Thermaltake Core X9 Atomic Bomb Case Mod

poruka: 2
|
čitano: 3.567
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Thermaltake Core X9 Atomic Bomb Case Mod

Ovak ekipa pošto je moj bivši lianli bio White Widow,ovaj thermaltake će biti žuto crni,idem na shemu atomske bombe i radioaktivne opasnosti.

 

Na prednji panel ide jedna velika bijela atomska bomba i ispod nje će se izrezati u prednjem pleksiju(bivši vlasnik malo modao) Atomic Bomb i to će svjetliti žuto.

 

Na bočne strane ću udariti naljepnice od nuklearne opasnosti,na krov će ići Area 51 naljepnica kao i naljepnica glave s gas maskom.

 

Evo 4 slike koje ću isprintati u naljepnice.

 

Cijeli kejs će biti žuto crni.

Vodu ću obojati u UV Žutu i strpati u kejs 4 UV neonke.

 

Čekam od TT-a da mi stigne bočna ne prozirna stranica pa da mogu izrezati gornji dio mreže i staviti staklo umjesto sadašnjeg pleksija.

 

Ako netko zna gdje bih mogao nabaviti fan grilove u stilu nuklearne opasnosti neka napiše na PP,startam idući vikend s modanjem,do kraja 10tog mjeseca bi kejs trebao biti gotov.

 

Većina rezbarija i takvih sitnica će biti na CNC-u odrađena.

 

 

EDIT
Što mislite da umjesto bojanja koristim naljepnice koje idu na karoseriju auta?

Bočne+stranice Bočne+stranice
Prednji+panel,izrezati+ću+samo+bombu+i+ispod+će+pisati+Atomic+Bomb+osvjetljeno+žutim+ledicama Prednji+panel,izrezati+ću+samo+bombu+i+ispod+će+pisati+Atomic+Bomb+osvjetljeno+žutim+ledicama
Krov Krov
Krov Krov
Trenutno+stanje Trenutno+stanje
Takva+bočna+stranica+se+čeka Takva+bočna+stranica+se+čeka
Trenutno+stanje Trenutno+stanje
Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 10:26 (kruskar).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Thermaltake Core X9 Atomic Bomb Case Mod

Pošto nisam 100%tno siguran naljepnice su s selojtepom zaljepljene dok ne odlučim gdje će koja ići!
Evo pokoja slika :)

Moram uzeti šmirgl papira i ošmirglati mjesta koja će biti žuta :)

Vjerojatno će bit cijeli kejs žuto crne crte :)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice