Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.039.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
zoka kaže...

Stigao novi namještaj pa sam malo sredio sobu, pokušao sam da sakrijem sve kablove. Recite mi šta mislite.

slike

 Odlično!! BTW gdje si nabavio postolje za monitor?

My pleasure darlin
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 20:36 (Jim Raynor).
16 godina
offline
Vaš Desk

Gledam te fotkice... eee... kad je to bilo, kad sam solo živio, isto minimalizam, samo najnužnije... vidi se da ste solo :)

Neka, uredno je, meni je danas nezamislivo da tako nemam ništa nigdje... :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Jim Raynor kaže...
zoka kaže...

Stigao novi namještaj pa sam malo sredio sobu, pokušao sam da sakrijem sve kablove. Recite mi šta mislite.

slike

 Odlično!! BTW gdje si nabavio postolje za monitor?

 Postolje je pravljeno po mjeri, kao i ostali namjštaj u firmi koja se bavi proizvodnjom namještaja po mjeri. 

Sve je rađeno u medijapanu, lakirano mat crno i bijelo.

 

 

Da solo sam, niko nema pristupa ovome osim mene :D

7 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

ovo je moj mali kutak za uzitak

 

slika je starija, zanemarite bljestavilo iz kucista prigusio sam to kasnije, te one dole limenke xd

 

znaci sve je radjeno u kucnoj radionici, stolica, stol, zvucnici

 

trenutno radim novo kuciste, jedan mod pa mozda jednom postam sliku

Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
@Zoka

Sve super, samo mjenjaj TV pod hitno. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

nedjelja je ljudi moji, sto se radi? pa slika se setup naravno :D 

 

sala na stranu, slikao sam ga jer sad imam novi kejs, stari postovi su bili sa Corsair-om 760T, sad je sa Phanteks Enthoo Evolv TG

 

i video sam uradio, uskoro dolazi ... 

 

  

EDIT :  ljudi evo vam cijeli stan, da vidite da sam uredan, i oprostite zbog kabla u spavacoj, kad sam se probudio zaboravio sam ga sloziti gore na ormaric :/

 konfu na stranu, da prokomentiram ostatak stana, samo bi lajkao kutnu garnituru a ovo ostalo je preumjetno, bezlično, isprazno, bez duše i topline doma. Ono kao da sam dosao u neku polikliniku pa su mi dali sobu za prenoćit. nhf 

13 godina
offline
Vaš Desk

Nastavno na komentare sa prošle strane kad mu se ženska useli malo po malo ćemo vidjet na slikama pufaste jastučiće i uramljene inspirirajuće poruke "Dream big, love your life" na svakom koraku  ,

inače mi se sviđa ovakav utilitaristički interijer, ja da sam u mogućnosti uredio bi si kuću u nekom gotičkom ili cyberpunk stilu,

al previše je to zajebancije, jedva sam si kauč kupio, htio sam madrac samo obuć i na pod bacit, i trebao sam jbg 

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
roby27 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

nedjelja je ljudi moji, sto se radi? pa slika se setup naravno :D 

 

sala na stranu, slikao sam ga jer sad imam novi kejs, stari postovi su bili sa Corsair-om 760T, sad je sa Phanteks Enthoo Evolv TG

 

i video sam uradio, uskoro dolazi ... 

 

  

EDIT :  ljudi evo vam cijeli stan, da vidite da sam uredan, i oprostite zbog kabla u spavacoj, kad sam se probudio zaboravio sam ga sloziti gore na ormaric :/

 konfu na stranu, da prokomentiram ostatak stana, samo bi lajkao kutnu garnituru a ovo ostalo je preumjetno, bezlično, isprazno, bez duše i topline doma. Ono kao da sam dosao u neku polikliniku pa su mi dali sobu za prenoćit. nhf 

 Svatko voli nešto drugo, i svatko kreira svoj dom, tako da ako se njemu to sviđa, super, drago mi je... a i vidi se da je čovjek uložio puno vremena i volje u to, pogotovo u održavanje.

Svatko od nas bi si volio posložiti točno ono kaj mu paše i svi mi maštamo o našem savršenom životnom prostoru, ali nažalost većina nas si to neće nikada posložiti, iz ovih ili onih razloga.

Ja sam si svoj kutak prvi puta složio sa svojih 30-ak godina, kada je došlo vrijeme za to.. i trajalo je malo više od godine dana, onda se oženio, otišao u novi stan, sve se promijenilo... i da, imam viziju kako će sve u stanu izgledati, ali imam ženu, koja voli šareno, pa imamo tirkizne i sive zidove, božićne lampice umjesto zavjesa, crvene police, plavu garnituru, a sljedeće kaj bi gospođa htjela je zid od cigle... a ja ju volim i napraviti ću joj to :) jer sam svjestan da moj savršeni kutak više nema smisla, dovoljno mi je da imam taman prostora koliko moji hobiji zahtjevaju, jer sad će doći puzavi, slinavi, kmečavi aranžeri prostora... da, life is over... zbogom mladosti.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Evo malo sa vise svjetla
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

evo i mog kutka :)

Moj PC  
18 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Hostile kaže...
Evo malo sa vise svjetla

 Fora, ali ja sam izbacio sve što stvara svijetlo osim ekrana... čak sam i ledice na monitorima prelijepio da se ne vidi :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Ja iskljucim i ukljucim po potrebi :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Ukljucis za blagdane!? ;)

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Vaš Desk

Hostile 

 

Kaj je to ogledalo iza na zidu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Nakon ugradnje Vansky LED-ica s daljinskim i s odabirom više boja ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 12:14 (Dupein).
Moj PC  
14 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Da... zene...ne pitaj
16 godina
offline
Vaš Desk

Stigla je the new stolica...

Moj PC  
18 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Nije bas da volim clean and tidy . 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
20 0 hvala 3
15 godina
offline
Vaš Desk

Ipak sam kućište stavio na pod, ovako mi se više sviđa.

Postavio sam sliku, štampana je na platnu.

 

 

 
9 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
zoka kaže...

Ipak sam kućište stavio na pod, ovako mi se više sviđa.

Phanteks zaslužuje svoju policu, je... moram si kupiti to kućište. 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

pozdrav ljudi, 

 

imam jedno pitanje rijec je o mom setupu tj desku, planiram sutra ici uzeti Corsair Gaming MM300 Wide - Extended podlogu. 

 

mislite li da bi mi dobro izgledala sa mojim setupm? btw, probusio bih rupu i sakrio kabel od tipkovnice, tako da mi bude kao wireless mechanical keyboard :) 

 

evo par slikica od te podloge. 

 

btw, mislim da bi ta boja podloge bas isla uz moje kuciste. heh 

 

EDIT : rijeseno, narucena Corsair MM200 Extendend podloga. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 21:51 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
13 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk

Boja bi isla, ali bi mozda zbog slike na podlozi bilo previse detalja nekako. Po mome bi obicna crna izgledala puno "cisce" i do isticaja bi dosle neke druge bitnije stvaritipa tipkovnica i kuciste.

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav ljudi, 

 

imam jedno pitanje rijec je o mom setupu tj desku, planiram sutra ici uzeti Corsair Gaming MM300 Wide - Extended podlogu. 

 

mislite li da bi mi dobro izgledala sa mojim setupm? btw, probusio bih rupu i sakrio kabel od tipkovnice, tako da mi bude kao wireless mechanical keyboard :) 

 

evo par slikica od te podloge. 

 

btw, mislim da bi ta boja podloge bas isla uz moje kuciste. heh 

Ako jedes ili bilo sta uz komp u kratkom roku ce se šporkat podloga.

 

I sam sam razmislja o toj korsairovoj ili cak sharkoonovoj crnoj, ali sam odusta.

 

Ako ces rupu radit u strolu napravi je tako da tipkovnica prektivas rupu i opet ce bit nevidljiva.

10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo par sličica i od mene, baš sam imao čišćenje pa da iskoristim priliku i pofotkam 

Malo me j*u ovi kablovi, ali nemam baš drugog rješenja jer su svi uglavnom prekratki i ne mogu ih skupiti u kanalicu 

Sljedeća investicija je velika podloga za miš i tipkovnicu skupa. 

 
13 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Vaš Desk
blowfish_cro kaže...

Evo par sličica i od mene, baš sam imao čišćenje pa da iskoristim priliku i pofotkam 

 Subwoofer stavi na pod, molim :)

14 godina
offline
Vaš Desk

Nekoliko fotografija,jer san radija nadogradnju PC konfiguracije,najvise radi toga da graficke kartice ladin vodon,a ne zrakon.Nisan ja ovo slaga,nego san da u servis da mi slozu.

 

http://imageshack.com/a/img922/2245/Ue719i.jpg

http://imageshack.com/a/img922/6271/z2bZlH.jpg

http://imageshack.com/a/img924/3997/MiAUxd.jpg

http://imageshack.com/a/img922/1139/lPaUok.jpg

 

Moj PC  
11 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
captainvuki kaže...

Nekoliko fotografija,jer san radija nadogradnju PC konfiguracije,najvise radi toga da graficke kartice ladin vodon,a ne zrakon.Nisan ja ovo slaga,nego san da u servis da mi slozu.

 

http://imageshack.com/a/img922/2245/Ue719i.jpg

http://imageshack.com/a/img922/6271/z2bZlH.jpg

http://imageshack.com/a/img924/3997/MiAUxd.jpg

http://imageshack.com/a/img922/1139/lPaUok.jpg

 

 Komp zvijezda Links fejs stranice.

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
captainvuki kaže...

Nekoliko fotografija

To sve je moglo stati i u manje kućište kao Fractal R5, ali dobro, svatko ima svoje.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

moj kutka :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 14:50 (HELIX.D).
Moj PC  
26 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

.

mac
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 18:54 (predator198).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice