Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.036.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

da, za veće naslage prašine ide drot četka

i onda za finiš udarim šmirglom 60

Gamers don t die, we respawn
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Flekica kaže...

da, za veće naslage prašine ide drot četka

i onda za finiš udarim šmirglom 60

 preporucio bih ti polir pastu, za finiš :D

ne znam nista, ali ću naučiti
13 godina
offline
Vaš Desk

Flekica i woofer na pod! 

 

 

Čudi me da netko već nije rekao 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
sudy_freak kaže...

Flekica i woofer na pod! 

 

 

Čudi me da netko već nije rekao 

 Kad se ne isplati više to govorit.Toliko puta je rečeno da woofer ide na pod no samo pojedinci su poslušali :P
BTW Probat ću ja moj od kile rms-a otrest na stol 

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

:D

da, mene isto, čudi,

samo sam to čekao da netko veli :D

 

jedno vrijeme sam ga držao u stolu, to je bilo cooool, fino je dodatno dobio neku dubinu

a sad ionako ne koristim zvučnike, sve derem preko sluški

Gamers don t die, we respawn
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Osobno, nisam skužio da je na stolu, jer je mali "WOOFERIĆ", a RGB svitla su odvukla svu pažnju.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
kruskar kaže...
sudy_freak kaže...

Flekica i woofer na pod! 

 

 

Čudi me da netko već nije rekao 

 Kad se ne isplati više to govorit.Toliko puta je rečeno da woofer ide na pod no samo pojedinci su poslušali :P
BTW Probat ću ja moj od kile rms-a otrest na stol 

 Taj ni folije s kompa nije skinio, sumnjam da ce wufer spustit.

 

Cudno jedino zasto je izvadija grafu i procesor iz kutije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

uopće nije čudno

zapravo je logično

nisam imao izbora

Gamers don t die, we respawn
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Zajeb kaže...
kruskar kaže...
sudy_freak kaže...

Flekica i woofer na pod! 

 

 

Čudi me da netko već nije rekao 

 Kad se ne isplati više to govorit.Toliko puta je rečeno da woofer ide na pod no samo pojedinci su poslušali :P
BTW Probat ću ja moj od kile rms-a otrest na stol 

 Taj ni folije s kompa nije skinio, sumnjam da ce wufer spustit.

 

Cudno jedino zasto je izvadija grafu i procesor iz kutije.

 Dok se mi sprdamo čovjek će kad bude prodavao moć nabit cijenu i reć sve kao novo,friško otpakirano 

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/
13 godina
offline
Vaš Desk

Hahaha.

kao i oglasi: 
"prodajem golfa dvojku, '84 godište, kao nov, nikad vožen.
Sat i kilometri original. dajem svoju garanciju na idućih 100 km"

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Vaš Desk

Pošto mi ne stane zajedno s kutijom na stol morao sam ga bez kutije 

 

Ovaj nered ispod monitora je nered koji je uvijek tu,uvijek nešto od tih điđa miđa treba dok sam za pc-om :)
Da znam mogao sam pepeljaru prebrisat i kablove iza povezat kako spada no pošto svako malo nešto drkeljim po tom nema smisla 

 

Al najbitniji je woofer/bin 

 

BTW
Ne znam što je ovoj web kameri izgleda je u trenutku slikanja krenula tražiti vanzemljake 

 

 

EDIT
Gledam cijela ekipa uredi desk prije slikanja,no ljudi što ne uslikate u stvarnom okruženju kako to izgleda ;) 
Ja baš iz tog razloga nisam upicanio desk.

 

EDIT2

TD od najbržeg,nek sam i to dobio hehe,najbrži nego ovaj trebam cooler za cpu,si poklonio onog svog ako nisi ja se dobrovoljno javljam 

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 22:41 (kruskar).
Moj PC  
4 3 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Evo napokon posložio sobu nakon transfera s hase na kavu. Novi je stolić od nedavno. Zapravo je ovo radna ploča za kuhinju koja se ženi nije svidila pa smo morali uzet novu. Kvalitetna je, samo bi volio da je još 10-15 centi šira. 60cm mi je knap skroz. Inače imam ovaj naslonjač za noge pa moram stol odmaknut od zida dobrih 20ak cm da se lipo mogu ispružit. Ne izgleda tako baš privlačno, al je zato komotno :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
38 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

To je meni isto problem kod Ikea Malm stola, odlican je po svemu ali je dubok 65 cm , sto je malo naknap, isto moram odmaknuti stol par cm. 75 je idealno

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš Desk

odakle je držač za headset

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
nex987 kaže...

odakle je držač za headset

 E bay, mislim oko 20$. Odličan je. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...
nex987 kaže...

odakle je držač za headset

 E bay, mislim oko 20$. Odličan je. 

 Daj vidi povijesti kupnje pa nam okači link.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Paolo Maldini kaže...
eywa33 kaže...
nex987 kaže...

odakle je držač za headset

 E bay, mislim oko 20$. Odličan je. 

 Daj vidi povijesti kupnje pa nam okači link.

 https://www.ebay.com/itm/Wooden-U-shape-Display-Stand-Hanger-Holder-Rack-For-Headset-Earphone-Headphone-/222721797025?hash=item33db40eba1

 

Ovo je sad ponuda. Malo je skuplji.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Ako se upiše u ebay "wooden u shape holder..." i poreda po najnižoj cijeni se dobije ova ponuda 17,16 $

8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

U shape, to te pitam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Sad kad pričate o standovima, zna li itko ima li igdje nešto ovako 

 

Jer ne bih si uzeo ovako nešto što ide na stol nego baš za kejs. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
sudy_freak kaže...

Sad kad pričate o standovima, zna li itko ima li igdje nešto ovako  

Jer ne bih si uzeo ovako nešto što ide na stol nego baš za kejs. 

 https://www.nzxt.com/products/puck-black

9 godina
offline
Vaš Desk

https://www.youtube.com/watch?v=CfzY5wvka9E&t=4m52s  ovo je onaj bubble gum.. xD

RAMPAGE
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Toni RAZOR kaže...

je onaj bubble gum.. xD

Dap, konačno ga je Ed ubacio u video 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
14 godina
offline
Vaš Desk

@bubble fora su ti police

Life is great
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš Desk

Društvo, malo ću otići u offtopic, ali trebam pomoć.

 

Već duže vrijeme planiram stavit monitore na neki stalak/držač monitora. Ovaj mi je upao u oko, međutim nisam ga u mogućnosti staviti na svoj stol. Imam zadnju stranicu na stolu i nemam ga gdje prišarafiti, a isto tako i imam policu sa ladicama na kojima mi trenutno stoje monitori, pa taj nosač nikako ne odgovara na moj stol.

Bilo koja opcija koja uključuje rezanje i prerađivanje stola ne igra ulogu.

 

E sad, opcija o kojoj sad razmišljam je da uzmem ovakva dva zidna nosača i utiplam ih u zid, te sa njima dobijem mogućnost podešavanja ekrana po potrebi.

 

Sa tim ekranima gubim mogučnost podešavanja visine, ali ona mi nije toliko bitna. Više mi je bitno zakretanje ekrana pod nekim kutem pošto radim na način da je jedan (glavni) monitor direktno ispred mene, dok je drugi (pomoćni) desno od mene. 

Pokušao sam raditi da su monitori na sredini, međutim ne mogu se naviknuti na to da mi je glava konstantno zakrenuta, a i smeta mi bezel (okvir monitora) direktno ispred mene.

 

Sa nosačima bi dobio upravo tu mogučnost da si taj desni monitor po potrebi zakrečem prema sebi, a kad mi ne treba samo ga izravnam u ravnini zida, ako kužite što želim reći.

 

Sad me samo zanima dal je imao tko iskustva sa takvih nosačima, vaše preporuke da idem na to ili da ostavim kako je sad, na normalnim stalcima i bilo kakvi savjeti po tom pitanju. 


Dolje je i slika da se vidi kako je trenutno i pokuša dobiti neki dojam kako bi bilo sa nosačima.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Društvo, malo ću otići u offtopic, ali trebam pomoć.

 

Već duže vrijeme planiram stavit monitore na neki stalak/držač monitora. Ovaj mi je upao u oko, međutim nisam ga u mogućnosti staviti na svoj stol. Imam zadnju stranicu na stolu i nemam ga gdje prišarafiti, a isto tako i imam policu sa ladicama na kojima mi trenutno stoje monitori, pa taj nosač nikako ne odgovara na moj stol.

Bilo koja opcija koja uključuje rezanje i prerađivanje stola ne igra ulogu.

 

E sad, opcija o kojoj sad razmišljam je da uzmem ovakva dva zidna nosača i utiplam ih u zid, te sa njima dobijem mogućnost podešavanja ekrana po potrebi.

 

Sa tim ekranima gubim mogučnost podešavanja visine, ali ona mi nije toliko bitna. Više mi je bitno zakretanje ekrana pod nekim kutem pošto radim na način da je jedan (glavni) monitor direktno ispred mene, dok je drugi (pomoćni) desno od mene. 

Pokušao sam raditi da su monitori na sredini, međutim ne mogu se naviknuti na to da mi je glava konstantno zakrenuta, a i smeta mi bezel (okvir monitora) direktno ispred mene.

 

Sa nosačima bi dobio upravo tu mogučnost da si taj desni monitor po potrebi zakrečem prema sebi, a kad mi ne treba samo ga izravnam u ravnini zida, ako kužite što želim reći.

 

Sad me samo zanima dal je imao tko iskustva sa takvih nosačima, vaše preporuke da idem na to ili da ostavim kako je sad, na normalnim stalcima i bilo kakvi savjeti po tom pitanju. 


Dolje je i slika da se vidi kako je trenutno i pokuša dobiti neki dojam kako bi bilo sa nosačima.

 

 

 

 na taj stol neces uspit montirat nikakav nosac, osim onih koje imaju sistem da se stol probusi.... ja sam si uzeo Bekant iz Ikee..... a te "stare" sisteme stolova ne podnosim upravo radi nihove ne prakticnosti, i "nogu" koje su ravne ploce.... pa se ispod njih zavlaci prasina.... jedino sto mozes iza iskoristit tu plocu koja je ojacanje, a to je da sakrijes kabele.... iza ih ucvrstis ili nesto slicno, a imas i nosaca za monitore koje stoje na stolu, znaci imaju "plitko" postolje.... ali nema busenja stezanja i toga slicnoga

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Društvo, malo ću otići u offtopic, ali trebam pomoć.

 

Već duže vrijeme planiram stavit monitore na neki stalak/držač monitora. Ovaj mi je upao u oko, međutim nisam ga u mogućnosti staviti na svoj stol. Imam zadnju stranicu na stolu i nemam ga gdje prišarafiti, a isto tako i imam policu sa ladicama na kojima mi trenutno stoje monitori, pa taj nosač nikako ne odgovara na moj stol.

Bilo koja opcija koja uključuje rezanje i prerađivanje stola ne igra ulogu.

 

E sad, opcija o kojoj sad razmišljam je da uzmem ovakva dva zidna nosača i utiplam ih u zid, te sa njima dobijem mogućnost podešavanja ekrana po potrebi.

 Skini zadnju stranicu koja te sprečava da postaviš prvi držač monitora i pričvrsti ga na glavnu ploču i riješio si problem na najlakši, najbrži i najelegantniji način bez bušenja i tiplovanja zidova.

Također ako budeš premještao stol i sl. nisi ograničen sa nosačima na zidu, zaostalim rupicama i sl.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
offline
Vaš Desk

Nije baš tako lako skinuti tu zadnju stranicu jer je i zalijepljena i ušarafljena u stol, pošto je ručno rađen po mjeri. Isto tako, morao bi rezati gornju policu da jer bi smetala za stalak. Gledao sam ove stalke sa postoljem, ali sve što sam našao je preskupo, tako da mi zidni zasad najbolje odgovaraju.

 

Što se micanja stola tiče, dok god sam u ovom stanu stol niti ne mogu premjestiti nigdje pošto mi tu gdje je trenutno jedino odgovara, a kad se budem selio iovako me neće zamarati par rupa u zidu.

 

Najviše me zanima koliko su kvalitetni ti zidni držači, da se ne rasklimaju baš nakon par mjeseci korištenja i slično.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Nije baš tako lako skinuti tu zadnju stranicu jer je i zalijepljena i ušarafljena u stol, pošto je ručno rađen po mjeri. Isto tako, morao bi rezati gornju policu da jer bi smetala za stalak. Gledao sam ove stalke sa postoljem, ali sve što sam našao je preskupo, tako da mi zidni zasad najbolje odgovaraju.

 

Što se micanja stola tiče, dok god sam u ovom stanu stol niti ne mogu premjestiti nigdje pošto mi tu gdje je trenutno jedino odgovara, a kad se budem selio iovako me neće zamarati par rupa u zidu.

 

Najviše me zanima koliko su kvalitetni ti zidni držači, da se ne rasklimaju baš nakon par mjeseci korištenja i slično.

 Jbg, na slikama se to ne može viditi, nisam znao da je rađen po mjeri, meni liči na obični generični uredski stol za PC, takođe sam mislio da je gornja polica pokretna odnosno nije pričvršćena.

Imam sličan, samo su donji dijelovi kod mene obratno raspoređeni i sve mogu rasklopiti/sklopiti sa jednim šarafcigerom.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Nije baš tako lako skinuti tu zadnju stranicu jer je i zalijepljena i ušarafljena u stol, pošto je ručno rađen po mjeri. Isto tako, morao bi rezati gornju policu da jer bi smetala za stalak. Gledao sam ove stalke sa postoljem, ali sve što sam našao je preskupo, tako da mi zidni zasad najbolje odgovaraju.

 

Što se micanja stola tiče, dok god sam u ovom stanu stol niti ne mogu premjestiti nigdje pošto mi tu gdje je trenutno jedino odgovara, a kad se budem selio iovako me neće zamarati par rupa u zidu.

 

Najviše me zanima koliko su kvalitetni ti zidni držači, da se ne rasklimaju baš nakon par mjeseci korištenja i slično.

 Ako je gornja polica pričvrćena na stol, što onda nebi na nju prišarafio nosač?

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice