Kvadratići na monitoru..

poruka: 5
|
čitano: 2.618
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kvadratići na monitoru..

Dakle prvi put mi se ovako nešto pojavilo danas na monitoru. Philips LED 236 VL star 4 god..

Nemam pojma što bi moglo biti..(Monitor crkava,grafička!!??)

Jedino restart pomaže..

BTW slika govori više od 1000 riječi.

 

 

 

https://s18.postimg.org/7p2anxlvd/IMG_20171124_100129.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 10:33 (čistač).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kvadratići na monitoru..
čistač kaže...

Dakle prvi put mi se ovako nešto pojavilo danas na monitoru. Philips LED 236 VL star 4 god..

Nemam pojma što bi moglo biti..(Monitor crkava,grafička!!??)

Jedino restart pomaže..

BTW slika govori više od 1000 riječi.

 

 

 

https://s18.postimg.org/7p2anxlvd/IMG_20171124_100129.jpg

 Ovak, prvo probaj neki drugi uređaj spojiti na monitor. Isto tako računalo na neki drugi monitor. Ako monitor radi, problem je u PC-u. Ako PC radi, problem je u monitoru. U tom slučaju, zamijeni monitor. Ali ako je monitor u redu, pokušaj sljedeće: Reinstaliraj drivere za grafičku, mogu se zblesirati, ili ažuriraj drivere za grafičku, ako je update dostupan. Ako to pomogne, problem je bio u driverima. 

 

Ako i dalje ne radi, stavi svoju grafičku u drugo računalo i vidi pojavljuje li se problem. Ili drugu grafu stavi u svoj PC.

Ako druga grafa radi, problem je u tvojoj. Zamijeni grafičku. Ako ne radi, zadnja nada je reinstaliranje sustava.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 12:48 (Flexan22).
15 godina
offline
Re: Kvadratići na monitoru..

vram .. pattern kad počnu problemi s video memorijom, kvar ili pregrijavanje.. nije uzrok monitor.

btw, zato pomaže reset, počisti se smeće u vramu.. ali pojavit će se, determinizam na djelu. Ako je pregrijavanje fixaj, .. ili potraži garanciju za VGA (pa i pećnica).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Kvadratići na monitoru..

Tako je bilo kod mene na laptopu, samo bez prikaza slike iza tih kvadratića. Prvi puta sam dao matičnu da zagriju čip. Nakon toga je radio normalno mjesec dana i opet krepao na isti način. Drugi put kad sam dao na grijanje, radio je samo 2 dana. Od onda tako stoji samo, dao sam si mira jer neznam što drugo da napravim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kvadratići na monitoru..

Reballing ("prekuglavanje") je riješenje

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice