Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.039.551
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
Dudu kaže...

Sa čim ljepite led traku, na stol, na monitor, na ovo na ono? Jer, moja traka se neda zalijepit na monitor? Ili ja imam neku lošu lol?

 pa led traka samo po sebi kad se odljepi moze se zaljepiti ? xD

 Bravo, otkrio si Ameriku :)  ali ajde da te ne trollam, zaboravio sam napisati da ta traka na traci ne šljaka :P

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Dudu kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Dudu kaže...

Sa čim ljepite led traku, na stol, na monitor, na ovo na ono? Jer, moja traka se neda zalijepit na monitor? Ili ja imam neku lošu lol?

 pa led traka samo po sebi kad se odljepi moze se zaljepiti ? xD

 Bravo, otkrio si Ameriku :)  ali ajde da te ne trollam, zaboravio sam napisati da ta traka na traci ne šljaka :P

 ne sljaka kad kupis kod kineza lol plati pristojnu cijenu i sljakat ce ;) kao sto meni i svim drugim ljudima sljaka. 

12 godina
offline
Re: Vaš Desk

Ja sam uzeo obicno UHU ljepilo, ne na tren nego ono vece (koje nije toliko jako, valjda :D).


Mrvicu toga sam stavio i drzi mi, jos nisam imao potrebe skidat tako da ne znam kak ce biti u tom slucaju. 

16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Ja sam uzeo kod kineza i traka drži normalno preko pola godine. Valjda najviše ovisi o površini na koju lijepiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

3m traka je dobro riješenje ak ne drži, ja sam uzeo za svoje ak mi popusti al zasad je ok, isto mislim da površina tu igra bitnu ulogu. 

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
Dudu kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Dudu kaže...

Sa čim ljepite led traku, na stol, na monitor, na ovo na ono? Jer, moja traka se neda zalijepit na monitor? Ili ja imam neku lošu lol?

 pa led traka samo po sebi kad se odljepi moze se zaljepiti ? xD

 Bravo, otkrio si Ameriku :)  ali ajde da te ne trollam, zaboravio sam napisati da ta traka na traci ne šljaka :P

 ne sljaka kad kupis kod kineza lol plati pristojnu cijenu i sljakat ce ;) kao sto meni i svim drugim ljudima sljaka. 

 Ti imaš neko neugodno iskustvo sa Kinezima vidim, jel te guze redovno ili kaj? I kakve to ima veze gdje je kupljeno? O sveca mu čovječe moj! 

Nego, hvala raja, pokušat ću sa 3m trakom 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Super ti sada izgleda soba puno urednije. Sta si nestavis televizor ljevo gore nazid i fotelju iza za konzolu? :)

 

Budem i ja uskoro poslikao Desk, imam dosta promjena i ja :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

vecer ekipa, 

 

evo par slika malo urednijeg kutka. 

krecio sam sobu, izbacio par stvari iz nje te dodao nove 4 slike ... 

 

PS. nadam se da ce kvalitet slike biti okej. 

 od kuda fotke uzimas? soba je fino uređena :) 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Hvala,

myposter.ch
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Tako je tako prijatelju guze me non stop. Zato ti i kazem da su im tesko shit produkti.
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
Tako je tako prijatelju guze me non stop. Zato ti i kazem da su im tesko shit produkti.

 Čuj, ebay je pun korisnih stvarčica za dosta manje novca nego kod nas. 

 

Npr. hajd uzmi razerov ili bilo koji drugi brendirani ili nebrendirani XL mousepad. Mislim da ga ne buš našao ispod 300tinjak kn. Dok na ebayu imaš apsolutno isti racku po kvaliteti a košta stotinjak kuna. 

 

Ja svog uzeo ima godinu dana valjda. Odlično se pere, kvalitetan je... Nema teorije da bi dao toliko koliko košta jedan brendirani nekinez... mislim da je dati tristotinjak kuna za takvo što samo zato jer nije kinez vec "orginal" brend - teški debilizam. Ili jednostavno "snobstvo"... Sve što ti je u kompu ili na stolu od tehnike je mahom kineske proizvodnje, kad već inzistiraš.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Tako je tako prijatelju guze me non stop. Zato ti i kazem da su im tesko shit produkti.

 Čuj, ebay je pun korisnih stvarčica za dosta manje novca nego kod nas. 

 

Npr. hajd uzmi razerov ili bilo koji drugi brendirani ili nebrendirani XL mousepad. Mislim da ga ne buš našao ispod 300tinjak kn. Dok na ebayu imaš apsolutno isti racku po kvaliteti a košta stotinjak kuna. 

 

Ja svog uzeo ima godinu dana valjda. Odlično se pere, kvalitetan je... Nema teorije da bi dao toliko koliko košta jedan brendirani nekinez... mislim da je dati tristotinjak kuna za takvo što samo zato jer nije kinez vec "orginal" brend - teški debilizam. Ili jednostavno "snobstvo"... Sve što ti je u kompu ili na stolu od tehnike je mahom kineske proizvodnje, kad već inzistiraš.

 Upravo to, bas gledao i ja te padovane da zamjenim svoj strix, nekako mi mali postao letim misem sve vise pa samo pomicem podlogu za misem haha 

Negdje prije sam dobio obicnu stil serijes podlogu za 13centi na aukciji, dosla neki dan. Vidio sam da i razerove znaju bit, ubost cu jednu svakako uskoro.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Vaš Desk

Kontam da niste skontali sarkazam kod kolege siicka 

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
Tako je tako prijatelju guze me non stop. Zato ti i kazem da su im tesko shit produkti.

 Čuj, ebay je pun korisnih stvarčica za dosta manje novca nego kod nas. 

 

Npr. hajd uzmi razerov ili bilo koji drugi brendirani ili nebrendirani XL mousepad. Mislim da ga ne buš našao ispod 300tinjak kn. Dok na ebayu imaš apsolutno isti racku po kvaliteti a košta stotinjak kuna. 

 

Ja svog uzeo ima godinu dana valjda. Odlično se pere, kvalitetan je... Nema teorije da bi dao toliko koliko košta jedan brendirani nekinez... mislim da je dati tristotinjak kuna za takvo što samo zato jer nije kinez vec "orginal" brend - teški debilizam. Ili jednostavno "snobstvo"... Sve što ti je u kompu ili na stolu od tehnike je mahom kineske proizvodnje, kad već inzistiraš.

 Tak sam i ja uzeo onaj veliki za tipkovnicu i miš, za 100 kn , ima jedan manji original i u potpunosti je isti materijal i kvaliteta.

11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Možebit... U tom slučaju, upućeno je onima koji shvaćaju doslovno :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Nisam mogao više izdržat... Morao sam ga probušit i rješit se kabla od tipkovnice. Linmon je table top, kartonski iznutra, doslovno ga možeš zarezat skalpelom (što straši malo s obzirom da mi je monitor od 6k kn na njemu, ali izdržat će, kažu do 50kg)... Uglavnom, ispalo je super; probušio 12icom zarezao skalpelom koliko je još trebalo da usb prođe i to e to.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
9 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vaš Desk

Taj AOC mi je prava šaka u oko, puno ljepše bi bilo bez njega. Al pretpostavljam da nije bez razloga tu pa eto, šteta :)

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...

Taj AOC mi je prava šaka u oko, puno ljepše bi bilo bez njega. Al pretpostavljam da nije bez razloga tu pa eto, šteta :)

 Uf... Da, jednostavno je ružan. Ali jebiga, kako si i sam zaključio, koristi mi na sto načina pa ga se ne mogu baš lako riješit. 

 

No palo mi je na pamet nešto... Acer proizvodi monitore sa istim okvirom kao ovaj predator, pa bi mogao uzet jednog i stavit ga na stand. Ovako nešto.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
offline
Vaš Desk

Evo malo nisam odavno. Jos sam malo doradjivao, ali iam par detalja oko kablaze pa kad sredim stavicu lijepo ali evo kucna varijanta :)

 

 slika1 

slika2

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 23:45 (mirkoj).
Moj PC  
41 0 hvala 7
13 godina
online
Re: Vaš Desk
Jel ovo cintiq u sredini?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...
roditeljima jer su rekli da će ga razbiti ako ga budem ošarafio, tako da nesmijem da ga diram :D

Ja bih baš rado probao da sam na tvome mjestu, baš me zanima bi li ga razbili.

Stavi taj i7 sebi, a njima uvali Pentiuma jer ovo što vi imate je glupost žešća jer oni neće vidjeti razliku.

Imaš super računalo i čemu ulagati novce u i7 model s kojim nećeš u tvom slučaju dobiti ništa.

 

Mislim da bi, zbog povjesti.. :D moje prvo računalo razbio je palicom 2014.ste, u papar ga je samlio :D Tako da sam poprilično siguran da bi i ovo samlio.. ostaviću ovo njima, neka traje, a ja ću preć na X99 chipet.. ta matična mi je već stigla, sada čekam RAM i CPU.. koji neče tako skoro doć dok ne prodam tu moju Maximusicu :D

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
12 godina
offline
Re: Vaš Desk

nije, wacom intuos pro 5 large

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

@Davor na epizodi Setup warsa, na 3:50 :

 

Moj PC  
21 0 hvala 8
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Haremzg kaže...

@Davor na epizodi Setup warsa, na 3:50 :

 

"Congrats Davor for making on the show" 

Batllelog: sudy_freak
16 godina
moderator
offline
Re: Vaš Desk

 

Prenijet ću svoj jučerašnji status s Facebooka:

 

Prije otprilike pet mjeseci naivno sam mislio da sam zgotovio slaganje svojeg kućnog PC-ja i "radne" okoline pa sam poslao fotke TechSourceu, najvećem youtuberu koji radi takozvane "Setup Wars" videe. Potpuno sam zaboravio na tu crticu iz života, dok se nisam spazio u današnjoj epizodi (na 3:50).

 

Veli lik da bih trebao probušiti rupu u stolu za kabel od tipkovnice. Ma zbušim ti mamu!

 

A koliko sam poremećen kad su ove stvari u pitanju, postalo mi je jasno nakon spoznaje da danas imam četiri iste stvari kao na ovim slikama - procesor, RAM, miša i zvučnike. Sve ostalo je promijenjeno i preuređeno. Mogao bih pogađati kako se zove ta bolest, ali to ću ostaviti za neko naredno javljanje!

 

Uglavnom, setup mi danas izgleda potpuno drugačije, tako da mu možda pošaljem nove fotke kad završim s ovom novom rundom izmjena. I onda čekam sljedećih pola godine da ih objavi 

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Kad se jednom zarazis sa uređenjem tog setupa teško je stati, uvijek želiš nešto novo veće, ljepše, drukčije:)

 

Ja sam mislio prije par mjeseci da sam zadovoljan, a dosada sam izmjenio i nabavio hrpu stvari, nikad kraja napretku...

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Haremzg kaže...

@Davor na epizodi Setup warsa

 Gledao sam i mislim to sam već negdje vidio...sjetim se 278. broju buga 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Kako me nanervirao kada je rekao šta bi preporučio da se uradi. WTF, setup je probar I fotke su super urađene. Bilo mi je drago da neko sa Balkana konačno budi na setup wars xd
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš Desk

mislim da je i forumaš sick bubble gum il tak neš bio na PC WARS isto od techsource-a, al lik stvarno nekad daje glupe ideje što uraditi na setupu xD

RAMPAGE
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

 Meni je mnogo bolji YT kanal Pimp My Setup iliti Swashin. Tamo ima setapa svih vrsta, urednih i neurednih, pa komentiraju što i kako prepravit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice