Novi monitor zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 3.453
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Novi monitor

Pozdrav.

Odlucio sam uzeti novi monitor 144 hz jer zadnjih 5 godina koristim monitor od 60 hz i mislim da je vrijeme za promjenu posto najvise vremena na PC koristim za gejmanje. Nakon dva sata guglanja i citanja recenzija nasao sam monitor koji bi mi odgovarao i po cijeni i po specifikacijama. I sad dolazi problem koji sam procito u jednoj recenziji da se ne isplati uzimati 144 hz monitor ako graficka ne podrzava. Naravno nisam nigdje uspio naci nista konkretno vezano za problem i moju graficku pa sam dosao ovdje da pitam da li moze netko pomoci.

Monitor koji mi odgovara je Acer GN246HL, a graficka koju koristim je ATI Radeon 5700 series.

Rezolucija mi nije toliko ni bitna jer igram prvenstveno CSGO na jako malim rezolucijama jedino na desktopu koristim max rezu, jedino sto mi je bitno je da osjetim tih 144 hz , ali ne zelim bacati novac na novi monitor ako mi graficka ne podrzava 144 hz.

TLDR Da li moja graficka podrzava 144 hz monitore?

 

EDIT - Tocan model graficke je  ATI HD 5770, pise pod specifikacijama da ima 2x dual DVI, a koliko sam sazno DVI je potreban za 144 hz monitore. Tako da bih rekao da graficka podrzava , jos bih samo volio kad bi netko to i potvrdio

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 19:12 (freshyy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi monitor

Da preko dual DVIa bi trebao moc gurat 144 Hza na tvojoj grafi.

 

Pitanje je koliko imas FPSa u CS:GO jer naravno moras imat 144 FPSa da bi mogao koristit 144Hz-a najbolje je da imas jos i vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Novi monitor
95% vremena je preko 144 fps, desi se da padne na 120-130 dok je guzva, smoke ali 95% vremena ide preko
13 godina
offline
Re: Novi monitor
freshyy kaže...

Odlucio sam uzeti novi monitor 144 hz jer zadnjih 5 godina koristim monitor od 60 hz i mislim da je vrijeme za promjenu posto najvise vremena na PC koristim za gejmanje.

Pitaj u temi za preporuke monitora, Koji monitor kupiti.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice