Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN

poruka: 5
|
čitano: 1.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN

Ovako imam problem sa slikom na monitoru,kao sto se vidi na slikama kad je crna povrsina vidi se skroz dolje u uglu da nije skroz crna slika nego ispada nekakva svijetlost,to mi se desava samo na crnoj povrsini npr kad gledam filmove pa slika nije preko cijelog ekrana i to me pomalo iritira ta svijetlost uz rub monitora.Na ostalim bojama i u gamingu se nista ne vidi nego samo na crnoj boji(povrsini).Monitor je spojen hdmi kabelom.Probao sam i po postavkama namjestiti ali idalje ostaje ta "svijetlost"

 

Slike nisu nesto jer je slikano mobitelom no mislim da se vidi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 15:28 (Acex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN

to ti je "najnormalnije" "probijanje pozadinskog osvijetljenja", vecina panela ima tih problema pogotovo ips i tn!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN

Evo mene opet,nedavno sam poslao poruku na email futuri da imam backlight bleed na monitoru i dali je moguce da ga se zamjeni.Danas sam dobio odgovor da ga posaljem u njihov servis vjerovatno da ga poprave.

Isplati li se slat u servis i ostat bez monitora par dana ako ga oni tamo nece popravit nego ce samo smanjit backlight bleed?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN
Mislim da se to nemoze popravit! A i to sto izbija ti je po meni normalno! Tj nije pretjerano!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Problem AOC G2460VQ6 24" FreeSync TN

Evo dobio sam i od njih odgovor da ce monitor biti zamjenjen ukoliko bleed nije u granicama normale.

No meni se cini da ce mi ga vratit nazad jer nije jak bleeding,tako da mi ga se neisplati slat da ostanem bez monitora 7 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice