Vaš Desk

poruka: 4.194
|
čitano: 1.388.421
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Vaš Desk

Još samo da nabavim malo bolje zvučnike i drugo mi ne treba.

Moj PC  
27 0 hvala 5
2 godine
Vaš Desk

Mali update, preuredio malo sobu (u planu još obojat zidove na bijelo), spojio stolove skupa (yep, 4m široka oba zajedno :) ), prodao gaming pc te sad koristim HTPC.

Zvučnike sam isto zamjenio da pašu uz boju kompa (DIY, experimentiram još s njima) a u planu je možda uzet i neku bolju tipkovnicu i miš (isto bijelo).

Iskreno se nisam nadao da će stari Athlon X3 radit toliko fluidno jer je ipak stari 8 godina al eto, s overclockom na 3.8Ghz i GTX 1060 pokreće CSGO i Fortnite, krajem godine vjerojatno uzimam neki ryzen ili noviji i5. Kučište od HTPC je isto DIY, jbg bilo mi dosadno :D.

Steam: Cekpi7 Origin: Cekpi7 Youtube: Cekpi7
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 12:00 (Cekpi7).
Moj PC  
30 0 hvala 2
8 godina
Re: Vaš Desk
Aportus kaže...

Batice tipkovnica ti je zakon, upravo ti tipkam sa iste hahah 

Ako pažljivo pogledaš primjetit ćeš da ih samo na toj stranici ima 4 komada (5 s tvojom).

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 18:59 (Alkaline).
6 godina
Vaš Desk

Znam da se ovdje najviše cijene lijepi čisti setupovi, gdje je sve lijepo čisto, simetrično, usklađenih boja, sa ledicama oveone... ali ja ću ovdje predstaviti setup jednog oženjenog čovjeka... 

Kad nemaš puno mjesta, onda moraš kemijat di staviti sve drangulije koje su ti drage... možda nije najljepše, ali je funkcionalno i meni je to moj mali dom u mom domu. Žena tu ne sjeda, ne briše prašinu... MOJE!

... pa se ti ženi :)

Što se nekih meni dragih detalja tiče... tu su grafike printane na akrilu koje pokrivaju površine stolova, Sanyo pojačalo iz 1979-e, Texas Instruments digitron sličnog godišta, funkcionalna i kompletna 486-ica, komodorac, 40 godina star šah i naravno, moja smeđa, savršeno ružna kanta :)

Moj PC  
40 0 hvala 6
11 mjeseci
Vaš Desk

evo jedna wide  :P

link

IG: _itsmoriarty
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 22:38 (_itsmoriarty).
Moj PC  
28 0 hvala 6
8 godina
Vaš Desk

Malo ponovio setup.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
28 0 hvala 7
4 godine
Vaš Desk

Kupljen novi bijeli stol, monitor danas stavljen na zid, ogromna promjena, i kupljen signum vodilica za kablove u ikei, nema više kablova po podu. I također izbušena rupa za tipkovnicu i miš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 16:10 (BeLLicus).
Moj PC  
36 0 hvala 7
5 godina
_itsmoriarty kaže...

hello people

evo par slika nova tejbl top je stigla kao i nove funko pop figurice. 

slike vece kvalitet mozete pogledati  ovdje .

Znaci, ja se tebi divim kako si ti to sve lijepo slozio, svaka ti cast, treba za to imati mastu!

Kovačić
21 mjesec
Vaš Desk

Čekam još zvučne panele koje ću postavit ispod slika.

15 0 hvala 4
2 godine
Montarinari kaže...

Znam da se ovdje najviše cijene lijepi čisti setupovi, gdje je sve lijepo čisto, simetrično, usklađenih boja, sa ledicama oveone... ali ja ću ovdje predstaviti setup jednog oženjenog čovjeka... 

Kad nemaš puno mjesta, onda moraš kemijat di staviti sve drangulije koje su ti drage... možda nije najljepše, ali je funkcionalno i meni je to moj mali dom u mom domu. Žena tu ne sjeda, ne briše prašinu... MOJE!

Što se nekih meni dragih detalja tiče... tu su grafike printane na akrilu koje pokrivaju površine stolova, Sanyo pojačalo iz 1979-e, Texas Instruments digitron sličnog godišta, funkcionalna i kompletna 486-ica, komodorac, 40 godina star šah i naravno, moja smeđa, savršeno ružna kanta :)

Gdje si nabavio te grafike? To je baš na akrilu ili je papir ispod akrila?

6 godina
Cekpi7 kaže...
Montarinari kaže...

Gdje si nabavio te grafike? To je baš na akrilu ili je papir ispod akrila?

Firma di sam prije radio mi je to radila... to je direktan tisak na zadnju stranu akrila i onda kaširano sa bijelom folijom... tako da imaš 2mm prozirnog akrila, pa print, i onda bijela folija... pa ne možeš oštetiti tisak i jako je jednostavno za čišćenje.

5 godina
Vaš Desk

Moj mali muški kutak za rad i zabavu... Izvukao sam najbolje slike koje sam mogao uslikati mobom, sorry na kvaliteti...

Moj PC  
41 0 hvala 6
21 mjesec

SnakeST..Slatki mali stančić, ovo je moja želja u budućnosti :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 10:58 (Cervinjo).
13 mjeseci
SnakeST kaže...

Moj mali muški kutak za rad i zabavu... Izvukao sam najbolje slike koje sam mogao uslikati mobom, sorry na kvaliteti...

Gdje si kupio ovaj stalak za laptop šta se pričvrsti za stol

8 godina

krivo pročitao...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 19:08 (matija656).
5 godina

Nije to stalak za laptop nego za monitor, a na mjesto gdje se spaja monitor pricvrstio sam cooler master U2 plus cooler pa na to sve stavio laptop... a sve to na postolju koje je zasarafljeno na stol...

Evo slika kako to izgleda...

21 mjesec
Vaš Desk

Mali Upgrade

Naručeni crno/plavi paneli s ebaya :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 14:22 (Cervinjo).

16 0 hvala 2
10 godina
Cervinjo kaže...

Mali Upgrade

Naručeni crno/plavi paneli s ebaya :)

Moze li link za panele? Hvala

21 mjesec
10 godina
Vaš Desk

Minimalizam

Moj PC  
31 0 hvala 3
6 godina
Vaš Desk

Jedna

21 0 hvala 3
6 godina
Vaš Desk

Pored 4 žene u kuci ovo mi je jedini kutak koji mi je ostao pa evo ga:

full album koga zanima:

https://photos.app.goo.gl/guKpPV58MaQnu8Mg8

lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
32 0 hvala 6
10 godina
Suosjećam, ja se borim s tri
2 godine
Vaš Desk

Ryzen is in da house :D
Morao bi prebojat te zvučnike, prebacit sve na bijelu boju, eh previše planova a premalo vremena :).
Pojačalo ne znam dal da maknem, uzmem neko manje pa da stavim stand za monitor, možda i neke standove za zvučnike :/
Cijeli setup mi izgleda isto svaki puta, moram nešto novo ubacit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 10:39 (Cekpi7).
Moj PC  
14 0 hvala 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice