gaming. Meni je 25 taman trenutno :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
Ovo nije alex ploca. Alex ploca je obicna suplja ploca koja ne vrijedi 50 eura. Za ovu sam dao 100 eura i dobra je, cak i mis moze lijepo ici po njoj dok na alexu ne moze. A problem hje sto sam prije imao alex od 2m a ova je 1,5m plus taj dodatak gore 1,2m ali u prodaji mi je ovaj monitor pa cu uzeti rogov 27incni oa ce biti mjesta za sve.

 

koliko trazis za monitor?

[19xx]C3c1l
14 godina
offline
Vaš Desk

Mene samo zanima kako podnosite nedostatak oslonca za desnu ruku, meni je nužno da je naslonjena na nekakvu podlogu od lakta pa dalje. Vidim da ovaj ergonomski moment nije dovoljno istaknut na većini deskova.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Punti kaže...

Mene samo zanima kako podnosite nedostatak oslonca za desnu ruku, meni je nužno da je naslonjena na nekakvu podlogu od lakta pa dalje. Vidim da ovaj ergonomski moment nije dovoljno istaknut na većini deskova.

 ja isto nemogu bez toga, meni su nasloni u ravnini sa stolom. No dobra je stvar i ako nemas naslone da se podvuces ispod stola sa stolicom, priblizis se, pa su ti ruke naslonjene na stol samo

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Jos samo moram novi (veci) stol nabavit, jerbo mi nestane latop i ostali gadgeti. Nekako pikiram ovaj stol link , neznam dal ko ima iskustva s njim?

Meni najbitnija stavka sve je tako tiho da kad mjuza ne svira jedino sto cujem je lagani šum desnog zvucnika (vjerojatno kabel) 

 

Eventualno razmisljam da li ubaciti (sad vec zaboravljenu na polici) eksternu zvucnu karticu Focusrite Scarlett 2i4 radi dodatnog izlaza za slusalice + neki drzac onih vecih slusalica (AKG K77)..

Moj PC  
19 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Printer je na drugom kraju sobe spojen wi-fi vezom ...da mi ne smeta :)

Moj PC  
14 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
athlon64 kaže...

Nisam odavno :D

 

Na stolu asus pb287q, Focusrite 2i4, beyerdynamic dt770 80ohm, i tek kupljene yamahe HS7. 

 

Jako jako zadovoljan s yamahama, za sedmice imaju iznimno jasan i precizan sub, točno kako bi monitor trebao. Gore su ravne i detaljne nevjerojatno. 

I za slušanje i za miksanje fenomenalan komad opreme. Sad bi trebalo malo tretirat sobu. 

 

gdje si kupio ove spuzve za monitore?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...
athlon64 kaže...

Nisam odavno :D

 

Na stolu asus pb287q, Focusrite 2i4, beyerdynamic dt770 80ohm, i tek kupljene yamahe HS7. 

 

Jako jako zadovoljan s yamahama, za sedmice imaju iznimno jasan i precizan sub, točno kako bi monitor trebao. Gore su ravne i detaljne nevjerojatno. 

I za slušanje i za miksanje fenomenalan komad opreme. Sad bi trebalo malo tretirat sobu. 

 

gdje si kupio ove spuzve za monitore?

 Sa thommana sam narucivao monitore pa sam uzea njihov paket u kojem dobiješ 2x HS7 i 2 ta podloška. Zajedno s tim sam uzea dva Jack - XLR balansirana kabela. 

..

U euro unita nemaju te spužve a tija sam da dobijem sve u paketu pa thomman...

 

Imaš na kod njih kupit tih spužvi koje su dosta skuplje ali ove su baš njihova proizvodnja, inače su oko 150kn obe, imaš ih u više dimenzija, mogu držat monitor ravno ili imaš izbor od 2 kuta, super su. 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 20:30 (athlon64).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...

Jos samo moram novi (veci) stol nabavit, jerbo mi nestane latop i ostali gadgeti. Nekako pikiram ovaj stol link , neznam dal ko ima iskustva s njim?

Meni najbitnija stavka sve je tako tiho da kad mjuza ne svira jedino sto cujem je lagani šum desnog zvucnika (vjerojatno kabel) 

 

Eventualno razmisljam da li ubaciti (sad vec zaboravljenu na polici) eksternu zvucnu karticu Focusrite Scarlett 2i4 radi dodatnog izlaza za slusalice + neki drzac onih vecih slusalica (AKG K77)..

 skup stol...jednostavnije daj izrezati neko drvo i sam ga sklopi, ja sam slozio svoj stol + postolje za mjenjac G27ice onako lijepo nize kao u autu, za 100tinjak eur

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
RuskeGTT kaže...
brada09 kaže...

Jos samo moram novi (veci) stol nabavit, jerbo mi nestane latop i ostali gadgeti. Nekako pikiram ovaj stol link , neznam dal ko ima iskustva s njim?

Meni najbitnija stavka sve je tako tiho da kad mjuza ne svira jedino sto cujem je lagani šum desnog zvucnika (vjerojatno kabel) 

 

Eventualno razmisljam da li ubaciti (sad vec zaboravljenu na polici) eksternu zvucnu karticu Focusrite Scarlett 2i4 radi dodatnog izlaza za slusalice + neki drzac onih vecih slusalica (AKG K77)..

 skup stol...jednostavnije daj izrezati neko drvo i sam ga sklopi, ja sam slozio svoj stol + postolje za mjenjac G27ice onako lijepo nize kao u autu, za 100tinjak eur

 

tak sam i ja racunao oko 100tinjak eura da bi me ispalo sto mi je nedovoljna razlika s obzirom na zezanciju a ukupan rezultat ce izgledat losiji od ikeine verzije..

12 godina
offline
Vaš Desk

Eto malo slikica po mraku

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 16:10 (nex987).
Moj PC  
32 0 hvala 8
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...
RuskeGTT kaže...
brada09 kaže...

Jos samo moram novi (veci) stol nabavit, jerbo mi nestane latop i ostali gadgeti. Nekako pikiram ovaj stol link , neznam dal ko ima iskustva s njim?

Meni najbitnija stavka sve je tako tiho da kad mjuza ne svira jedino sto cujem je lagani šum desnog zvucnika (vjerojatno kabel) 

 

Eventualno razmisljam da li ubaciti (sad vec zaboravljenu na polici) eksternu zvucnu karticu Focusrite Scarlett 2i4 radi dodatnog izlaza za slusalice + neki drzac onih vecih slusalica (AKG K77)..

 skup stol...jednostavnije daj izrezati neko drvo i sam ga sklopi, ja sam slozio svoj stol + postolje za mjenjac G27ice onako lijepo nize kao u autu, za 100tinjak eur

 

tak sam i ja racunao oko 100tinjak eura da bi me ispalo sto mi je nedovoljna razlika s obzirom na zezanciju a ukupan rezultat ce izgledat losiji od ikeine verzije..

 mislis? ovaj od ikee mi odvratan...em noge, em boja drva...em nema policu za mjenjac :P

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 16:55 (RuskeGTT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
RuskeGTT kaže...
brada09 kaže...
RuskeGTT kaže...
brada09 kaže...

Jos samo moram novi (veci) stol nabavit, jerbo mi nestane latop i ostali gadgeti. Nekako pikiram ovaj stol link , neznam dal ko ima iskustva s njim?

Meni najbitnija stavka sve je tako tiho da kad mjuza ne svira jedino sto cujem je lagani šum desnog zvucnika (vjerojatno kabel) 

 

Eventualno razmisljam da li ubaciti (sad vec zaboravljenu na polici) eksternu zvucnu karticu Focusrite Scarlett 2i4 radi dodatnog izlaza za slusalice + neki drzac onih vecih slusalica (AKG K77)..

 skup stol...jednostavnije daj izrezati neko drvo i sam ga sklopi, ja sam slozio svoj stol + postolje za mjenjac G27ice onako lijepo nize kao u autu, za 100tinjak eur

 

tak sam i ja racunao oko 100tinjak eura da bi me ispalo sto mi je nedovoljna razlika s obzirom na zezanciju a ukupan rezultat ce izgledat losiji od ikeine verzije..

 mislis? ovaj od ikee mi odvratan...em noge, em boja drva...em nema policu za mjenjac :P

 

 

 

a vidis meni je taj iz ikee bas po ukusu, ali vidim kako tebi nebi odgovarao s obzirom na tvoj setup :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
nex987 kaže...

Eto malo slikica po mraku

 

 

Uff jako mi se svidja koncepcija 

12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Nije dugo bio stol pa sam usput ubacio tv 

 
10 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Novo kučište Anidees Al-Crystal 
 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 12:14 (Lucidius).
Moj PC  
10 0 hvala 2
16 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Novo kučište Anidees Al-Crystal 

 Šta je reć si mijenjao staro, i jel misliš mijenjat taj stol, šta ti nije premali 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 15:37 (Prince-Artas).
13 godina
offline
Vaš Desk

evoga, soba malo sređena i novi stol postavljen

jako sam zadovoljan sa svime, volio bih da je stol malo veći, ali nije mogao bit zbog veličine sobe i ograničenog prostora...

sve je iz ikee, cijeli stol me došao 140 kn (ne računajući signum za kablove), naletio sam tamo dok je ova bijela ploča bila na akciji od 60 kn

veličina je 100x60, i to mi je trenutno dovoljno, jer je kako god veće od prijašnjega

slušalice za sad stoje na stolu, jer nemam ih gdje normalno objesiti a da mi ne smetaju, možda dok kasnije kupimo neki tv pa to montiramo na zid, onda slušalice mogu objesit na desnu stranu stola sastrane, a i nemam neki stand za njih da bi bile postavljene na stolu nekako

signum mi je bio obavezan jer ne želim da mi kablovi vise, i dobro da sam ga uzeo, jer stol izgleda puno čišće dok nikakva žica ne viri i ne visi iza njega

kablove na stolu sam isto probao što više sakriti i skratiti da ih ima minimalno na stolu, zato sam spojio kabel tipkovnice i miša  

sve u svemu jako sam zadovoljan situacijom, sad dalje je plan nabavka stolnog oko božića ili nagodinu najkasnije (nadam se da što prije)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 21:35 (matija656).
Moj PC  
15 0 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Prince-Artas kaže...
Lucidius kaže...

Novo kučište Anidees Al-Crystal 

 Šta je reć si mijenjao staro, i jel misliš mijenjat taj stol, šta ti nije premali 

 Nije mi nista malo, imam mjesta i previse iskreno. Kaj se tice kucista mijenjao sam ga jer je ovo ljepse

15 godina
offline
Vaš Desk

Moj desk.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2016 15:29 (zoka).
 
18 0 hvala 4
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...
Prince-Artas kaže...
Lucidius kaže...

Novo kučište Anidees Al-Crystal 

 Šta je reć si mijenjao staro, i jel misliš mijenjat taj stol, šta ti nije premali 

 Nije mi nista malo, imam mjesta i previse iskreno. Kaj se tice kucista mijenjao sam ga jer je ovo ljepse

Da je previše mjesta tu, ne znam baš. Jedva ti mobitel stane sa strane. No kućište je bombica. Al, mora da si imao gadan pik na njega ako si ga uzeo samo radi estetike pored odličnog f51.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Pa imam ispod stola jos onu dasku za tipkovnicu, ispod mi je gamepad od xbox 360, a mogu ispod i jos dodatnih stvari drzati mada nemam potrebe za nicime.

 

Sa dubljim stolom bi izgubio mogucnost stavljanja nogub na krevet da igram u lezeckom polozaju zato jer bi mi zagradio taman taj prostor da ispruzim noge. Zaljepim kasnije sliku da vidis kako prelazim igre koje bolje leze na gamepadu, i kako gledam filmove i surfam preko noci, sve to u lezeckom polozaju.

 

Da kuciste je zbog estetike uzeto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2016 18:04 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Puno promjena kod mene. U kućištu zamjenjeno puno toga -CPU, MBO, RAM, GPU. Novi stol, htio sam baš ogroman, dubok je 80cm, visina 70cm, širina 160cm. I mislim da ću ovaj bas prebacit dolje na pod.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
19 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Prince-Artas kaže...

Puno promjena kod mene. U kućištu zamjenjeno puno toga -CPU, MBO, RAM, GPU. Novi stol, htio sam baš ogroman, dubok je 80cm, visina 70cm, širina 160cm. I mislim da ću ovaj bas prebacit dolje na pod.

Ne moraš uopće misliti.
Prebacuj to bez razmišljanja.

Thanks me later.

Batllelog: sudy_freak
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Bok ljudi, nisam htio napraviti novu temu pa pitam ovdje. Možete li mi preporučiti dobru stolicu? Trenutno ne mogu kupiti stolicu marke poput dxracera, gt omege i ostalih. Dajem max 1400 kn za stolicu. Imali dobrih stolica u tom rangu? Ljudi su mi rekli da izbjegavam stolice iz jyska...

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Te stolice,gaming,ne valjaju za kicmu i nisu jos uvijek razvijene kak spada
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Elijah01 kaže...

Bok ljudi, nisam htio napraviti novu temu pa pitam ovdje. Možete li mi preporučiti dobru stolicu? Trenutno ne mogu kupiti stolicu marke poput dxracera, gt omege i ostalih. Dajem max 1400 kn za stolicu. Imali dobrih stolica u tom rangu? Ljudi su mi rekli da izbjegavam stolice iz jyska...

Unaprijed hvala

 Preporuka nabavi sjedalo iz nekakvog auta tipa renault 5,golf2 nebitno i sastavi si stolicu kako spada ;) znao sam puno puta i zaspat u njoj,moja je iz renaulta 5 :P

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Za 1400-1700 se moze nabaviti dobra ergonomska stolica poput moje - Fulcrum. Link: http://www.algram.hr/product/290/fulcrum-akcija

Takoder imas temu na forumu o ergonomsklim stolicama gdje sam ja i drugi recenzirali tu stolicu...

 

Na ostalim mjestima kvalitetne ergonomske stolice dodu od 2 soma nadalje, i zato mislim da je Fulcrum best buy za 1600,700 kolko sam ga platio, ima sve sto pozelis.

Mozes istrazivati i ostala mjesta npr ovo djeluje ok:

http://www.velinac.hr/pojedinacni-proizvodi/sit-ergo/

http://www.velinac.hr/pojedinacni-proizvodi/klass-net/

ili ovo:

http://www.velinac.hr/pojedinacni-proizvodi/vivo-perf/

ovo je najslicnije Fulcrumu sto sam nasao:

http://www.uredske-stolice.hr/studio-plus/oklahoma

 

razlika od takvih skupljih stolica u odnosu na jysk je nemjerljiva i vrjedne su tih novaca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 11:37 (Haremzg).
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Hvala ljudi, imam 2 opcije, vidjet cu sto ce biti na kraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

vi razmisljate o ovakvim stolicama...a meni se sve vrti u glavi kako izvadit skoljku iz auta i staviti ju na neko postolje na kotacice i naravno ovaj volan na adapter na G27

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 10:34 (RuskeGTT).
Moj PC  
8 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice