Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.813
|
čitano: 4.434.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
6 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

 znam, znam malo sam proucavo!

sad pak razmisljam 
  https://www.centro.hr/asus-monitor-vg248qe.aspx   Asus monitor VG248QE

  https://www.centro.hr/acer-xf240hbmjdpr-led-monitor-free-sync-ref.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click  Acer XF240H

trebam za gaming

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 21:01 (Igrec).
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Acer ED273Awidpx

ako mozes taj nabavit/narucit za te pare trenutno bolji gamerski monitor nemas.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

vrijeme odaziva mu je 4ms
nije to malo puno?

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Igrec kaže...

vrijeme odaziva mu je 4ms
nije to malo puno?

 u kombinaciji s 144hz ne..a kaj bi ti za 2000kn? mozes uzeti neki preplaceni postanski sanducic od 24" s uzasnim tn panelom  pa si biraj. Ovo je ipak zakrivljeni ekran, velicine 27" s odlicnom VA matricom, 144hz, Blue light filter, free sync, Flicker free, eto ima cak i zvucnike!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 23:00 (Stjepanj).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Igrec kaže...

vrijeme odaziva mu je 4ms
nije to malo puno?

 

4 ms nikako nije puno. Problem je sto taj Acer ima VA panel koji u odredenim prijelazima moze ici i preko 20ms.
Osobno imam Acerov 144hz VA monitor i stvarno sam zadovoljan s njjim, ali to je moj ukus i odluke sta zelim.
Dakle ajde se ti prvo odluci kojhu velicinu hoces, koji panel, pa ti onda mozda neko moze dati bolji savjet. Ovako 
skaces sa monitora na monito, koji su sasvim razliciti u svem od velicine, panela, refresha, pa sad ta rasprava
moze otic predaleko. Dakle reci sta primarno gledas od navedenih velicine, vrste panela, pa koja cijena i onda

ces dobiti konkretnije savjete.

6 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

danny trazim nesto za gaming

velicina mi stvarno ovaj put nije bitna ;)

panel ak mislis ono tn ili ips.

htio bi da hje 144Hz,free sync!

nebitno jel ima zvucnike(ima ja svoje koji prase dost dobro)!

sad trebam sto prije odlucit da si za Bozic uzmem!

$: oko 2000kn  (+-200)

 

 

jos je problem kj sam u ovom potpuni pocetnik (do sad sam skuzio da je kao bolja opcija za gaming tn, a ne ips. A malo prije sam vidio da i VA postoji(nemam pojma kaj je to hahahah) )

 

 

Stjepanj bez ljutnje prijatelju ;) , samo sam pitao.

 

EDIT: $$$

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 13:58 (Igrec).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Igrec kaže...

danny trazim nesto za gaming

velicina mi stvarno ovaj put nije bitna ;)

panel ak mislis ono tn ili ips.

htio bi da hje 144Hz,free sync!

nebitno jel ima zvucnike(ima ja svoje koji prase dost dobro)!

sad trebam sto prije odlucit da si za Bozic uzmem!

$: oko 2000kn  (+-200)

 

 

 
Ok ajmo sad ovak. Iako je vec nekoliko puta bilo pisano razlike u panelima, ali evo.
Dakle,
TN - najbrzi panel za igre, mozd zapravo prava korist samo onima koji se natjecu u igrama. Pozitivne strane, kao sto mozs zakljuciti
su brzina panela. Negativne su: boje nisu izrazene kao na ips panelu ili VA, na tn panelu boje su kao malo ispranije, nemaju onaj pop up efekt.
E sad na skupljim TN panelima su boje navodno dosta pobosljane, ali kao sto rekoh na skupljim. Zatim kutevi gledanja su dosta slabi naspram IPS pa i VA.
Dakle ako malo sa kuta pogledas vec se gube boje i slika blijedi, ako gledas sa sredine onda je ok. 

IPS - po meni all around panel. Dakle za sve. Sporiji je od TN, ali vecina ljudi nece primjetiti to, razlog je sto je IPS zapravo danas 
sasvim dovoljno brz, tako da je odlican i za igre ia za sve. IPS ima najbolje boje, onaj pop up efekt, boje su zivlje i izrazenije i vecinom je
IPS najprecizniji panel sto se boja tice. Kutevi gledanja su odlicni i gledajuci iz kuteva ne gubis boje. Mane su sto IPS zna imati dosta backlight bleeda, iako
vecinom to bude u granicama i ok je. Jedino primjetno je u mracnim scenama. Mana je i crna boja, sto bude vise prema sivkastom nego bas bas crnom.
I mana je ips glow, e sad ovo nije velika stvar, zapravo najvise je izrazeno kada gledas mracne scene pogotovo iz kuta, onda je najvidljivije.

VA - ovaj panel postaje sve popularniji. Pozitivne stvari na njemu su visoki kontrast. Dok TN i IPS imaju 700:1 do neki 1300:1, VA panel ima 
kontrast cak od 3000:1 do cak 5000:1. VA panel ima bolje boje od TN, i malo slabije od IPS panela. VA panel ima bolje kuteve gledanja od TN, 
A slabije malo od IPS panela. VA panel ima najdublju i najbolju crnu boju od svih navedenih panela. VA panel nema IPS glowa i backlight bleeding
ili ga nema ili je jako jedv a primjetan. E sad mane. VA panel je najsporiji od svih panela. Iako je u zadnjih godina jako napredovao i danas VA panel postaje 
izbor sve vise igraca koji nisu u kompetitivnom igranju. Kada kazem sporiji, znaci VA panel ima naveden 4ms, sto je odlicno. Medutim u tamnim scenama, kada se preljeva 
vise tamnih boja, onda ms ide i do 30ms: Te u nekim situacijama dode do muljanja slike. Kazem rijetko je, ali dogodi se. I zadnja mana mu je black crush, kada se nijanse crne boje stope u jednu.
Sto se kuteva vidljivosti tic e, na VA panelu neces gubiti boje kao na TN, ali kada mices glavu onda boja malo posvjetli, nista strasno. 

Osobno sam imao prvo TN, pa PLS (samsungov IPS), a onda sam imao benq 60hz VA i bilo je muljanja, sada imam Acerov 144hz VA panel i muljanja ima dosta manje nego na benq,
ovaj VA panel je dosta brzi. Muljanje sam vidio recimo u 2 igre od 30 primjer.  E sad meni sve kad se zbroji, plusevi i minusi, odlucio sam ostati na Acerovom 144hz VA panelu. Ja zadovoljan.

Ne znam s cime bi ti bio zadovoljan, to moras sam odluciti. Osobno ja nikad nebi vise isao na TN panel. Ili IPS ili VA.
U tvom rangu cijena na tvoju zalost nema 144 ips monitora, i ima samo jedan 144hz VA monitor sto ti je netko linkao, 
ali koliko sam vidio nema ga u trgovini. Dakle ako bas zelis ici na 144hz onda za navedenu cifru moras ici na TN.
Ima alternative, imaju 2 lg modela 24 i 27 incha 75hz sa freesyncom i IPS panelom. Cijene 1300 do 1800 kuna. 

Na navedenoj 1060 kartici ne mozes koristiti freesync, a neces ni imati vise od 100 hz, ako i toliko, ovisno o igri. 
Tako da sad vidi pa se javi koji panel i da li bas 144 hz zelis. Onda ces dobit preporuku. Ako sam sta propustio, 
neka netko slobodno ubaci. 

16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

To muljanje na VA panelu? 

 

Dal bi se tak nešto primjetilo i u filmovima? Ili recimo u sportu? Dakle u brzim scenama i promjenama slike?

 

Ne bih koristio monitor za igranje, ali tu i tamo za gledanje filmova, TVa... Ali većinom za rad.

 

Također, ima li smisla za rad i filmove uzimati panel brži od 60Hz?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 0:51 (lllnuclearlll).
6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

va je idealan za filmove, serije i sport

ips za graficku obradu

tn za igre

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 0:59 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji monitor kupiti

 danny_2 puno hvala na objasnjenu!

Kolko bi po tebi trebo dat za neki solidan monitor?

Igram rainbow six i tam ima dosta "crnih mapa"!

I kaj trebam gledat da iskoristim tu gtx-icu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
skank666 kaže...

Riknuo mi monitor i moram uzet novoga... Gledam ovog Benka ali me malo buni to što pod tip panela piše AMVA+ a gore prva stavka TFT LED. Ne kužim se u te fore ali znam ne bi volio TFT pa da netko pojasni koji k je to...  Može i preporuka nekog ako je ovaj sranje. Mora bit 24", FullHD, pristojan odaziv... Gejming mu nije primarana namjena

 Na sreću ili na žalost - odustao sam od ovog monitora... Previše kompromisa da bi bio komotan za tu cijenu tako da sam odvojio još nešto novaca i uzeo Della P2416D.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Je li realno očekivati pronaći 144hz monitor za ~2000kn? Imate li prijedlog?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Prijatelju mucim muku sa tim vec 2 tjedna.

Zakljucak za sad mozes uzet s va panelom koji ima 4ms odaziv

Ili tn koji nije bas bajan

Konkluzija: daj jos nabi 2 soma na tih 2000 i mozes kupit monitor od 144hz ;) 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Hvala na odgovoru danny_2.

A što kazes na AOC i2769vm monitor? (na mobu sam pa nemam link.)

Znam da je 27" za razliku od 24 kojeg trazim, ali da si mozda upoznat sa tim monitorom i da li se cini okej za taj novac. 

Unaprijed hvala na odgovoru. 

8 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Ja sam uzeo iiyama g-master red eagle za 2200kn. tn panel, 144Hz. Buraz ima asus koji ste nekoliko postova iznad naveli i iiyama ima puno bolju sliku za filmove i serije (ja sam si namjestio po vlastitom ukusu). Testirao sam ga i nema ni mrtvih pixela ni nicega neuobicajenog. Gore su svi moguci prikljucci, ima 2 usb utora i zvucnike.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji monitor kupiti

Koja je fora s ovim?

 

https://www.m-computers.hr/aoc-led-315-q3279vwf-qhd-hdmi-dp-freesyn-va/aoc-q3279vwf/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Cijena mi je jako čudna...

 

Evo ima i članak u Bugu otprije mjesec dana...

 

https://www.bug.hr/article/aoc-q3279vwf-pristupacni-monitor-velike-dijagonale-i-visoke-rezolucije-1222

 

Ukoliko je monitor OK uzeo bih ga... Ali velim, monitori takvog ranga su barem 1000-1500kn skuplji inače, pa se pitam zašto je ovaj toliko jeftiniji.

 

2K, VA panel, veliki 32" ekran... ima čak i Freesync. Doduše 75Hz, ali ni ne treba mi više. Povremeno zaigram PES i to je to što se tiče igara... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 18:37 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Nema fore, na globalnoj razini cijena monitora je drasticno pala popularizacijom 4k, hvala dragom isusu vise...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ekipa.

 

Može li neko preporučiti dobar monitor čija svrha je isključivo igranje PS4 Pro (i neki film tu i tamo). Razmislja san uzeti 4k monitor, vidin na akcijama ih ima za oko 350-400€, ali ne znan sma odabrati dobar. Može i 50ak € više ako treba.

Gleda san ovako nešto https://www.alzashop.com/28-samsung-u28e590-d2863728.htm

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Bok svima,malo njuberski da uletim ,koliko je bitan DisplayPort?

Htio bih nekakav buđet 23-24" IPS monitor pa me zanima jel ima konkretno razlike između ova 3 : Philips vs AOC vs LG ,ili da jednostavno idem na najjeftiniji?

GC mi ne podržava FreeSync,nisam neki turbo gamer,komp i monitor se koristi za više manje sve.

Fala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 19:16 (evang).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav razmisljam o kupnji LG 34UC79G-B. Pa me zanima ima li sto bolje u rangu monitora 32 - 34 Inca u rasponu od 3000 - 4500kn. Primarno mi treba za igranje mmorpg i strategija te za gledanje filmova i serija. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 20:17 (Notsocold).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Notsocold kaže...

Pozdrav razmisljam o kupnji LG 34UC79G-B. Pa me zanima ima li sto bolje u rangu monitora 32 - 34 Inca u rasponu od 3000 - 4500kn. Primarno mi treba za igranje mmorpg i strategija te za gledanje filmova i serija. 

 

nesto od ovoga

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
lllnuclearlll kaže...

To muljanje na VA panelu? 

 

Dal bi se tak nešto primjetilo i u filmovima? Ili recimo u sportu? Dakle u brzim scenama i promjenama slike?

 

Ne bih koristio monitor za igranje, ali tu i tamo za gledanje filmova, TVa... Ali većinom za rad.

 

Također, ima li smisla za rad i filmove uzimati panel brži od 60Hz?

 U filmovima i u sporetu neces primjetiti, Va panel je upravo najbolji za filmove zbog svog kontrasta,
crne boje i smanjenog ili nepostojeceg backlight bleeda.
Za filmove, pa i rad nemas nikakve koristi sa brzim panelima od 60hz. E sad ako sa monitorom radis
nesto vezano i vazno uz boje, onda je IPS bolji odabir.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Igrec kaže...

 danny_2 puno hvala na objasnjenu!

Kolko bi po tebi trebo dat za neki solidan monitor?

Igram rainbow six i tam ima dosta "crnih mapa"!

I kaj trebam gledat da iskoristim tu gtx-icu?

 
A cuj, zavisi sta sta ti mislis pod solidan monitor. Naravno da zavisi i koju velicinu monitora gledas.
Znaci za 1300 kuna imas LG 24 inchni 75hz sa IPS panelom i freesyncom. 27inchna verzija je oko 1700 kn.
Iskreno ne znam kakav bi VA panel bio u rainbow six, ali ja u BF1 sa svojim VA koji je doduse 144hz u mracnim scenama 
nemam bas nikakvih problema. Ma svoju 1060 c es svakako iskoristiti, samo monitor koji ima freesync neces moci koristiti freesync,
ali moci ces od lg naravno koristriti 75hz. Osobno kolega ima sljedeci monitor i izgleda jako dobro. Ja osobnoako zelis IPS panel, nebi trazio dalje od
navedenog monitora. E sad, ako zelis na 144hz, a onda ti ostaje TN. 
Da budem jasan, ne kazem da je TN los, ali njegove mane mene odbijaju, a jedina prednost mu je brzi odziv koji ja ni ne primjetim naspram dobrog
IPS-a. Tako da ukoliko bas zelis neki TN 144hz, to je tvoj izbor, shvcas da ti tu niko ne moze reci sta ce se tebi svidjeti ili ne. 
Osobno ti nebi savjetovao 144hz. Pogotovo ako neces nadogradivat konfiguraciju. I da monitori sa freesyncom su puno hetiniji od istih sa gsyncom.
U tvom rangu cijene bih ti savjetovao, dolje linkani monitor. Jer iako neces koristiti freesync, moci ces koristiti 75hz sa svojom grafom.  Naravno odluka je na tebi.

https://www.nabava.net/monitori__90/lg-monitor-27mp59g-p-ips-lcd-led__42503371

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 22:57 (danny_2).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
lllnuclearlll kaže...

Koja je fora s ovim?

 

https://www.m-computers.hr/aoc-led-315-q3279vwf-qhd-hdmi-dp-freesyn-va/aoc-q3279vwf/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Cijena mi je jako čudna...

 

Evo ima i članak u Bugu otprije mjesec dana...

 

https://www.bug.hr/article/aoc-q3279vwf-pristupacni-monitor-velike-dijagonale-i-visoke-rezolucije-1222

 

Ukoliko je monitor OK uzeo bih ga... Ali velim, monitori takvog ranga su barem 1000-1500kn skuplji inače, pa se pitam zašto je ovaj toliko jeftiniji.

 

2K, VA panel, veliki 32" ekran... ima čak i Freesync. Doduše 75Hz, ali ni ne treba mi više. Povremeno zaigram PES i to je to što se tiče igara... 

 Dakle s obzirom na sve sto monitor nudi, cini se dosta dobra kupovina. 31,5", VA, 75hz, Freesync i QHD reza. 
Ovaj VA panel je nesto sporiji od samsungovih SVA panela, pa je mozda i to jedan od razloga nize cijene. Medutim mislim da te
to ne treba brinuti. u linku imas recenziju sa PCmonitorsa, koji ga preporucuju. Takoder imas i videa koji pokazuju kuteve
gledanja, koji pokazuju crnu boju i odziv panela. Sve ti je u linku, pa pogledaj si. S obzirom da ne igras bas nesto igre,
mislim da je dobar izbor. A kazu da je i za igre dobar, tako da. 
E da, monitor ima glossy panel, tako da znas. 

https://pcmonitors.info/reviews/aoc-q3279vwf/

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 23:16 (danny_2).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Hvala na odgovoru, pogledao sam recenzije na netu i usporedio monitore i sada su ostala 2 u izboru LG 34UC79G-B i AOC monitor U3277PWQU, cijena izmedu njih je identicna u Instaru, vani je razlika u cijeni oko stotinjak eura.

 

Komparacija izmedu njih je https://www.displayspecifications.com/en/comparison/de2f25bae

 

Koji od njih je bolji i konkretno zasto? I da li je razlika tolika da je bolje uzeti monitor sa 2,5 inca manjom dijagonalom?

 

Kao sto sam rekao i prvi put ne igram shootere i sluzice samo za mmorgpove i strategije te gledanje filnova posto nemam TV pa me tu vuce da uzmem monitor sa vecom dijagonalom.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Notsocold kaže...

Hvala na odgovoru, pogledao sam recenzije na netu i usporedio monitore i sada su ostala 2 u izboru LG 34UC79G-B i AOC monitor U3277PWQU, cijena izmedu njih je identicna u Instaru, vani je razlika u cijeni oko stotinjak eura.

 

Komparacija izmedu njih je https://www.displayspecifications.com/en/comparison/de2f25bae

 

Koji od njih je bolji i konkretno zasto? I da li je razlika tolika da je bolje uzeti monitor sa 2,5 inca manjom dijagonalom?

 

Kao sto sam rekao i prvi put ne igram shootere i sluzice samo za mmorgpove i strategije te gledanje filnova posto nemam TV pa me tu vuce da uzmem monitor sa vecom dijagonalom.

 

 
Ovako na brzino koliko sam vidio, ti odlucujes o 2 dosta razlicita monitora. Razlicita u svemu.
Dakle navedeni LG ima FHD rezoluciju 8 bit ips panel (vjerojatnije 6+2fhrc), zatim 144hz i freesync.
Te je lg ultrawide 21:9 monitor.

Aoc je 32" 4K rezolucije, MVA 10bit panel, 60hz, te standardnih 16:9. Te ima korisnije i bolje psotolje, sa
svim mogucnostima upravljanja.

Dakle lg je vise gamerski monitor, aoc bolji u svemu ostalom, ukoliko ti ne smeta VA panel. 

6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Šta mislite o ovom monitoru ?

Monitor AOC 31.5" Q3279VWF, Gaming, FreeSynC, 2K 

1.893,68 Kn

 

Svjetlina 250 cd/m2

 

To mu je u neku ruku mana ?

 

Ovi klaunovi iz instara ko fol akcija a vidim da ga ima i u futuri za 1800kn.

KLIK

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 16:20 (honor8).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
honor8 kaže...

Šta mislite o ovom monitoru ?

Monitor AOC 31.5" Q3279VWF, Gaming, FreeSynC, 2K 

1.893,68 Kn

 

Svjetlina 250 cd/m2

 

To mu je u neku ruku mana ?

 

Ovi klaunovi iz instara ko fol akcija a vidim da ga ima i u futuri za 1800kn.

KLIK

 
Ajd malo citajte postove. Barem ove friske unazad jedne do dvije stranice, jer samo 3 posta nize 
sam pisao o navedenom monitoru. Cak sam i link stavio, evo link jos jednom.
Dakle MVA panel i glossy,  monitor ima dosta dobre recenzije, a cijana mu je jako dobra.
Cak imas i par videa sa monitorom na linku. A navode da mu je svjetlina do 300 cd/m².

https://pcmonitors.info/reviews/aoc-q3279vwf/


16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
honor8 kaže...

Šta mislite o ovom monitoru ?

Monitor AOC 31.5" Q3279VWF, Gaming, FreeSynC, 2K 

1.893,68 Kn

 

Svjetlina 250 cd/m2

 

To mu je u neku ruku mana ?

 

Ovi klaunovi iz instara ko fol akcija a vidim da ga ima i u futuri za 1800kn.

KLIK

Ja sam ga jučer uočio, imaš par postova unatrag... I malo više proučio sinoć.

 

Dakle, svjetlina mu je mana (nije čak ni tih 250 nita kad se mjeri), u jako svijetloj sobi će se malo slabije vidjeti. U sRGB modu još i više limitira svjetlinu.

 

Također mana mu je plavkasti 'film'. Nema baš dobar color accuracy. Dakle sve vuče na nekakvu plavkastu boju. Može se koliko toliko umanjiti to ručnim smanjivanjem plave i zelene u postavkama, ali još uvijek ostane taj nekakav plavkasti film koji se vidi, pogotovo u svijetlim scenama, i na bijeloj boji.

 

Pogledaj na youtubeu, imaš par recenzija i u svakoj se spominje baš taj problem s plavom. Nije to sad nešto jako izraženo, ali postoji. Također, kutevi gledanja su nešto lošiji nego na recimo Benq AMVA+ panelima, ali su puno bolji nego na TN panelima.

 

Ukoliko ti to ne smeta, monitor je fenomenalan za tu cijenu. Za filmove, rad, igre (ako nisi preveć picajzla čist je dovoljan, a ima i freesync). Jedino nije dobar za 'color critical' stvari. Ali rezolucija, veličina, ogroman prostor na desktopu... Prva liga za te pare.

 

Idući monitor sličnih karakteristika koji nema ove mane je Benq EW3270ZL za 3400kn. Dakle skoro dupla cijena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 17:55 (lllnuclearlll).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice