Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.039.457
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Covijece ovo izgleda opako,predobro Iznenađen !
Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Zaljevaš to cviječe na zvučniku, nekako je uvenulo ili je uvenulo od vibracija i zvuka. Kako si mogao staviti sirotu na zvučnik, nije te srah da će pasti?!
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
cro_denis kaže...
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Covijece ovo izgleda opako,predobro Iznenađen !
 
:-) To kažu i svi klijenti koji mi dolaze. Kužiš to je vrhunska distrakcija, pa onda ljudi bleje u telke na zidu i namještaj, a ja mogu brljaviti kolko oču po njihovim projektima :-)
Jack Sparrow kaže...
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Zaljevaš to cviječe na zvučniku, nekako je uvenulo ili je uvenulo od vibracija i zvuka. Kako si mogao staviti sirotu na zvučnik, nije te srah da će pasti?!
 Čuj da se mene pita ovdje bi stajala nekakva sušena domaća životinja, ali pošto cura živi samnom, kod nas ti je sve po " feng šubidubiju" pa onda ova biljka jadna nikakva tu "trpi strašne napore" i zna sve pjesme od Led Zeppelina do Prodigy-a napamet, a svaki dan je sve slabija... pitam se zašto :-)

Spokoj joj duši i laka joj zemljica :-)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...
cro_denis kaže...
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Covijece ovo izgleda opako,predobro Iznenađen !
 
:-) To kažu i svi klijenti koji mi dolaze. Kužiš to je vrhunska distrakcija, pa onda ljudi bleje u telke na zidu i namještaj, a ja mogu brljaviti kolko oču po njihovim projektima :-)
Jack Sparrow kaže...
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Zaljevaš to cviječe na zvučniku, nekako je uvenulo ili je uvenulo od vibracija i zvuka. Kako si mogao staviti sirotu na zvučnik, nije te srah da će pasti?!
 Čuj da se mene pita ovdje bi stajala nekakva sušena domaća životinja, ali pošto cura živi samnom, kod nas ti je sve po " feng šubidubiju" pa onda ova biljka jadna nikakva tu "trpi strašne napore" i zna sve pjesme od Led Zeppelina do Prodigy-a napamet, a svaki dan je sve slabija... pitam se zašto :-)

Spokoj joj duši i laka joj zemljica :-)
 Ah vijerujem da bleju i ja bi blejao Smijeh ali evo sutra idem na razgovor za posao ako me prime siguro cu si sloziti nesto tako .
Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ajde, sretno na razgovoru za posao :-) A komp si lagano složiš sa vremenom. Sada je to puno jeftinije već postalo. Kada sam kupoval monitore, svaki je koštal 13.000 kuna, a onda je bila neka kcija za svjetsko prvenstvo po 9.000 kn po komadu, pa sam odmah maznuo 2 komada. Sada se da već za 6.000 naći odličnih ekrana od 40+" Samo je bitno da imaš prostora. Ja se udaljim skupa sa stolom cca 1.5 - 2 metra ili radim iz fotelje. Lepo na jedan monitor 3ds max, a na drugi autocad, net, i ostale kerefeke i radiš 30% brže.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Ajde, sretno na razgovoru za posao :-) A komp si lagano složiš sa vremenom. Sada je to puno jeftinije već postalo. Kada sam kupoval monitore, svaki je koštal 13.000 kuna, a onda je bila neka kcija za svjetsko prvenstvo po 9.000 kn po komadu, pa sam odmah maznuo 2 komada. Sada se da već za 6.000 naći odličnih ekrana od 40+" Samo je bitno da imaš prostora. Ja se udaljim skupa sa stolom cca 1.5 - 2 metra ili radim iz fotelje. Lepo na jedan monitor 3ds max, a na drugi autocad, net, i ostale kerefeke i radiš 30% brže.

 Hvala ,pa da nije to vise kao prije gledao sam cijene i donekle znam i nije toliko strasno ,a za prostor imam jedan prostor gdje sam si oslobodio za daljne planove i na tome zidu mogao bi isto tako staviti kao ti ali takva tri monitora ali to sam si oslobodio kad dovoljno ustedim pa kupim veci tv ,pa dolje ce ici stalak pa cu puknuti jos ps3 ili xbox360 ovisi sto si jos odlucim i dobre sorround zvucnike kao sto imam sad ove logitech x540 i jos sam si okrenuo krevet prema tome prostoru tako da bi sa kreveta surfao,rado neki posao ,gledao filmove ,igrao igrice ili nesto trece ali to su sve planovi koji bi trebali doci mozda uskoro mozda ne jedino ako me nesto ne potrefi neocekivano ali za 3-4 mjeseca nabavio bi si sve ili bi krenuo jedan po jedan ali sutra cu znati da li cu krenuti sa time ako me prime !
Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

vidim u monitorima odsjaj neceg sta mevi bolje izgleda :D

ajde ti lijepo sa stola skini onu drugu stranu da mi nju vidimo

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Evo nešto i od mene ali slikano mobitelom pa je kvaliteta jadna.....

 

Gigabyte GA-M56S-S3//AMDx2 4000+@5600+//2x1gb DDR2//Sapphire hd4670+Accelero s2+120mm vent//2x160gb HDD
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 uf, ljepe stvari
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
Kordy kaže...

Evo nešto i od mene ali slikano mobitelom pa je kvaliteta jadna.....

 

Lijepo si sredio kućišteCool.
On topic: moj desk:

Intel q6600@3.0Ghz,4x1gb ram Kingmax 800Mhz(@940Mhz),Sapphire radeon 4850 dualslot fanshink,hard 640 gb,chieftec 650w,Gigabyte ep45-ds3r
15 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

super izgleda Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo mog

 

 

Zvučici Zvučici
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample (790MHz GPU, 1100MHz memorija) , Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš Desk

S mobom poslikano, sutra ujutro bum s foticem.

Vidim da je ocajna slika :)

 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
Doppler kaže...

HAHAHAHAHA.... pa vi imate/koristite kucista!!!!Cool

 

 

 

 

 hahahaha.....kako si to uspi...hahahahaha...svaka časttt!!!
ovaj je najboljiii!!!
Hajduk živi vječno!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 Damn good!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
aposaric kaže...

Evo jedna malo bolja fotka napokon

 

 

 imaš istu tipkovnicu i miš ko ja...
Hajduk živi vječno!
15 godina
offline
Vaš Desk

Covjece to svijetli ko u betlehemu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk

momci s cim da ispilam stranicu od kompa....da napravim rupu???

AMD Athlon X2 4000+ 2x2,1 na 2x2,7 4gb ram- DDR2 2GB (2x1GB kit) PC6400 (800MHz) OCZ, Gold XTC, DC kit i DDR2 2x1GB PC6400 (800MHz), A-Data Maticna-Gigabyte-S Series-GA-M720-US3 Grafa-Zotac GeForce 9500GT 512 mb 128 bitna,ddr2
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Dremel ti je najbolji za te stvari

 

poz!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 13:34 (maky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk

dremel je jako dobar, samo ako imaš debelu stranicu toši se ko blesav... ja sam s njim samo kutove pažljivo napravio, a ravne crte s fleksericom.

If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk

Koliko kosta dremel ,ako znate gdje ima kupiti najeftiniji da bas ne dajem gomilu novca na njega?

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Imaš u peveca mislim da je cijena ccc 200 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
niki kaže...

dremel je jako dobar, samo ako imaš debelu stranicu toši se ko blesav... ja sam s njim samo kutove pažljivo napravio, a ravne crte s fleksericom.

 a jeli mogu ja s brusilicom to izrezat???
AMD Athlon X2 4000+ 2x2,1 na 2x2,7 4gb ram- DDR2 2GB (2x1GB kit) PC6400 (800MHz) OCZ, Gold XTC, DC kit i DDR2 2x1GB PC6400 (800MHz), A-Data Maticna-Gigabyte-S Series-GA-M720-US3 Grafa-Zotac GeForce 9500GT 512 mb 128 bitna,ddr2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
dalmata40 kaže...
niki kaže...

dremel je jako dobar, samo ako imaš debelu stranicu toši se ko blesav... ja sam s njim samo kutove pažljivo napravio, a ravne crte s fleksericom.

 a jeli mogu ja s brusilicom to izrezat???
 Naravno da možeš rezat sa brusilicom al ti neće bit ni približno kao kad bi radija san dremelom ipak brusilica je masivnija pa se postavlja pitanje kakva bi kvaliteta i točnost izratka bila

Poz!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 15:32 (maky).
16 godina
offline
Vaš Desk

Evo mog, nšta posebno, naravno tu je novi broj Bug-a koji uvijek mora biti pri ruci.Cool

 

A uskoro dolazi i novi miš i podloga.

Glup si koliko si glup. Bolje 5 minuta ispast da si glup, nego cijeli život živjeti kao budala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Jooj prije tjedan dana sam usliko desk....ali sam negdje u stanu zagubio fotic....

amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo moj.... prvi dio komp i radni stol, odma pokraj dj oprema (2xCDJ800 i behringer djx700) sa spikerima :D

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
Dodinho kaže...

Evo mog, nšta posebno, naravno tu je novi broj Bug-a koji uvijek mora biti pri ruci.Cool

 

A uskoro dolazi i novi miš i podloga.

 po slici prepostavljan da ce bit razerov mis i podloga...Belji se
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 16:46 (ravnalo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš Desk
Creative kaže...

Evo moj.... prvi dio komp i radni stol, odma pokraj dj oprema (2xCDJ800 i behringer djx700) sa spikerima :D

 2 routera ?
15 godina
offline
RE: Vaš Desk
Creative kaže...

Evo moj.... prvi dio komp i radni stol, odma pokraj dj oprema (2xCDJ800 i behringer djx700) sa spikerima :D

 Ukrao si mi monitor, dobra ti je dj oprema, linija od Sony-a?
Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 790 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6Ghz, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice