Modding CM690

poruka: 7
|
čitano: 2.681
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
Modding CM690

Naso sam doma bijeli sprej i odma mi je sinula ideja( posto imam u sobi kombinaciju bijele i crne) pa evo djelo moji ruku :)

Nazalost nemam slike kad sam skido i farbo ove mrezice. Trenutno radim stranicu s plexijem, posto imam 2 stranice, bit ce slike...

prije prije
dvoumim se dvoumim se
http://www.njuskalo.hr/korisnik/Jurica_zg

9 0 hvala 0
8 godina
Re: Modding CM690

oho vrlo lijepo, nije prenapadno, nije nakaradno...mw3 detalj onako ne prevelik, crno bijelo baš se odlično uklapa..pohvala

samo krupno, ništa sitniš
9 godina
Modding CM690

Tako malen detalj a tako dobro izgleda,crno-bijela kombinacija se ljepo uklapa.Mozda da umjesto ovog crvenog venta na bocnoj stranici stavis obicni crni ili jos bolje neki s bijelim ledicama? Svejedno , odlicno ukomponirano !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
Modding CM690

još ako možeš, probaj naći neki bijeli led ventilator ili stavni neki obični bijeli, jer ovaj crveni previše odudara od ostatke case-a (ili stavi neki zeleni pa da se nadovezuje na MW3 tematiku :D)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
Modding CM690

bas sam brio zeleno prije kao nvidia ali usput bi se u mw3 uklopilo ugl mislio sam zelene neon, ili pak bijele(neznam di da kupim) ili one od ximatek bijele led fanove ima i 120 i 140 mm, budem vidio jos, ako ne uzmem cm690 2 dvoumim se izmedu nvidia edition i obicnog

http://www.njuskalo.hr/korisnik/Jurica_zg

0 0 hvala 0
8 godina
Modding CM690

ako slučajno naiđeš na bijele neonke molim te da mi odmah javiš jer sam ih tražio svugdje no nisam ih našao ... ima samo plave, crvene i zlenene (sve od shrkoona) ... imaš neke i u vsc-trgovini, no kao što rekoh nigdje nema bijelih. ja ću probati napraviti neku traku od bijelih ledica, pošto nema neonki ...  .... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Modding CM690

Ovdje imate bijele neonke !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka: