Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.817
|
čitano: 4.436.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

navecer dodjem s posla pa mi se neda skidati nekaj veliko na ovom super brzom internetu pa skinem kaj prvo nadjem,a da nije veliko (serije cca 200-300mb) :D

 

moje "selo" ima brzinu od par mbita i bez mogucnosti vdsl-a (bar ja) :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Otisao zowie iz hg spota....kaj da kupim do 2000 kn...od 24 i 27 incha

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Moze pomoc/prijedlog zelim kupiti 1440p ips sa g-sync i 144hz monitor znate koji model dobar?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Nvidia GTX 680 kaže...

Moze pomoc/prijedlog zelim kupiti 1440p ips sa g-sync i 144hz monitor znate koji model dobar?

 Asus IPS gaming monitor ROG PG279Q brate nema jačeg al i masno košta. Ja ću ga uzet kad prodam svoj TN.

Be Water My Friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
bruslii kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Moze pomoc/prijedlog zelim kupiti 1440p ips sa g-sync i 144hz monitor znate koji model dobar?

 Asus IPS gaming monitor ROG PG279Q brate nema jačeg al i masno košta. Ja ću ga uzet kad prodam svoj TN.

 Gledo sam ga bas al se ljudi jako zale na back light bleed i vec ima skoro 2 godine izlazi kaj bolje ove godine i za manje para mozda ili?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Brate mili ako imas gtx1080ti zaboravi na 144hz/1440p 4k je za gaming bog i batina, s njom mozes u svakoj igri imati iznad prosjecan framerate bez problema.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Stjepanj kaže...

Brate mili ako imas gtx1080ti zaboravi na 144hz/1440p 4k je za gaming bog i batina, s njom mozes u svakoj igri imati iznad prosjecan framerate bez problema.lp

 Znači 4k 60Hz i peri, to i mene mući što kupiti a želio bi malo veću dijagonalu od 27".

Razmišljam o Asus PG 279Q ali skup je strašno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Tiby kaže...
Stjepanj kaže...

Brate mili ako imas gtx1080ti zaboravi na 144hz/1440p 4k je za gaming bog i batina, s njom mozes u svakoj igri imati iznad prosjecan framerate bez problema.lp

 Znači 4k 60Hz i peri, to i mene mući što kupiti a želio bi malo veću dijagonalu od 27".

Razmišljam o Asus PG 279Q ali skup je strašno.

 nikakav 165hz nemre u gamingu zamjeniti ostrini koju dobis s 4k, neprijatelja vidis iz aviona i na kilometre ako mrdne prstom, o snajpanju da ne pricam!

Asus PG 279Q i sam sam koristio odlican monitor, boje takoder, nemam vecih zamjerki osim onih "losih" strana IPS panela no onaj tko ima graficku tipa gtx 1080ti nebi uopce trebao razmisljati o bilo cemu drugome osim 4k monitoru(ako je gaming u pitanju), ako ti baš, baš treba i brzi panel onda si pogledati svakako neki bolji TN ali 4k...kad imas barem preko 100fps-a na takvom panelu i da ti doticni ne pada ispod 80 fps-a vjerujm mi fluidnost i responzivnost u igrama je neznatno losija nego na tom Asusu, svi koji vele drugacije samo pokusavaju opravdati svoju kupnju i dizati u nebesa svoj Hw ja ti to govorim iz iskustva jer sam to sve imao i probao, takoder prije toga sam probao AOC G2770PQU TN od 144hz i nemogu se oteti dojmu da je taj panel bio brzi(mozda se i varam), iako za ovaj 165hz ips vele da je bomba, no bolje uloziti u GPU nego u to, jedino ak imas para na bacanje no svakako takav monitor zasluzuje i gpu ranga 1080ti i nista slabije od toga..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 11:05 (Stjepanj).
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Stjepanj kaže...

 nikakav 165hz nemre u gamingu zamjeniti ostrini koju dobis s 4k, neprijatelja vidis iz aviona i na kilometre ako mrdne prstom, o snajpanju da ne pricam!

Asus PG 279Q i sam sam koristio odlican monitor, boje takoder, nemam vecih zamjerki osim onih "losih" strana IPS panela no onaj tko ima graficku tipa gtx 1080ti nebi uopce trebao razmisljati o bilo cemu drugome osim 4k monitoru(ako je gaming u pitanju), ako ti baš, baš treba i brzi panel onda si pogledati svakako neki bolji TN ali 4k...kad imas barem preko 100fps-a an takvom panelu i da ti doticni ne pada ispod 80 fps-a vjerujm mi fluidnost i responzivnost u igrama je neznatno losija nego na tom Asusu, svi koji vele drugacije samo pokusavaju opravdati svoju kupnju i dizati u nebesa svoj Hw ja ti to govorim iz iskustva jer sam to sve imao i probao, takoder prije toga sam probao AOC G2770PQU TN od 144hz i nemogu se oteti dojmu da je taj panel bio brzi, iako za ovaj 165hz ips vele da je bomba, no bolje uloziti u GPU nego u to, jedino ak imas para na bacanje no svakako takav monitor zasluzuje i gpu ranga 1080ti i nista slabije od toga..lp

 Imaš neku preporuku za 4k monitor iznad 27"?

 

Edit: gledam LG 32UD89-W opet preko 6000 kn...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 11:08 (Tiby).
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Nemam, svi monitori u zadnjih 5g su bili iskljucivo 27" jbga..mozda da pitas Tonči-a on je isto dosta osjetljiv na sliku i kuzi srž teme i probao je dosta toga! osobno za desktop ako nije UW nebi za 4k isao preko 32"lp

edit.

toxic ti je mislim isto imao neki odlicna TN-ac 4k@28" pitaj i njega...cisto da dobis neke korisne informacije!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 11:12 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Možda LG 32UD59-W iz Alzashopa za 505 €.

12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Ajoj sta cu sad javio se covjek koji ima prastari 2500k i 144hz, mora da je jedina igra u kojoj uspjevas natuci min 144fps-a prastari "kaunter 1.6" to mora da je gušt kao meni prije 20g ozbiljan si ili trolas samo? jesi uopce kad igrao na 4k cisto da znam s kim razglabam?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Pa Replay je pro, šta pričaš ti... tek kad budu 4k radili preko 120Hz možemo pričati o 4k gamingu

Engage...
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

A i ti si vidim haha, inace zasto si bas odabrao 120hz@4k to neki standard  za koji neznamo?, sad imas hrpetinu "Gaming" UW 100hz 3440 x 1440? kad se budes igrao na jednom i drugom onda mozemo razgovarati, Ostrija slika ti daje nezamislivu prednost bez obzira na herce!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 17:02 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

ekipa mi kaze da si bolje uzmem 24'', jer kao 27'' je lošiji za gaming. Ima tko prijedlog za neki drugi?

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
eldiego kaže...

ekipa mi kaze da si bolje uzmem 24'', jer kao 27'' je lošiji za gaming. Ima tko prijedlog za neki drugi?

 ta dva sto si izabrao su dno dna...jel tvoji frendovi imaju 27" monitor pa pricaju iz iskustva?, valjda si se onda i sam uvjerio u njihovu pricu?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Jedan je imao i opet prešao na 24''. sad jbg..zato i pitam za savjet. može link neki koji preporučuješ?

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
eldiego kaže...

Jedan je imao i opet prešao na 24''. sad jbg..zato i pitam za savjet. može link neki koji preporučuješ?

 nazalost niti jedan, morat ce ti netko drugi preporuciti, ja nisam vidio 24" vec 5+ godina...jednostavno ako zelis dobar 24" cijena im je skoro ista kao i 27! Ako budes uzimao 24" s VA panelom nemoj jer po onome sto citam poprilicno su sporiji i losiji od 27" modela! Dakle ili IPS ili nekakav brzi a jeftiniji TN-ac!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Koji od 27'' preporučuješ za prosječnog korisnika? Nisam gamer, ali odigram nekad pokoju pucačinu.

11 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
eldiego kaže...

Koji od 27'' preporučuješ za prosječnog korisnika? Nisam gamer, ali odigram nekad pokoju pucačinu.

Imaš ovaj 27" za 1.340kn klik

Ne znam koju konfu imaš ali za 1.800kn imaš ovaj AOC - 2K,75Hz,FreeSync klik

13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozz ekipa namjeravam kupiti novi monitor,čitam po forumu da svi manje više preporucujete Aoc 31.5 incha 2k rezolicuje.Sada mene zanima kako će moja Gtx 1060 6gb vrtiti igre u toj rezolicuji,i kakve su boje u odnosu na IPS panel jer tenutno iman taj unaprijed hvala na prijedlozima i pomoći :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
crosshair kaže...

Pozz ekipa namjeravam kupiti novi monitor,čitam po forumu da svi manje više preporucujete Aoc 31.5 incha 2k rezolicuje.Sada mene zanima kako će moja Gtx 1060 6gb vrtiti igre u toj rezolicuji,i kakve su boje u odnosu na IPS panel jer tenutno iman taj unaprijed hvala na prijedlozima i pomoći :)

 I ja sam u situaciji kao ti, ali nakon mix reviewa i problema s njim ipak sam se odlucio sacekati kakve ce ocijene biti za https://www.alzashop.com/32-iiyama-prolite-xb3270qs-b1-d5252339.htm

Osim ovoga što ima AOC, ovaj još ima IPS panel, 75Hz, VESA mount, podešavanje ekrana po visini i mat ekran što po meni vrijedno dodatnih 500kn više koliko košta naspram tog AOC-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 14:13 (Tar_Ikste1).
7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Monitor s G-sync podrškom do 4500 kuna... Može li se što takvo naći na hrvatskom tržištu osim Acer Predator XB241H koji je, koliko sam vidio, jedini G-sync monitor u recenzijama koje su objavljene u tiskanom izdanju Buga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ok dobro hvala,a koje točno probleme ima taj Aoc monitor?

 

 

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Grisha kaže...

Monitor s G-sync podrškom do 4500 kuna... Može li se što takvo naći na hrvatskom tržištu osim Acer Predator XB241H koji je, koliko sam vidio, jedini G-sync monitor u recenzijama koje su objavljene u tiskanom izdanju Buga.

 Oš da ti ja prodam moj acer predator kupio prije pola mjeseca, ne sviđa mi se TN panel a ima i jedan uspavan subpixel, zato sam i dobro cijenu spustio?

Be Water My Friend
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
crosshair kaže...

Ok dobro hvala,a koje točno probleme ima taj Aoc monitor?

 

 

 A imas na par foruma, imas i tu cak par review-ova i vraćenih. Neki od problema so glossy ekran, ghosting, dobar dio dodje sa dead pixelima, itd itd.

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

A dobro onda ništa za sada fala na pomoći

13 godina
offline
Koji monitor kupiti

 Jel se isplati minjat benq xl2730 1440p 144hz za asus rog pg248q 1080p 180hz gsync

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice