Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

poruka: 73
|
čitano: 19.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Prvo da vam malo kazem kako je sve krenilo :))

 

Gledam neke tutoriale na you tubu i kazem sebi pa imam starooo staroo kuciste , zasto se nebi potrudia da ga malo moddam i onako unaprijedim.

Te sam se registrirao na ovaj forum i vidio kako korisnici bug foruma ureduju svoja kucista i ostao paf !

Malo guglam i naidem na ostale forume poput bug-a i iznenadim se ! Ljudi od nicega naprave ono "spejšatl" i tako ja krenio lagano...

 

NAPOMENA : nikad nemojte krenit u moddanje kucista od 150kn bez flastera !

 

zasad imam samo ovo ,pobrusio tj matirao sam sve da se lakse pitura uhvati te se trenutno susi u garazi :)

 

 

 

skinuo ove "hdd" drzace (lipse izgleda) skinuo ove "hdd" drzace (lipse izgleda)
a niđe flastera !! a niđe flastera !!
Wei Shen
Moj PC  
25 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

sry na kvaliteti slika ... odma na pocetku

 

kroz iduci ili onaj tamo poslije iduceg tjedna ide na pituravanje :) pitanje je para za sprejeve 

Wei Shen
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 16:26 (klapa01).
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
super! i ja sam svoje staro 10god prefarbo u imitaciju stare crne kovane ograde:)) ostalo mi od iste..imas tu na bugu temu za to...ak se ne varam..LP
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + MSI Gtx660 OC Power Edition TwinFrozr 3 2Gb 1200/1650mhz..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
Stjepanj kaže...
super! i ja sam svoje staro 10god prefarbo u imitaciju stare crne kovane ograde:)) ostalo mi od iste..imas tu na bugu temu za to...ak se ne varam..LP

jedini razlog zasto ga zelim "moddat" je taj sta mi se svida njegov dizajn , evo ga trenutno rastavljen u atome ceka sprej,jedini problem su pare sada jer kod spreja uvik uzimam HQS sprejeve (komad 50kn) uvik sam bia zadovoljan s njima i nikad nisu razocarali,od bicikle sta sam piturava ima 4 godine pa do plastike .. za sve cu odlicni

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Pokupia šemu od korisnika  

Milan AS

ovo sta vidite dole tu je bia front panel pa sam ka kitao, on ce ic gore di je inace cd-rom

Wei Shen
Moj PC  
13 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Sviđa mi se :) samo nastavi

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Koje boje planiraš?

Fu**ing posers
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Unutrašnjost definitivno crna, a vanjski dio bi varirao između narančaste, crvene i crne.

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Evo nabacia prvu ruku, ne svida mi se sta vidin, kao da ovaj kit ne prihvaca sprej za plastiku

Wei Shen
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 20:41 (klapa01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Primer za plastiku, onda bi trebalo

Fu**ing posers
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Hvala, isprobat cu mada ja virujen da ne treba jer sam ga brutalno pobrusia. Vidit cu kad se osusi

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

danas mi momak donosi narancasti sprej :) pa forumasi pomagajte

ovu prednju plastiku koi dio da obojam u narancasto ? ovaj sivi ili ovaj crni ?

 

 

Wei Shen
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

sneak peek :) prva ruka i zadovoljan kako je uhvatilo 

 

 

Wei Shen
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Šta si riješio za"rupu" od floppyja, ja sam nabavio šprickit pa ću probati s tim

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
klapa01 kaže...

danas mi momak donosi narancasti sprej :) pa forumasi pomagajte

ovu prednju plastiku koi dio da obojam u narancasto ? ovaj sivi ili ovaj crni ?

 

 

Pa ako je kućište crno sa narančastim detaljima, onda crno ofarbaj u narančasto a sivo u crno. Čini mi se kao da bi previše narančaste bilo da farbaš sivi dio s njom.

Toni
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
Milan AS kaže...

Šta si riješio za"rupu" od floppyja, ja sam nabavio šprickit pa ću probati s tim

nisan jos rjesia,cekan susida da dode doma s posla da mi donese primer il temeljnje (radi na brodovima pa ce mi lako nabavit)

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
rapture686 kaže...
klapa01 kaže...

danas mi momak donosi narancasti sprej :) pa forumasi pomagajte

ovu prednju plastiku koi dio da obojam u narancasto ? ovaj sivi ili ovaj crni ?

 

 

Pa ako je kućište crno sa narančastim detaljima, onda crno ofarbaj u narančasto a sivo u crno. Čini mi se kao da bi previše narančaste bilo da farbaš sivi dio s njom.

 

tako sam i ja mislia jer je previse ove plastike sa sivom dok ce narancasta bit ispod crne i lipo ce je pokrit

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
klapa01 kaže...
Milan AS kaže...

Šta si riješio za"rupu" od floppyja, ja sam nabavio šprickit pa ću probati s tim

nisan jos rjesia,cekan susida da dode doma s posla da mi donese primer il temeljnje (radi na brodovima pa ce mi lako nabavit)

 

nasa semu bez primera jer susid nije donia :)

 

pobrusi lagano i otpusi prasinu ocisti okolo kita i njega nediraj i samo preko njega ajde sprejem ono 1 ruku skroz doslovno da ga neopitura i pusti da se uvati jedno cca po ure i onda nabaci drugu ruku .. evo ti slika kako je ispalo kad sam isao na semu nakoju sam ti gore napisa

 

moran nadodat jos jednu ruku kita radi ovih rupa ... nerviraju me , popunim ih obrusim i eto ih opet....

Wei Shen
11 godina
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Kad mjesas kit pobrini se da nema grudica i prasine jel ce se ovakve stvari desavat..Koji kit koristis?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
Xperiax1 kaže...

Kad mjesas kit pobrini se da nema grudica i prasine jel ce se ovakve stvari desavat..Koji kit koristis?

neki sta je stari uzea nezz koja marka,nebrini nebude grudica bude to dobro pomisano ;)

Wei Shen
11 godina
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Ne brinem se,samo pitam.Inace ovo mi je struka pa sve kuzim,auto lakirer sam....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

posto nema neka posebna tema za kejs modding, evo jedan kul mod koji slucajno vidjeh na fejsu:

 

Slikica

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

popunia rupe od prijasnje ruke kita :))

crni sprej uvatia bolje od ocekivanog ... jos cekamo narancasti sprej

 

EDIT : ovo sta vidite u kucistu da je jos sive boje , tu nisan ni planira crno vec narancasto :) 

Wei Shen
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2013 15:52 (klapa01).
Moj PC  
8 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
klapa01 kaže...

popunia rupe od prijasnje ruke kita :))

crni sprej uvatia bolje od ocekivanog ... jos cekamo narancasti sprej

 

EDIT : ovo sta vidite u kucistu da je jos sive boje , tu nisan ni planira crno vec narancasto :) 

So far so good. Sviđa mi se šta je ono najjeftinije kućište od 150 kuna. Znam da će zvučat gluposto al puno je zgodnije za moding od mog thermaltake v4 kucista koje je koštalo 320 kuna. Sretno, vjerujem da će narančasta izgledat super preko crne. Bilo bi super ako bi uspio nabavit narančaste a ne crvene led trakice i svijetla. To bi bilo unique i vjerojatno bi cool izgledalo. u kombinaciji sa kućište. Nekako mi crvena i narančasta ne zvuče baš najbolje ukombinirane.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
cecenac kaže...
klapa01 kaže...

popunia rupe od prijasnje ruke kita :))

crni sprej uvatia bolje od ocekivanog ... jos cekamo narancasti sprej

 

EDIT : ovo sta vidite u kucistu da je jos sive boje , tu nisan ni planira crno vec narancasto :) 

So far so good. Sviđa mi se šta je ono najjeftinije kućište od 150 kuna. Znam da će zvučat gluposto al puno je zgodnije za moding od mog thermaltake v4 kucista koje je koštalo 320 kuna. Sretno, vjerujem da će narančasta izgledat super preko crne. Bilo bi super ako bi uspio nabavit narančaste a ne crvene led trakice i svijetla. To bi bilo unique i vjerojatno bi cool izgledalo. u kombinaciji sa kućište. Nekako mi crvena i narančasta ne zvuče baš najbolje ukombinirane.

 

tnx :) kako imam cm 692 uzet cu od njega jedan hdd tray i stavit ga na dno tocnije podnignit cu ga 1cm od dna , naprid ide jedan cm vent od 120 koji ima plave ledice(al neznam kako minjat ledice :/ ) a zada ide jedan 80mm artic cooling vent :) , te moram nabavit neko noname napajanje barem 400w da i njega obojam u narancasto crnu , i nadam se kod kolege "volegradele" otic da mi sleeva kabele isto u toj kombinaciji boja :)

Wei Shen
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

to bi u principu izgledalo ovako nakrivljeno pod laganim kutem, podignuto za jedan do dva centimetra, te bi i hdd tray bia opituran u narancasto

 

 

Wei Shen
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

Bit će vrh, jedva čekam vidjeti gotov proizvod

Fu**ing posers
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)

evo prijatelj donira jednu sporkulju koja je u kratkom vrijemenu dosla na pravu cistulju {#}

 

Wei Shen
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
klapa01 kaže...

popunia rupe od prijasnje ruke kita :))

crni sprej uvatia bolje od ocekivanog ... jos cekamo narancasti sprej

 

EDIT : ovo sta vidite u kucistu da je jos sive boje , tu nisan ni planira crno vec narancasto :) 

Jako me zanima kak ce izgledat crno-narancasta kombinacija kod tebe ! I sam sâm imao u planu sa svojim napravit neki Half-Life crno-narancasti mix , al mozda i bude sta od toga !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Moj prvi mod (ms kuciste od 150 kn)
Haf932 kaže...
klapa01 kaže...

popunia rupe od prijasnje ruke kita :))

crni sprej uvatia bolje od ocekivanog ... jos cekamo narancasti sprej

 

EDIT : ovo sta vidite u kucistu da je jos sive boje , tu nisan ni planira crno vec narancasto :) 

Jako me zanima kak ce izgledat crno-narancasta kombinacija kod tebe ! I sam sâm imao u planu sa svojim napravit neki Half-Life crno-narancasti mix , al mozda i bude sta od toga !

kako je sve krenilo nadam se da ce bit uredu :))

Wei Shen
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice