MS kučište

poruka: 17
|
čitano: 9.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
MS kučište

Imam staro kučište koje nekoristim već duže vrijeme i buraz si ga je počeo uređivat. Jučer je kupljena matična i procesor i počeli smo rezati front panel za 120mm vent, ošmirglali smo kučište i to je to zasad. Sutra se ide po sprej ali još nismo odlučili koja će boja ić unutar kučišta (prjedlozi su dobrodošli).Eto to je to zasad. LP!

 

MBO:AsRock ConRoeXfire-eSATA2

CPU: Intel C2D E6300

GPU: Nvidia 8600gt gddr3 512mb

PSU:420w

ostale komponente se još kupuju

prvo smo skinuli hdd drzace prvo smo skinuli hdd drzace
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 18:05 (macgyver 53).
Moj PC  
7 0 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Re: MS kučište

Kad već režeš, izreži još jedan otvor za drugi vent koji će vući zrak van (na krov između napajanja i optičkog pogona) ili si mislio montirat dva 80mm na predviđena mjesta što isto nije slabo, samo je malo bučnija varijanta. {#}

11 godina
offline
MS kučište

U petak idem po ovaj prednji 120mm vent jer ovaj koji ste sad vidjeli na slikama već koristim u kompu a iza idu ovakva dva.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MS kučište

slotove za optiku,fdd itd. oboji u crno,a ostalo u bijelu boju ;)

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: MS kučište

Izgleda savrseno mislim da je dobra neka crveno crna (ferrari) . I stavis na graficku carbonsku foliju izgleda cool i stavis neke led crvene ventove u kuciste izgledalo bi mocno :)

Stipe
11 godina
offline
MS kučište

Evo upravo sam ja burazu predložio da pofarba u crno bijelu kombinaciju a on predlaže crveno crnu ili narančasto crnu. :) A što se tiće ffd-a umjesto njega će ići prekidači za paljenje konfe.

 

EDIT: Ipak će ići crveno crna kombinacija :) Btw jel zna netko gdje se može kupit onaj poklopac što pokrije rupu od fdd-a? I ako netko zna gdje se može kupit pleksiglas za bočnu stranicu u Zagrebu ili okolici. LP!

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 22:06 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MS kučište

stavi najmanje 3 sloja boje.....

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
MS kučište

Crvena boja se lijepo primila ostavit ćemo ga preko noći da se dobro osuši pa sutra ide mat crna. Stavili smo tri sloja crvene, crvena će ići na dio gdje je matična, gdje su rupe za graičku i ostale pci komponente i na jedan dio gdje je pržilica. Još smo izrezali i prednju mrežicu. Ovaj drugi crni mat sprej i bijeli sjajni će ić u moje kučište (koje vidite na profilnoj slici) jer mi je dosadila samo mat crna, slike od modanja tog kučišta će biti isto u ovoj temi. To je to zasad, LP!

Moj PC  
4 0 hvala 3
11 godina
offline
MS kučište

Evo case je potpuno pofarban, hdd držaći su zanitnani. Nijansa crvene nije ista kao uživo ali sutra ću slikat tokom dana pa ćete vidjet točnu nijansu boje. Kritike i pohvale su dobrodošle. LP!

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 21:30 (macgyver 53).
Moj PC  
8 0 hvala 4
11 godina
offline
MS kučište

Evo malo kvalitetnije slike. Danas je napajanje pofarbano u crnu boju a sutra idem po hdd i prednji 120mm vent.

Moj PC  
11 0 hvala 4
11 godina
offline
MS kučište

Evo prednji vent je namontiran i hdd je kupljen. Ovi kablovi od front panela će se danas skratit po mjeri jer su predugački, prekidač za paljenje je napravljen a na ovaj kip će se palit zadnja dva venta po koje idem u ponedjeljak. LP!

Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
MS kučište

sve odlično,samo mi pw_on prekidač bode oči :/

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
MS kučište

Nije ispalo kao tvornički ali eto, bitno da služi svrsi {#} btw kupio sam u ponedjeljak ona zadnja dva venta i spojili smo ih na prekidač ali s prekidačem nešto nije bilo uredu,stvorio se kratki spoj i ventovi su totalno pregorili {#} Uzet ću opet nove ali tek sljedeći mijesec najvjerojatnije. E da skoro sam zaboravio, sutra počinjem s modanjem drugog kučišta bit će sve u ovoj temi. LP! {#}

Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
MS kučište

Evo samo da javim da se na drugom caseu radi od 10 sati ujutro pa sve do sad bez prestanka {#} dosta tog je napravljeno, slike ću stavit večeras a sad idem nanjet treći sloj boje. LP! {#}

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
MS kučište

Evo ukratko šta se dns radilo. Prvo sam rastavio komp pa ošmirglao kučite,skinuo hdd držače i od pržilice isto,onda sam rastavio front panel i ofarbao mežicu u bijelu boju onda sam nanio tri sloja mat crne boje na kučište i to je to zasad. LP!

 

EDIT: Zaboravio sam napisat da su kupljena 4gb rama koji će ić u moj komp (ovaj koji se sad moda) a burazu sam dao svoja 3gb.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 22:47 (macgyver 53).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
MS kučište

Evo i moj case je gotov nisam imao vremena svaki dan stavljati update pa evo sad kvalitetnije slike oba pc-a. U petak idem po cm-ov 120mm prednji plavi vent pa cu stavit slike kako izgleda.

I sad moj I sad moj
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
MS kučište

Drugi dio.

Moj PC  
8 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice