Benq G2750 izlazi iz igrica

poruka: 7
|
čitano: 2.347
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Pozdrav svima. Imam problem s Benq G2750 dok surfam po netu i gledam filmove sve ok. Ali kad udjem u bilo koji game nakon nekoliko minuta on mi samo spusti game dole, nije da crasha ili zamrzne nego samo ga spusti dole. I kad udjem opet nakon nekoliko minuta ponovo isto samo ga spusti dole. Dali netko mozda zna u cemu je problem?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Nije ti to do monitora druze, grafa vjerovatno nije ok, ili proc, ili nesto deseto, takvi plain crashevi su pain in the ass za rjesiti, ima milion mogucih uzrocnika.

multi-gpu 4 live
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Ok, hvala na pomoci poludit cu s njim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Probaj prvo deinstalirati drivere za grafičku te sve očistiti od "ostataka" i onda ponovo instalirati zadnje dostupne drivere, ako to ne bude išlo, ako si radio ikakav overclock, vrati sve na početne postavke pa probaj, probaj i odradit "scan" sa nekim malware alatom, ako ništa od tog ne pomogne, ne preostaje ti ništa drugo osim ponovne instalacije Windowsa!?

EDIT: Ako se to nastavi i nakon instalacije Windowsa onda je problem hardware-ske "naravi", ili ti grafička umire ili napajanje, jer pod slabim opterećenjem radi a čim ju jače opteretiš prestane radit, ja mislim da ti umire ili grafa ili napajanje!? 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 11:18 (Ivsa).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Evo ovako instalirao sam nove windowse, uzeo novu graficku Geforce GTX 660 i novo napajanje Coolermaster Gx550w staro je bilo 400w i opet sve isto zajebava.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Benq G2750 izlazi iz igrica

Uzrok tome je sigurno neki program koji koristis i koji je aktivan dok igras. Moze biti da ti se to dogada radi antivirusa, mozda firewall-a ili ko zna kojeg programa. Probaj iskljucivati jedan po jedan od programa dok ne nades onog koji ti radi minimize igre. Ako ti se to dogada samo u jednoj igri onda je do nje.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Benq G2750 izlazi iz igrica

Ok, hvala na pomoci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice