Gašenje monitora na laptopu

poruka: 8
|
čitano: 9.337
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gašenje monitora na laptopu

Malo sam gledao ostale teme ali mislim da nisam naišao na takvo što što meni treba. Pa evo pitanje. 

Dali postoji mogučnost da se na laptopu podesi da se monitor ugasi(skroz, ne čuvar zaslona i slično) a da laptop i dalje radi normalno, npr, kada puštam pjesme na youtubeu da monitor bude ugašen a da se pjesme na youtubeu i dalje puštaju preko playliste, ili zbog skidanja torrenata, ne želim da mi po noći cijela soba svijetli dok spavam. Nadam se da me razumijete. Hvala :)

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gašenje monitora na laptopu

Pa vjerojatno imas na tipkovnici kombinaciju tipki koje stisnes za ugasit ekran.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 23:16 (5220).
15 godina
offline
Gašenje monitora na laptopu

Znam za neku foru kad se stisne tipka "windows"+P, ali to ga ugasi na kratu i opet se upali, i to baš ne funkcionira, a sad za ostalo ne znam pa zato pitam, treba mi nešto što bi ga ugasilo za stalno dok ga opet nekako ne upalim :)

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gašenje monitora na laptopu

Možda sam trebao malo više istraživati na internetu, ali sad sam našao jednu aplikaciju koja to radi i nema problema, kada je pokrenem ugasi mi ekran i sve ostalo radi. Ispričavam se na otvaranju teme. Aplikacija se zove Turno Off LCD, evo i link na kojoj sam to našao, za ubuduče ako netko isto to bude htio, http://www.redmondpie.com/turn-off-your-notebook-lcd-with-one-click/

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gašenje monitora na laptopu
Nije to nego fn + neka tipka, uglavnom vjerojarno ti je nacrtano. Upisi u google model laptopa i pitanje i eto. A moze se namjestiti i u power settings pa cak da sklopis laptop a da ostane upaljen.
15 godina
offline
Re: Gašenje monitora na laptopu
5220 kaže...
Nije to nego fn + neka tipka, uglavnom vjerojarno ti je nacrtano. Upisi u google model laptopa i pitanje i eto. A moze se namjestiti i u power settings pa cak da sklopis laptop a da ostane upaljen.

 tražio sam to s fn + neka tipka ali nije mi ništa radilo, ili nemam takvu opciju, ali kao što sam rekao, za sad sam našao tu aplikaciju i zadovoljan sam, ali ako ima neku bolju opciju ili zna kako namjestiti to s tipkom fn + "nešto neka javi, laptop je Toshiba Satellite L300-21w

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
12 godina
neaktivan
offline
Gašenje monitora na laptopu

pretpostavljam da zelis laptop koristiti kao HTPC! ako je tako, samo ga namjesti da se ne ugasi kad ga zatvoris, a monitor ce se sam ugasiti.

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gašenje monitora na laptopu
Bacelj kaže...

pretpostavljam da zelis laptop koristiti kao HTPC! ako je tako, samo ga namjesti da se ne ugasi kad ga zatvoris, a monitor ce se sam ugasiti.

 Pa nešto tako da, ali ne želim da mi se uvijek tako ugasi monitor, nekad ga stvarno želim ugasit(laptop) kada ga zaklopim, samo u slučaju kada želim da mi sviraju pjesme ili u slučaju torrenata, pa bi neka kombinacija tipki bila zadovoljavajuča da mi se samo monitor ugasi, ali kažem, našao sam tu aplikaciju koju pokrenem i ugasi mi ekran bez da ga zaklopim, a sve ostali i dalje radi, a kada ga želim oopet upalit(monitor) samo stisnem neku tipku i on se upali, tako da sam za sad našao to riješenjee i zadovoljan sam. Hvala na pomoći. :)

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 23:45 (system).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice