Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.036.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Vaš Desk

Nemam mjesta za prišarafit, premalo prostora. Zato sam i napisao da stolni ne igraju ulogu i pitao za iskustva sa zidnim. 

 

Znači konkretno: iskustva sa zidnim nosačima me zanimaju. Ako ih netko koristi neka se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Nemam mjesta za prišarafit, premalo prostora. Zato sam i napisao da stolni ne igraju ulogu i pitao za iskustva sa zidnim. 

 

Znači konkretno: iskustva sa zidnim nosačima me zanimaju. Ako ih netko koristi neka se javi.

 ja sam imao jedan mislim imam ga jos al vise monitor nije na njemu 90kn Pevec sve ok... samo sto moras tiplat u zid i to je to

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Igzy20 kaže...

Nemam mjesta za prišarafit, premalo prostora. Zato sam i napisao da stolni ne igraju ulogu i pitao za iskustva sa zidnim. 

 

Znači konkretno: iskustva sa zidnim nosačima me zanimaju. Ako ih netko koristi neka se javi.

Imam onaj prvi nosač sa tvog linka i ima mi ga prika na skoro istom stolu kao tvoj pa ga je spojio na gornju policu Stavio je jednu dasku ispod police da pojača stabilnost jer je ona gornja daska malo pretanka i nema nikakvih problema. Još je njegov nosač trostruki. Nosač je napravljen tako da su svi ekrani postavljeni 20-desetak cm naprijed tako da se stol može gurnuti skroz do zida.

Imam i zidni za tv ali sam požalio što sam ga stavio jer ne mogu puno ispravljatati položaj. Npr na stolnom uvijek mogu namještati ekrane kao hoću skupa sa cijelim stolom a zidni je ispočetka postavljen na loše mjesto (kasno vidio) i sad bi ga trebao vaditi vani i montirati nanovo. 

Osobno ne bi više  nikad koristio zidni.

 

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
boxer kaže...
Igzy20 kaže...

Društvo, malo ću otići u offtopic, ali trebam pomoć.

 

Već duže vrijeme planiram stavit monitore na neki stalak/držač monitora. Ovaj mi je upao u oko, međutim nisam ga u mogućnosti staviti na svoj stol. Imam zadnju stranicu na stolu i nemam ga gdje prišarafiti, a isto tako i imam policu sa ladicama na kojima mi trenutno stoje monitori, pa taj nosač nikako ne odgovara na moj stol.

Bilo koja opcija koja uključuje rezanje i prerađivanje stola ne igra ulogu.

 

E sad, opcija o kojoj sad razmišljam je da uzmem ovakva dva zidna nosača i utiplam ih u zid, te sa njima dobijem mogućnost podešavanja ekrana po potrebi.

 Skini zadnju stranicu koja te sprečava da postaviš prvi držač monitora i pričvrsti ga na glavnu ploču i riješio si problem na najlakši, najbrži i najelegantniji način bez bušenja i tiplovanja zidova.

Također ako budeš premještao stol i sl. nisi ograničen sa nosačima na zidu, zaostalim rupicama i sl.

 da se nadovezem, ja imam ovaj drugi.... zidni.... znaci moras sam odredit visinu.... i to je to

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
11 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Tapeta velika preko zida iza pc-a koja izgleda kao cigla ?

 

Razmisljam o nekim od ovih tapeta ako ko ima predlog koji da uzmem dm-ajte me 

 

https://www.muralswallpaper.com/wall-murals/brick-wallpaper/

8 DA
25 NE
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš Desk

nisam fan tih rustikalnih zidova. jednostavno ne pašu u moderno opremljen dom. to mi je više za krčme i pubove.

What could possibly go wrong?
 
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Nvidia GTX 680 kaže...

Tapeta velika preko zida iza pc-a koja izgleda kao cigla ?

Razmisljam o nekim od ovih tapeta ako ko ima predlog koji da uzmem dm-ajte me

https://www.muralswallpaper.com/wall-murals/brick-wallpaper/

 Ovo ti ovisi o ukusu. Bilo bi malo bez veze da na kraju imaš sobu sređenu po tuđem ukusu. A i ovo je informatički forum, za očekivati je da će dosta ljudi biti protiv ovakvog dizajna, i više će naginjati jednostavnom, modernom izgledu.

Osim ako sređuješ sobu da se dopada publici a ne tebi,  pa tražiš opće mišljenje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Vaš Desk

Ja se ne bih složio da je to nužno loše.
Ako se dobro uklopi s ostatkom sobe i okoline, može djelovati super.

Danas nije trend, barem koliko se ja kužim u uređenje iterijera, da sve bude istog stila.
Stvar je vlastite preferencije više.

 

Tko nije vidio prije skoro 2 godine, moj rad na sobi kako tapete, doduše bijele, izgledaju u kombinaciji s crnim zidom naglaska.

Ovo je moja soba doma. Uvjetno rečeno, nažalost sam se preselio radi posla u ZG pa sada desk malo drugačije izgleda, ali eto.
Nikako da se nakanim slikati ga hahah, a ima promjena 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Vaš Desk

Pošto je stiglo novo računalo, sve posloženo i uređeno, vrijeme je za pokoju sliku :)

 

Moj PC  
27 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Imaš temu slike vašeg hardvera

Life is great
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Pa nisam slikao samo volan npr, slusalice, printer ili nekaj trece nego stol s racunalom. Ne vidim problem. Slike mogu spadati zapravo i pod jednu i drugu temu.
15 godina
offline
Vaš Desk

Preporucujete li neku trgovinu gdje je moguce kupiti stol podesiv po visini (po mogucnosti s cable managementom), jedino gdje nalazim takav stol je u Ikei ali ploca mi se ne cini bas previse robusnom (iverica i po mojim kriterijama nedovoljno debela, bar da je deblja pa nek je i iverica), iako stoji: "garancija 10 god. i nosivost 100 kg" hmmm

 

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S19022808/

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 4:30 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
lovac82 kaže...

Preporucujete li neku trgovinu gdje je moguce kupiti stol podesiv po visini (po mogucnosti s cable managementom), jedino gdje nalazim takav stol je u Ikei ali ploca mi se ne cini bas previse robusnom (iverica i po mojim kriterijama nedovoljno debela, bar da je deblja pa nek je i iverica), iako stoji: "garancija 10 god. i nosivost 100 kg" hmmm

 

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S19022808/

 

 Mozes kupiti plocu i noge zasebno u elgradu, tako smo mi napravili za radnu sobu. Uzmes onu debelu "kuhinjsku" plocu. Vjerojatno ce te i doci jeftinije od tog stola, a bit ce ti po mjeri.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
12 godina
offline
Re: Vaš Desk

https://m.ikea.com/hr/hr/search/?query=Bekant&_=1515062767844#/hr/hr/catalog/products/art/70254654/

 

Ispod ploče ti je metalna konstrukcija. Vjerojatno čelična.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Vaš Desk

Setup završen 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
10 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
zelenbic kaže...

Setup završen 

Bez veze, prezeleno, sve samo nabacano,nikakvog reda. Cini mi se totalno ne praktičan desk.

Cemu ova dva monitora lijevo i desno?

 

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
C3c1l kaže...
zelenbic kaže...

Setup završen 

Bez veze, prezeleno, sve samo nabacano,nikakvog reda. Cini mi se totalno ne praktičan desk.

Cemu ova dva monitora lijevo i desno?

 

Trake su RGB zeleno sam stavio jer se crvena slabo vidila na slikama. Iskreno neznam što je nabacano ali dobro...

A monitori su tu da poboljšaju produktivnost da ne moram stalno alt tabat. Jedino bi trebalo kabele rješit ali budući da sam podstanar i često selim jednostavno mi se ne isplati zezat s tim svakih pola godine.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 12:46 (zelenbic).
16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Malo obnovljeno . 

Ljetos sam prodao ROG Spatha misonju za bolju cijenu nego sam nabavio preko Amazon Warehouse deal-a ...a sad sam opet za malo manje love kupio potpuno novi. Nekako mi nedostajao ..ipak . 

Dodan je drugi monitor ..samo za rad u  Virtual Box gdje je Kali Linux . 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 23:10 (unimatrix001).
Moj PC  
21 0 hvala 2
15 godina
offline
Vaš Desk

Nije desk ali možda će nekome biti zanimljivo. Pošto sam inače alergičan na kablove napravio sam noćni ormarić sa ugrađenim bežičnim punjačem na plafonu dok je  u ladici  pregrađen punjač sa 6 izlaza. 

Edit:nova verzija - sada je punjač ugrađen u plafon tako da se nista ne vidi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 17:51 (zoka).
 
37 0 hvala 11
14 godina
offline
Vaš Desk

Slikaj da vidimo kako to funkcionira u praksi

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Slikaj da vidimo kako to funkcionira u praksi

 

7 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo i mog ureda :)

MONITOR - Alienware AW2518HF

SLUŠALICE- Coolermaster Storm Sirus

TIPKOVNICA- MS THUNDER PRO mehanička

MIŠ- Zowie EC2-A

PODLOGA- Steelseries QcK Heavy

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 19:21 (Cervinjo).
Moj PC  
21 1 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ja sam zakasnio jedno 2-3 mjeseca s hvalisanjem. Vec sam par godina bez prave stvari (za sve sam koristio laptop, toliko sam ga izmucia da se pregrije dok lol vrti na low). No ovu jesen me sreca pomazila i upao sam neplanski u neke novce i gdje ih bolje sprasiti nego na novu zvijerku.

Popis komponenti i periferije je pod Moj PC.

 

Inace sam Logitechov lojalac. Kad sam prije 7-8 godina kupovao svoj prvi gamerski PC uzeo sam MX-518, Logitech G11 i zvucnike. Mis jos uvijek odlicno radi (ali se malo izlizala guma s donje strane, no cuvam ga ako zatreba, podsjeca na Mercedes 190D, mislim da je to nepokvarivo), Logitech G11 je posudjena prijatelju, a zvucnici su jos tu na ovim slikama. 

 

Nezgodna je cinjenica sto sam PC kupio kupio na pocetku semestra. Sad cekam da polozim par ispita i onda krece maratonsko izivljavanje na novim naslovima.. 

Moj PC  
16 3 hvala 1
12 godina
offline
Vaš Desk

Vaš Desk a ne "slike vešeg hardwera"!!!!

AUDIOFIL
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Cervinjo kaže...

Evo i mog ureda :)

MONITOR - Alienware AW2518HF

SLUŠALICE- Coolermaster Storm Sirus

TIPKOVNICA- MS THUNDER PRO mehanička

MIŠ- Zowie EC2-A

PODLOGA- Steelseries QcK Heavy

 Sakrij te kablove sta idu iz kutije puno ce cisce izgledat.

14 godina
offline
Vaš Desk

Malo se tržilo, pa se desk nešto izmjenio...

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
21 1 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Minimalizam...

Nije sve tip top samo za slikanje, tako je uvijek :)

 
37 0 hvala 5
12 godina
offline
Vaš Desk

Skoro pa gotovo!

AUDIOFIL
Moj PC  
33 0 hvala 4
12 godina
offline
Vaš Desk

Kako sam zadnji put stavio sliku deska i bili su poprilično pozitivni komentari, evo odlučio sam staviti sliku sad kad je nažalost došlo vrijeme da se oprostim sa trenutnim stanom i ujedno i ovim deskom. Možda je onako bilo malo ljepše i urednije, ali morao sam taj minimalizam žrtvovati zbog malog boosta u produktivnosti (dual-monitor). 

 

 

Moj PC  
41 0 hvala 6
14 godina
offline
Vaš Desk

Koji kontoler preporučate za LED RGB traku?

15 24 tipke na daljinskom
1 3 tipke na traki
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice