Monitor se gasi

poruka: 16
|
čitano: 5.412
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

Kupla sam novi lcd monitor lg 22".

sad mi se desilo nesto cudno, naime monitor se sam od sebe ugasio pa upalio i tako par puta.

Koji moze biti razlog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
huskybucka kaže...

Kupla sam novi lcd monitor lg 22".

sad mi se desilo nesto cudno, naime monitor se sam od sebe ugasio pa upalio i tako par puta.

Koji moze biti razlog?

Moze biti:

-graficka

-kabel

-neispravan monitor

 

za pocetak provjeri kabel.

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
15 godina
online
Monitor se gasi

Jeli otišao u sleep mode ili se baš doslovno ugasio?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

Ma nemam pojma jucer i danas do maloprije je radio najnormalnije..

Bas se doslovce skroz ugasio i upalio dok sam tipkala na internetu...

Malo smo procackali kablove, novi su i ustekani su dobro..

Dal moze biti, kako monitor stoji u cudnom ormaricu pa da nema zraka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

Evo meni se sam od sebe stavi u sleep mode i moram onda ponovo paliti i tako 10x.

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
malada kaže...

Evo meni se sam od sebe stavi u sleep mode i moram onda ponovo paliti i tako 10x.

Jesi pokusao iskljuciti sleep mode?

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
14 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

To se dogada dok se winsi jos bootaju.

Kako iskljuciti (WIN 7)?

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
malada kaže...

To se dogada dok se winsi jos bootaju.

 

Kako iskljuciti (WIN 7)?

Mislio sam da se dogadja dok si u windowsima.

 

sleep mode se iskljuci:

control panel -> hardware and sound -> power options -> change when the computer sleeps.

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
mario1990 kaže...
malada kaže...

Evo meni se sam od sebe stavi u sleep mode i moram onda ponovo paliti i tako 10x.

Jesi pokusao iskljuciti sleep mode?

Evo i ja imao takvih problema...krenulo da 1x dnevno moram resetirat, za tjedan dana došlo na 10x resetiram i dok nisam poludio i kupio novi komp (bio stari komp i serviser reko da matična otišla), kad ono nakon dva dana korištenja na novom kompu jednom ekran zablokira, resetiram i radi normalno i sad maloprije uključim komp i ekran se uopće ne pokrene....

 

Ajde molim pomoć...jel će riknut monitor ili mogu biti i kablovi? Jel može naštetit nekaj kompu? Inače imama philips lcd 190cw star 2 godine

14 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi


Evo i ja imao takvih problema...krenulo da 1x dnevno moram resetirat, za tjedan dana došlo na 10x resetiram i dok nisam poludio i kupio novi komp (bio stari komp i serviser reko da matična otišla), kad ono nakon dva dana korištenja na novom kompu jednom ekran zablokira, resetiram i radi normalno i sad maloprije uključim komp i ekran se uopće ne pokrene....

 

Ajde molim pomoć...jel će riknut monitor ili mogu biti i kablovi? Jel može naštetit nekaj kompu? Inače imama philips lcd 190cw star 2 godine

Za pocetak provjeri kablove, onda ako imas mogucnosti provjeri sa drugim monitorom da li radi.

-mozda nije ni monitor ni kablovi u pitanju.. {#}

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi

Kablovi su pričvršćeni ok, al da je u kablovima mislim da bi uvjek zezalo.... Mene sad brine da mi ne počne i novi komp rikavat i da za tjedan dana crkne zbog monitora ili pišljivog kabla... Jel je to uopće moguće?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
daruba kaže...

Mene sad brine da mi ne počne i novi komp rikavat i da za tjedan dana crkne zbog monitora ili pišljivog kabla... Jel je to uopće moguće?

Tesko da je moguce da crkne zbog monitora ili kabla.

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
13 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

Vjerovatno je inverter ili koji napuhan kondezator.... odnesi ga na reklamaciju ako mozes..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi
daruba kaže...
mario1990 kaže...
malada kaže...

Evo meni se sam od sebe stavi u sleep mode i moram onda ponovo paliti i tako 10x.

Jesi pokusao iskljuciti sleep mode?

Evo i ja imao takvih problema...krenulo da 1x dnevno moram resetirat, za tjedan dana došlo na 10x resetiram i dok nisam poludio i kupio novi komp (bio stari komp i serviser reko da matična otišla), kad ono nakon dva dana korištenja na novom kompu jednom ekran zablokira, resetiram i radi normalno i sad maloprije uključim komp i ekran se uopće ne pokrene....

 

Ajde molim pomoć...jel će riknut monitor ili mogu biti i kablovi? Jel može naštetit nekaj kompu? Inače imama philips lcd 190cw star 2 godine

Probaj zamraciti sobu,, upaliti komp i nekom baterijom posvjetliti doljnji ljevi kut,, ako vidis start onda su lampe u pitanju...

12 godina
neaktivan
offline
Monitor se gasi

pozz...imam  slican  problem..imam  monitor hp 1940..i  nedavno je  poceo  da  se  pali  gasi..i prikaziva  se  sleep  mode..kao  i poruka vga in put  active a  dva  out  put  no  active.kada  pritisnem  dugme  auto i  drzim  monitor  je  upaljen,kada  pustim  dugme  monitor  se  nastavi palit  gasit..pokusala  sam  preko  drugog  kom  stvar je ista,drugi mi monitor  normalno  radi  na kom..ako netko  zna ..u  cemu  je  problem??unaprijed  hvala..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor se gasi

ja  sam  pokusala  iskljuciti sleep  ali nista..

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice