DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

poruka: 6
|
čitano: 3.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

Dell 2407wfp, wide namjeravam kupiti ovaj monitor ali cuo sam da bas i nije za igre, pa ako neko ima iskustva sa ovim monitorom...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.3.2008 19:34 (tico).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

Nemam iskustva ali sam čuo da je dobar za sve vrste zadaća pa tako i igranja.

16 godina
neaktivan
offline
DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

U jednom od zadnjih BUG-ova su sastavljali super jako računalo za igranje ( mislim sastavljali su ga samo na papiru), i jednu od ekstremnih komponenti je zauzeo dotični monitor. Šta sam ovim htio reći je da je to prema njima vjerojatno najbolji monitor te veličine za sve uvjete, od igranja pa do profisionalne upotrebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

Monitor ima nekih nezgodnih problema s ghostingom, bojama i općenito ima neke probleme koji mogu smetati.

Ako ne možeš nabaviti HC model, nabavi  A04 reviziju ili noviju.

Ali u svakom slučaju ti preporučam Benq 241W umjesto Della 2407WFP.

Dosta je skuplji, ali puno bolji... zapravo ne znam monitor koji je dobio 10/10 na SVE kategorije.

 

Inače, pripazi: 241W je model i nikako drugačije. Sličnih modela ima barem 5 još s različitim slovima... Po cijeni ćeš znati.. ovaj je u nas oko 7000kn.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
RE: DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

Odličan monitor. Imam ga već duže vrijeme. Što se igara tiče, uglavnom imam iskustva sa WoW i tu nema apsolutno nikakvih problema prilikom igranja na default rezoluciji monitora. Isprobao sam CoD svojevremeno i tu nije bilo nikakvog ghostinga. Sve u svemu, bolji monitor za tu cijenu ćeš teško pronaći.

16 godina
protjeran
offline
DELL 2407WFP, Wide kakv je za gaming??

Na ove priče o ghostingu nemoj se obazirati, kad kupuješ monitor takvog ranga, obavezno ćeš ga probat u dućanu i ako je sve ok kupiti. Ponesi sa sobom neki film ili slično i traži da ti ga prikažu na tom monitoru i nema problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice