Popravak monitora

poruka: 4
|
čitano: 1.845
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Popravak monitora

Pozz svima,

 

Mene je prije 2 mjeseca poceo zezati monitor (Philips Brilliance 190cw) ...upalim ga pa bi pisalo Philips, pa zacrni na sekundu, pa pokaze desktop sekundu i onda opet zacrni.....i onda bi tako palio gasio palio gasio i nakon 4-5 puta bi uspjelo...medutim sa vremenom se pogorsalo i evo danas sam ga upalio u 8 navecer i palio gasio do 9.30 navecer, ispalia san na zivce vise. I sad mene zanima koji je problem i koliko dode popravak ili da ga jednostavno bacim u smece i kupim novi. Koje su marke monitora najbolje? I da li su bolji lcd ili led? Ovog sam imao od 2007-e i bez problema je radio do sada.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popravak monitora

Vjerojatno kondenzatori na izmaku snaga 

 

Kupi novi, vrijeme je 

12 godina
neaktivan
offline
Popravak monitora

Lijep pozdrav, Imam problem sa svojim Asus vw193d-b (10 god star) monitor pa me zanima dali se isplati popravljati. Naime nakon što se upali radi par minuta i zacrni se ekran (lampica svijetli da je uključen) čitao sam po stranim forumima da je možda do rezolucije pa sam jučer smanjio rezoluciju te je radio 2h (gejmanja), no danas više ni rezolucija ne igra ulogu. Dok radi slika titra, probao sam prisppjiti izlaz na laptop i isto se dešava stoga nije do gr. kartice.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popravak monitora

Može biti svašta, ne znaš dok ne otvoriš.

Moguće isto da samo elektrolitski kondenzatori ne valjaju.

Lak popravak.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 13:50 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice