Case modding

poruka: 186
|
čitano: 61.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

evo napravili smo malo case modding (ja i frend vise frend nego ja) samo sto je kuciste prazno jer trebam jos skupiti para da kupin djelove

kuciste ima samo 2 ventilatora i crvene neonke staviti cu slike da vidite

prve dvije slike su od kucista tek kad sam ga kupio znaci kakav je izasao iz ducana

zadnje tri su kad je sredjen

eto pa komentirajte

 

 

1. slika 1. slika
2. slika 2. slika
3. slika 3. slika
4. slika 4. slika
5. slika 5. slika
I <3 COD2
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2008 23:22 (Z1t3).
 
24 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Case modding

Zgodno, svaka čast.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

pre jeftino da bi bilo dobro

15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

cekaj stani nerazumin oces reci da kuciste je prejeftino da bi bilo dobro ok onda ti kupi nesto od thermal take ili neke druge marke izrizano vec i plati 900 ili 1500 kn ili plati 300 i imas isto sranje nista nije bolje samo uzivas dok sam radis jer vec gotovo kuciste po mom misljenju nije gust imati ka i neko sto si sam napravia znas sto si radia i kako si radia i koliko si se mucia da tako izgleda ako imas imas bolje kuciste brate stavi sliku da vidimo i tvoju kantu

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

mulac jedan!nemoj vriđati ono što nisi vidia.tvoje kućište je pre jadno.

 
0 25 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Case modding
martix kaže...

mulac jedan!nemoj vriđati ono što nisi vidia.tvoje kućište je pre jadno.

 pa ajde stavi fotku da vidimo i to čudo od konjtenjera
15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding
martix kaže...

mulac jedan!nemoj vriđati ono što nisi vidia.tvoje kućište je pre jadno.

 ja nisan nista vridja i nisan mulac pogotovo ne za tebe ajd onda stavi sliku svog kompa pa da vidimo i to cudo
btw mozes ti govoriti sto oces o kucistu ali kuciste je predobro ako ti se ne svidja molim te nemoj komentirati u ovoj temi
I <3 COD2
16 godina
offline
RE: Case modding
Z1t3 kaže...
martix kaže...

mulac jedan!nemoj vriđati ono što nisi vidia.tvoje kućište je pre jadno.

 ja nisan nista vridja i nisan mulac pogotovo ne za tebe ajd onda stavi sliku svog kompa pa da vidimo i to cudo
btw mozes ti govoriti sto oces o kucistu ali kuciste je predobro ako ti se ne svidja molim te nemoj komentirati u ovoj temi
Pa komentar može biti dobar i loš. Ako si već otvorio temu onda budi spreman i na loše komentare. Inače izgledom je kućište jako dobro, ali ja imam jedno SP kućište i nikako nisam zadovoljan ovim prednjim panelom za USB. Toliko je loše da je to za nevirovat. Treba biti bilder da bi ugura stick u njega. Čak mi je i jedan stari USB sje***.
I nisam moga virovat kad nisam nikako mogao otvoriti otvor za CD. Pokušavao i pokušavao dok na kraju nisam skužio da je plastika ustvari zavarena i da je treba kombinirkama odvalit.
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

a jbt pa moga je onda napisati nesvidja mi se i gotovo a ne prejeftino da bi valjalo a lol bog te

i napisen mu lipo a on meni da san mulac a kako  se nebi naljutia jbt

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

a jbt pa moga je onda napisati nesvidja mi se i gotovo a ne prejeftino da bi valjalo a lol bog te

i napisen mu lipo a on meni da san mulac a kako  se nebi naljutia jbt

 

 

z1t3 neznam kako bi ti reka da me ne izbace, ali moran ti reći nemoj se ljutiti ti si budala.

NEMOJTE ME IZBACITI.

MORAO SAM MU REĆI.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding
trojanvirus kaže...

a jbt pa moga je onda napisati nesvidja mi se i gotovo a ne prejeftino da bi valjalo a lol bog te

i napisen mu lipo a on meni da san mulac a kako  se nebi naljutia jbt

 

 

z1t3 neznam kako bi ti reka da me ne izbace, ali moran ti reći nemoj se ljutiti ti si budala.

NEMOJTE ME IZBACITI.

MORAO SAM MU REĆI.

prvi post pa takvo što.
Prouci pravila pa se opet javi kad se vratiš s odmora
C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1066mhz 5-5-5-15 Gainward radeon HD 4870,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

ej ej ljudi, oladite malo, čovjek je fino sredio (svaka čast nije loše) kutiju nema razloga za kakvim vrijeđanjem ovdje

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

Svidja mi se crvena boja.Jos nalijepis propetog konjica i to bi bilo toBelji se.Sala.Odlicno napravljeno!

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding
trojanvirus kaže...

a jbt pa moga je onda napisati nesvidja mi se i gotovo a ne prejeftino da bi valjalo a lol bog te

i napisen mu lipo a on meni da san mulac a kako  se nebi naljutia jbt

 

 

z1t3 neznam kako bi ti reka da me ne izbace, ali moran ti reći nemoj se ljutiti ti si budala.

NEMOJTE ME IZBACITI.

MORAO SAM MU REĆI.

 fala stari neman se ja sto ljutiti reka si sto si mislia i dobro sad ti me ni neznas da bi moga tako nesto govoriti ali ako je to tvoje misljenje ok sve u redu
btw postoje privatne poruke
I <3 COD2
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2008 20:03 (Z1t3).
15 godina
offline
Case modding

Svaka čast odlično dorađeno kućište...a sad koliko je kvalitetno (mislim ta to koliko je kvalitetno proizvedeno a ne koliko je kvalitetan tvoj rad jer tvoj rad je za svaku pohvalu po meni) to je druga prica...i ovdje i nije toliko bitna...!
Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

lijepo si to izveo, ako je to još i prvo onda znači da ćeš biti bolji svaki sljedeći put,nije nešto top of the tops ali čovjeka veseli kad nema neku kantu koju imaju milioni drugih, btw, gdje si nabavio taj vent?

16 godina
neaktivan
offline
Case modding

svaka čast...

možeš napisat kaj ste sve upotrijebili kao matirjale... možda da ja malo uredim komp prko praznika...xd

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

@exe imas ga u ve-mila dodje 100 kn predobar ispisuje pun k**** znakova imas i plavi ovaj je kako vidis crveni

 

@dominik pa nista posebno btw ovo ti link od cro-modding foruma di sam stavio cijeli rad pa vidi

http://www.cro-modding.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=80 

sry zbog linka :))) nisan skuzia sve na foruma tako da neznan kako ubaciti link da kad kliknes da se stranica otvori jos jednom sry

I <3 COD2
15 godina
protjeran
offline
RE: Case modding
Z1t3 kaže...

a jbt pa moga je onda napisati nesvidja mi se i gotovo a ne prejeftino da bi valjalo a lol bog te

i napisen mu lipo a on meni da san mulac a kako  se nebi naljutia jbt

 ma kučište je baš guba disiga samo sredija tako recimi i ja bi nešto slično za sina
16 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

evo ti moj rad

i i
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

nice nice svidja mi se

 

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Case modding
exe kaže...

evo ti moj rad

 kofa ti je baš guba da si bacija još kju fotku da ga bolje vidimo  ili da si napisa štaje unutra a dasi još stavija kakav tepih isppo njega bilobi još lišpeBogataš
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

parket malo neka prelakira

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

Meni je kučište super. Najviše mi se sviđa što je prozirno odozgo orginalna izvedba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Case modding

Uf... kućište mi odlični izgleda. Svaka čast. Posebno mi se sviđa što je crvena boja i prozirna gornja stranica. Kontao sam i ja jednom malo moddati svoje kućište, al nikako da uhvatim vremena.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Case modding
Z1t3 kaže...

evo napravili smo malo case modding (ja i frend vise frend nego ja) samo sto je kuciste prazno jer trebam jos skupiti para da kupin djelove

kuciste ima samo 2 ventilatora i crvene neonke staviti cu slike da vidite

prve dvije slike su od kucista tek kad sam ga kupio znaci kakav je izasao iz ducana

zadnje tri su kad je sredjen

eto pa komentirajte

 

 

 Kučište je predobro.Al imam i ja pitanja pošto sam početnik a htio bih moddat kučište :
S čim ste bojali kučište (pretpostavljam sa auto lakom) i jel se boja skida kad dotakneš rukom?????
Jel ima stakla za kupit u informatičkim dućanima po mjeri ili treba otić kod staklara ?????
Jel se stranice moraju rezat baš sa dremelom ?????
Kolko vas je došlo sređivanje kučišta ?????
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding

@Xbox360 Modder:

Čisto sumnjam da je radio sa pravim staklom. Prije s pleksijem... Autor, ispravi me ako nije tako...

 

@Z1t3:

Svaka čast, predobar modding. Kućište ovak na neš liči, a tvornički je katastrofa izgledalo...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
offline
RE: Case modding
Sused kaže...

@Xbox360 Modder:

Čisto sumnjam da je radio sa pravim staklom. Prije s pleksijem... Autor, ispravi me ako nije tako...

 

@Z1t3:

Svaka čast, predobar modding. Kućište ovak na neš liči, a tvornički je katastrofa izgledalo...

 Jel znaš možda gdje ima za kupit pleksiglasa.Stari mi ima nekakvi pleksiglas al je sav izgreban.
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

Imas u PEVEC-u ja mislim da je 60kn metar2

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Case modding

Tebi ce 2mm plexi biti dovoljan,30kn ti je u gramatu(m2)Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice