Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.822
|
čitano: 4.456.745
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Valentin17 kaže...
playjob kaže...
Ja promijenio procesor, ti i dalje jašeš na i3 🤣

Za gaming ima jači procesor od tebe, tako da nemoj se rugati.

 Neka mi navede koji i3 procesor ima pa da usporedim.
Ako sam ja u krivu, javno ću se ispričat.

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
playjob kaže...

 Neka mi navede koji i3 procesor ima pa da usporedim.
Ako sam ja u krivu, javno ću se ispričat.

Jedini koji je otključan.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Moze preporuka za monitor..

Imam gtx 1060 gaming 6gb, i5 8400 i 8gb rama ddr4(uzimam uskoro jos 8)

Zanima me koji monitor je najbolje uzeti za ovu konfiguraciju...nezz da uzmem 60hz...75...120....

Ali htio bih da bude 24in jer ostalo mi je preveliko.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Moze preporuka za monitor..

Imam gtx 1060 gaming 6gb, i5 8400 i 8gb rama ddr4(uzimam uskoro jos 8)

Zanima me koji monitor je najbolje uzeti za ovu konfiguraciju...nezz da uzmem 60hz...75...120....

Ali htio bih da bude 24in jer ostalo mi je preveliko.

Hvala.

Nisi rekao koliko para...

Ja bi ti preporucio neki 75hz monitor, ukljucis fastsync u nvidia driverima, s time si eliminirao bilo kakav tearing slike i to je stvarno odlicno gaming iskustvo u igrama koje ti konfa gonja preko 100fps ...

 

 

12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Moze preporuka za monitor..

Imam gtx 1060 gaming 6gb, i5 8400 i 8gb rama ddr4(uzimam uskoro jos 8)

Zanima me koji monitor je najbolje uzeti za ovu konfiguraciju...nezz da uzmem 60hz...75...120....

Ali htio bih da bude 24in jer ostalo mi je preveliko.

Hvala.

 https://www.adm.hr/monitor-asus-vg248qz-gaming-24-tn-144hz-1ms-zvucnici-90lmgg701q022e1c/89224/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click za novce koje košta najbolji izbor. Furaš na 144hz ili manje koliko ti paše.  Još uvijek jako dobar gaming monitor. Sad ako su ti boje bitne onda IPS ekran. Pusti bezel-less šminke, ako želiš brz, pouzdan i kvalitetan monitor, podesiv po visini, pivot mode i sve što monitor treba imat onda je ovaj Asus odlična prilika.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 13:41 (mislioc).
10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Nisam naveo cijenu jer nisam znao kolko je dovoljno...1500-2000...

Taj 144hz monitor...vjv n3cu u vecini igara imati 144fpsa...hoce li to biti problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Nisam naveo cijenu jer nisam znao kolko je dovoljno...1500-2000...

Taj 144hz monitor...vjv n3cu u vecini igara imati 144fpsa...hoce li to biti problem?

 Postaviš ga na 75hz nikakav problem. Isto tako na competitive igrama tipa CS GO, Overwatch i slične na low postavkama s tim kombom 250+ fps-a.

 Ako voliš igrat natjecateljske e-Sports igre(prvenstveno pucačine), ako ne onda IPS 75hz.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 13:52 (mislioc).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
solaris kaže...

 

Jucer sam uzeo monitor u Protisu, AOC I2490VXQ. Spajam ga kao vanjski monitor na  2018 MBP 15" (Macbook Pro 15 Retina) preko USB C na HDMI input. No, slika je reci cu, ocajna. Na poslu imam sto godina star 24" Dell U serije sa 1920x1200 maksimalnom rezolucijom i tu slika izgleda OK. Prije sam trosio 2x Dell U25 sa 2K rezom, i slika je bila "jebena". Znam da je Dell Dell, al da bu bas takve razlike, ne vjerujem. 

 Pozdrav!

 

Da li se sto promijenilo, odnosno jesi li uspio postelati sliku? Naime, narucio sam isti takav model na Mall.hr jos 17. 11. Naravno, jos mi nista nije doslo.

Potaknut ovim tvojim postom razmisljam da otkazem narudzbu i negdje drugdje kupim Dell P2417h ili P2419h.

10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Ok,hvala na odg..vjv cu onda uzet 144hz pa smanjivat ovisno o igri...

Jel taj preporuceni best buy ili?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, zanimaju me monitori za primarno 2D art/dizajn, u rangu 2500-3000kn. Dakle, boje i kontrast su mi bitniji, gaming je sekundaran.

Neke preporuke?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Ok,hvala na odg..vjv cu onda uzet 144hz pa smanjivat ovisno o igri...

Jel taj preporuceni best buy ili?

 Boze sacuvaj, nemoj slusat Mislioca , ova preporuka je za ban. Ako se zelis upropastiti poslusaj ga...

Tu kantu sa nikakvim kontrastom , bojama , tn šrot ti preporucuje naspram bestbuy c24g1 od aoc.

I da smanjivat sa 144 na 75hz.... no comment.

Kazem, treba bit oprezan sa slusanjem savjeta na forumima od ovakvih trolova.

10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Znaci taj aoc je bolji?

Vidim da je cijena slicna...

A smqnjivanje hz?nije dobro?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...
mrba kaže...

Ok,hvala na odg..vjv cu onda uzet 144hz pa smanjivat ovisno o igri...

Jel taj preporuceni best buy ili?

 Boze sacuvaj, nemoj slusat Mislioca , ova preporuka je za ban. Ako se zelis upropastiti poslusaj ga...

Tu kantu sa nikakvim kontrastom , bojama , tn šrot ti preporucuje naspram bestbuy c24g1 od aoc.

I da smanjivat sa 144 na 75hz.... no comment.

Kazem, treba bit oprezan sa slusanjem savjeta na forumima od ovakvih trolova.

 Daj ohladi i prekini vrijeđat. Što se tiče tog Asus monitora na kojem su igrani profesionalni turniri i koji dan danas kotira kao odličan fps gaming monitor.

 Napisao sam ako mu boje nisu presudne onda s tim Asusom nemože fulat za razliku od popiganog jeftilen VA panela AOC-a. 

 

šta sad tu nevalja sa bojama?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 14:32 (mislioc).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Znaci taj aoc je bolji?

Vidim da je cijena slicna...

A smqnjivanje hz?nije dobro?

 Ukucaj jednog i drugog u google pa vidi dali je uopce ijedna stranica recenzirala taj asus, nakon toga vidi na stranicama poput pcmonitors.info recenzije i preporuke za aoc c24g1 pa ce ti bit jasno, ujedno imas i preporuku za kalibracija,  postavke, icc profil.

Zasto bis spusto, osim ako ne spajas konzolu. Micanje sa nativnog zna upropastit sliku i ponasanje monitora.

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Djozaa kaže...
mrba kaže...

Ok,hvala na odg..vjv cu onda uzet 144hz pa smanjivat ovisno o igri...

Jel taj preporuceni best buy ili?

 Boze sacuvaj, nemoj slusat Mislioca , ova preporuka je za ban. Ako se zelis upropastiti poslusaj ga...

Tu kantu sa nikakvim kontrastom , bojama , tn šrot ti preporucuje naspram bestbuy c24g1 od aoc.

I da smanjivat sa 144 na 75hz.... no comment.

Kazem, treba bit oprezan sa slusanjem savjeta na forumima od ovakvih trolova.

 Daj ohladi i prekini vrijeđat. Što se tiče tog Asus monitora na kojem su igrani profesionalni turniri i koji dan danas kotira kao odličan fps gaming monitor.

 Napisao sam ako mu boje nisu presudne onda s tim Asusom nemože fulat za razliku od popiganog jeftilen VA panela AOC-a. 

 

šta sad tu nevalja sa bojama?

 

 Na toj kanti su igrani profi turniri?? Onom sta si preporučio? Jel to war.tf ima drugi acc pa trola ljude. Opasno detinformiras, preporucujem da prestanes osim ako bas nevolis namjerno stetit ljudima.

I sta znaci rijec popigan, istu stvar je War govorio kad je pljuvo po va, ste vi cimeri il nesto? Namjerno zelite ljude dezinformirat ? Nerazumijem vas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 14:41 (Djozaa).
12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...

 Na toj kanti su igrani profi turniri?? Onom sta si preporučio? Jel to war.tf ima drugi acc pa trola ljude. Opasno detinformiras, preporucujem da prestanes osim ako bas nevolis namjerno stetit ljudima.

 Ne igrani su na popiganom VA AOC-u lol. Daj nemoj se sramotit i pričat nebuloze. Asus je za taj AOC druga dimenzija što se tiče gaminga i brzine samog panela. Te uvinute nakarade od 24Incha preporuči nekom za gledat filmove u 30fps-a. Onome kome je glava 10cm od ekrana da uroni u sadržaj i dobije taj wow efekt popiganog ekrana.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 14:44 (mislioc).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Djozaa kaže...

 Na toj kanti su igrani profi turniri?? Onom sta si preporučio? Jel to war.tf ima drugi acc pa trola ljude. Opasno detinformiras, preporucujem da prestanes osim ako bas nevolis namjerno stetit ljudima.

 Ne igrani su na popiganom VA AOC-u lol. Daj nemoj se sramotit i pričat nebuloze. Asus je za taj AOC druga dimenzija što se tiče gaminga i brzine samog panela. Te uvinute nakarade od 24Incha preporuči nekom za gledat filmove u 30fps-a. Onome kome je glava 10cm od ekrana da uroni u sadržaj i dobije taj wow efekt popiganog ekrana.

 Ovo je definitivno war.tf tipka, nemoze nitko drugi bit ovako zloban, dobio ban na jednom i sad nastavlja sa drugog acc trolat i dezinformirat.

12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...

 Ovo je definitivno war.tf tipka, nemoze nitko drugi bit ovako zloban, dobio ban na jednom i sad nastavlja sa drugog acc trolat i dezinformirat.

 Ako neznaš ništa napisat osim trolat, dezinformirat nemoj niti ulazit u rasprave. Jednostavno zaobiđi jer nisi za tu spiku. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 14:54 (mislioc).
10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Nisam htjeo svadu pokrenuti :) :) 

Ugl sad sam na mobu ali kada dodem na pc vidjet cu za oba monitora reviews i eto...

Hvala gospodo

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Nisam htjeo svadu pokrenuti :) :) 

Ugl sad sam na mobu ali kada dodem na pc vidjet cu za oba monitora reviews i eto...

Hvala gospodo

 Na kraju krajeva odlučit ćeš sam. Izabrati ono što tebi odgovara. Ali netko je za ban jer je preporučio Asus 144hz monitor koji je brz i vrlo dobar za gaming(ne i video obradu), graniči sa zdravim razumom.

 Proganjaju ga nekakvi trolovi multi accounti. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 15:02 (mislioc).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Djozaa kaže...

 Ovo je definitivno war.tf tipka, nemoze nitko drugi bit ovako zloban, dobio ban na jednom i sad nastavlja sa drugog acc trolat i dezinformirat.

 Ako neznaš ništa napisat osim trolat, dezinformirat nemoj niti ulazit u rasprave. Jednostavno zaobiđi jer nisu za tu spiku. Ako je za tebe preporuka Asusa trolanje onda imaš ozbiljnih problema.

 Vidim da si ozbiljan, odnosno da ne trolsas, samo si zloban i ne previse pametan.

Ajmo redom,

pokazi nam na kojim su se to turnirima koristili ti asusi od 1500kn.

 

stavi nam review, recenziju, test od neke stranice koja preporucuje taj asus od 1500kn.

 

Daj neku usporedbu tn i va panela gdje ces nam pokazat kako si ti dosao do zakljucka nakon sta si reko da si imao 5 144hz panela da je tn nemjerljiv sa kako ti kazes "POPIGANIM" va panelima.

 

I na kraju priznaj da te war.tf zatrovo pa sad nakon sta si se sam zezno, želiš da svi oko tebe pate.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Nisam htjeo svadu pokrenuti :) :) 

Ugl sad sam na mobu ali kada dodem na pc vidjet cu za oba monitora reviews i eto...

Hvala gospodo

 Uzmes AOC i neces pozalit . Pusti trolla koji misli da zna sta prica.

12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...
mislioc kaže...
Djozaa kaže...

 Ovo je definitivno war.tf tipka, nemoze nitko drugi bit ovako zloban, dobio ban na jednom i sad nastavlja sa drugog acc trolat i dezinformirat.

 Ako neznaš ništa napisat osim trolat, dezinformirat nemoj niti ulazit u rasprave. Jednostavno zaobiđi jer nisu za tu spiku. Ako je za tebe preporuka Asusa trolanje onda imaš ozbiljnih problema.

 Vidim da si ozbiljan, odnosno da ne trolsas, samo si zloban i ne previse pametan.

Ajmo redom,

pokazi nam na kojim su se to turnirima koristili ti asusi od 1500kn.

 

stavi nam review, recenziju, test od neke stranice koja preporucuje taj asus od 1500kn.

 

Daj neku usporedbu tn i va panela gdje ces nam pokazat kako si ti dosao do zakljucka nakon sta si reko da si imao 5 144hz panela da je tn nemjerljiv sa kako ti kazes "POPIGANIM" va panelima.

 

I na kraju priznaj da te war.tf zatrovo pa sad nakon sta si se sam zezno, želiš da svi oko tebe pate.

 

 Tema su monitori ne war i trovanja i neznam šta ne. 

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrba kaže...

Nisam htjeo svadu pokrenuti :) :) 

Ugl sad sam na mobu ali kada dodem na pc vidjet cu za oba monitora reviews i eto...

Hvala gospodo

 Nije svadja, konstruktivna rasprava :) 

Samo ti zelim da ako ti je to jedini monitor koji ces koristit, da se bas ne mucis sa tn panelom koji jedino koristi profi gamerima jer ga dobe besplatno kao sponzorsku opremu. 

12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
iAvenger kaže...

 Uzmes AOC i neces pozalit . Pusti trolla koji misli da zna sta prica.

 Ovo ti je vodeći stručnjak na području gaming monitora. "Šta on preporuči pametnome dobro ne zvuči".

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Djozaa kaže...
mislioc kaže...
Djozaa kaže...

 Ovo je definitivno war.tf tipka, nemoze nitko drugi bit ovako zloban, dobio ban na jednom i sad nastavlja sa drugog acc trolat i dezinformirat.

 Ako neznaš ništa napisat osim trolat, dezinformirat nemoj niti ulazit u rasprave. Jednostavno zaobiđi jer nisu za tu spiku. Ako je za tebe preporuka Asusa trolanje onda imaš ozbiljnih problema.

 Vidim da si ozbiljan, odnosno da ne trolsas, samo si zloban i ne previse pametan.

Ajmo redom,

pokazi nam na kojim su se to turnirima koristili ti asusi od 1500kn.

 

stavi nam review, recenziju, test od neke stranice koja preporucuje taj asus od 1500kn.

 

Daj neku usporedbu tn i va panela gdje ces nam pokazat kako si ti dosao do zakljucka nakon sta si reko da si imao 5 144hz panela da je tn nemjerljiv sa kako ti kazes "POPIGANIM" va panelima.

 

I na kraju priznaj da te war.tf zatrovo pa sad nakon sta si se sam zezno, želiš da svi oko tebe pate.

 

 Tema su monitori ne war i trovanja i neznam šta ne. 

 Pa ajde,  odgovori , potvrdi svoju preporuku konstruktivno, ajd da i s tobom zavrsimo ovdje kao i sa war.tf.

12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...

 Pa ajde  odgovori , potvrdi svoju preporuku konstruktivno, ajd da i s tobom zavrsimo ovdje kao i sa war.tf.

 Eto da se i tebe riješim. I još uvijek praše competitive na tim monitorima. Ajde sad se lijepo ispričaj i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 15:12 (mislioc).
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Djozaa kaže...

 Pa ajde  odgovori , potvrdi svoju preporuku konstruktivno, ajd da i s tobom zavrsimo ovdje kao i sa war.tf.

 Eto da se i tebe riješim.

 Sta mislis, su ga sami kupili ili dobili od sponzora?

Al pogle ti te rezolucije covjece, brijem da bi bas uzivo tako igrati :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 15:13 (Djozaa).
12 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Djozaa kaže...

 Sta mislis, su ga sami kupili ili dobili od sponzora?

 Za 1500kn nebitno. 

10 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

I evo jos samo 1 pitanje....ako igram na njemu igru na 70ak fpsa na 144hz upalim g-sync koliko sam shvatio i izgledati ce normalno? Bez screen tearova?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice