3 monitora

poruka: 12
|
čitano: 4.929
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
kako spojiti 3 monitora?

eo ovako.. trenutno imam 2 moniotra samsung syncmaster 205bw i 940bw  (20 i 19 inca). 

mogu micati prozore s 1 na drugi monitor al nemogu nikako igrati wow/cod na oba 2 monitora istovremeno.. 

kako da igricu  otvorim preko oba monitora?

dali se isplati uzeti jos  2 x 205bw i imati 3 monitora  ili je bolje uzeti 1 od 25/27 inca  monitor? 

hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3 monitora

AKo misliš na igranje da ti se slika raširi na 3 monitora, onda trebaš karticu sa podrškom za AMD eyefinity.

 

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
3 monitora

Planiram kupiti i5 6400 i koristiti integriranu grafičku. Sad razmišljam koju ploču uzeti a ne znam koja podržava 2 ili 3 monitora bez dodatne grafičke. Ili je to moguće samo sa odvojenom grafičkom?

Koji chipset na 1151 odabrati za 3 monitora; H110, B150, H170 ili Z170?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 3 monitora

integriranu za tri monitora zaboravi. prvo sto nema izlaza za tri monitora a drugo sto su integrirane grafike dovoljne za surfanje i neke osnovne stvari a ne za igranje ni na jednom monitoru sa jacim setingsima a kamoli sa 3.

ako ozbiljno planiras u surround gaming sa tri monitora prvo vidi koja velicina monitora i rezolucija a to ce ti reci okoja konfiguracija ti treba.

ja sam sa 4 komada Titan X maxwella , 5960x proc i 64GB rama i jako je malo naslova koji su igrivi na tri monitora, doduse 4k rezolucije.

zato kazem vidi prvo monitore i rezolucije pa se onda moze otprilike vidjeti sta moze gurati to. ali integrirana grafika sigurno nece. 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
16 godina
neaktivan
offline
3 monitora
Pozdrav
Ati Radeon 6970HD 2 gb; HDVI , DVI dual link, 2xVGA. Priključen DVI monitor

Philips, VGA monitor Samsung, e imam još jedan monitor Sansung malo stariji

(SM 913v) ima samo VGA.Na drugom VGA (dongle)ulazu kartice nema rupe za

široki konektor(slika).šta činiti? probit plastiku?otkinut široki konektor naVGA

dongle jacku?, kartica kaže da podržava tri i više monitora, bez vga to HDMI

adaptera itd. tvornički ih podržava, ako je tvornička greška smijem li laganini,

oprezno otvorit prostor na ženskom dongle(u kartici) da mi ovaj široki konektor

uđe?
Hvala na savjetima
Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
3 monitora

I da probiješ, nebi radilo jer je to DVI digitalni, a VGA ide preko analognog. Uštekaj noviji monitor s DVI konektorom u taj DVI koji bi bušio, a VGA spoji na onaj koji već ima rupe

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
3 monitora

Kako da spojim 3 monitora na svoju graficku koja ima 

1 x DVI-I

1 x DVI-D

1 x HDMI

1 x DisplayPort

_____________________

1 monitor : D-SUB, HDMI

2 monitor : DVI

3 monitor : VGA

 

Moze li se stogod kombinirati? Prva 2 monitora mi za sad rade, ali bi ovaj 3i VGA htio spojiti.

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 3 monitora
mirkoj kaže...

integriranu za tri monitora zaboravi. prvo sto nema izlaza za tri monitora a drugo sto su integrirane grafike dovoljne za surfanje i neke osnovne stvari a ne za igranje ni na jednom monitoru sa jacim setingsima a kamoli sa 3.

ako ozbiljno planiras u surround gaming sa tri monitora prvo vidi koja velicina monitora i rezolucija a to ce ti reci okoja konfiguracija ti treba.

ja sam sa 4 komada Titan X maxwella , 5960x proc i 64GB rama i jako je malo naslova koji su igrivi na tri monitora, doduse 4k rezolucije.

zato kazem vidi prvo monitore i rezolucije pa se onda moze otprilike vidjeti sta moze gurati to. ali integrirana grafika sigurno nece. 

Znam da debelo kasnim s odgovorom, ali nisi u pravu.

 

Od 2012 godine imam Asusovu ploču P8Z77-V, procesor je 3570K i imam 4 izlaza za monitore na ploči (VGA, DVI, HDMI i DisplayPort), na izlaze imam spojene monitore na VGA i DVI i mogu još ako želim spojiti jedan monitor na neki od ostala 2 izlaza... Dakle 3 monitora mogu spojiti bez problema, četiri ne podržava, ali 3 podržava.

 

Naravno, računalo ne koristim za igranje, ali bez problema se spoji na 3 monitora i sve radi normalno kao kad je spojen jedan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 22:10 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
3 monitora

Di si njega nasao, daj meni odgovori 

Meni je problem sto ne zeli, ima neka fora da mora ovaj VGA ici na DVI ili DP port sa aktivnim konektorom... i onda jos to treba u AMD software-u rijesiti... Volio bih da mi odgovori netko tko zna da ne moram kroz to prolazit i istrazivat.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 3 monitora
Fake_Alert kaže...

Di si njega nasao, daj meni odgovori 

Meni je problem sto ne zeli, ima neka fora da mora ovaj VGA ici na DVI ili DP port sa aktivnim konektorom... i onda jos to treba u AMD software-u rijesiti... Volio bih da mi odgovori netko tko zna da ne moram kroz to prolazit i istrazivat.

AMD Sapphire r9 270 2GB

 

To je grafička gdje su svi ti izlazi?

 

Pa pošto nemaš VGA na kartici treba ti adapter... I to bi trebalo biti to, barem koliko mi se čini... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 22:51 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Re: 3 monitora

vga.. ima 4 izlaza, 3 istovremeno..

dvi-i može s adapterom na vga (običan pasivni adapter, ne konverter, jer je to digital+analog..), samo je pitanje koja 3 izlaza su istovremeno moguća za korištenje..

ostalo su čisti digitalci i rade s adapterima dok su s obje strane kompatibilno-digitalni. npr dvi-hdmi ili dp-hdmi.. i sl. osim ogračnijenja standarda na nrp refresh i rezoluciju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
3 monitora

kako god okrenes bolje bi bilo kupoiti makar i 1050 graficku i spojiti monitore an nju kao covjek nego se maltretirati sa integrisanom.

opet naravno ako ne planiras igrati sa tim :)

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice