Razbijen Displej

poruka: 8
|
čitano: 2.682
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Razbijen Displej

Razbio sam displej od laptopa po drugi put. Bozeeee :(. Sad me zanima koji je displej od mog laptopa hp 620, kako se krecu cijene polovnog displeja? Jelde da je preskupo? :(((

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Razbijen Displej
Bonjasky93 kaže...

Razbio sam displej od laptopa po drugi put. Bozeeee :(. Sad me zanima koji je displej od mog laptopa hp 620, kako se krecu cijene polovnog displeja? Jelde da je preskupo? :(((

 Zel-cosu odnesi. Imaš na Amazonu za 60 dolara s besplatnim shippingom.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razbijen Displej
softwaremaniac kaže...
Bonjasky93 kaže...

Razbio sam displej od laptopa po drugi put. Bozeeee :(. Sad me zanima koji je displej od mog laptopa hp 620, kako se krecu cijene polovnog displeja? Jelde da je preskupo? :(((

 Zel-cosu odnesi. Imaš na Amazonu za 60 dolara s besplatnim shippingom.

 60 dolara :(-znaci skup je. Jebem ti fifu i sve igrice svijeta, ne mogu da vjerujem. Tesko da cu ja moci naruciti preko amazona nissmo u EU pa je to komplikovano koliko znam. Prosli put sam platio covjeku 100Km za polovan displej je li moguce da nista nije pojeftinilo proslo je i dvije god od tada. :(

14 godina
online
Re: Razbijen Displej
Bonjasky93 kaže...
softwaremaniac kaže...
Bonjasky93 kaže...

Razbio sam displej od laptopa po drugi put. Bozeeee :(. Sad me zanima koji je displej od mog laptopa hp 620, kako se krecu cijene polovnog displeja? Jelde da je preskupo? :(((

 Zel-cosu odnesi. Imaš na Amazonu za 60 dolara s besplatnim shippingom.

 60 dolara :(-znaci skup je. Jebem ti fifu i sve igrice svijeta, ne mogu da vjerujem. Tesko da cu ja moci naruciti preko amazona nissmo u EU pa je to komplikovano koliko znam. Prosli put sam platio covjeku 100Km za polovan displej je li moguce da nista nije pojeftinilo proslo je i dvije god od tada. :(

 Ma kontaktiraj Zel-cos, pa vidi s njima što se može.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Razbijen Displej

ok. De samo molim te pogledaj ovdje je li neki od ovih displeja odgovara mom laptopu

 

http://www.olx.ba/pretraga?trazilica=displej+hp

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Razbijen Displej
Bonjasky93 kaže...

ok. De samo molim te pogledaj ovdje je li neki od ovih displeja odgovara mom laptopu

 

http://www.olx.ba/pretraga?trazilica=displej+hp

 Čini mi se da nema za tvoj model. Kažem ti najbolje da daš ovlaštenom servisu s iskustvom. Bit ćeš siguran da sve štima.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Razbijen Displej

jeste najbolje ali oni su ujedno i najskuplji, ne isplati se s njima trgovati ako nemas oca guzonju koji ce to moci platiti. Trazim jeftiniju alternativu. Mozes li mi reci puni naziv mog displeja pa da znam sta traziti

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Razbijen Displej
Bonjasky93 kaže...

jeste najbolje ali oni su ujedno i najskuplji, ne isplati se s njima trgovati ako nemas oca guzonju koji ce to moci platiti. Trazim jeftiniju alternativu. Mozes li mi reci puni naziv mog displeja pa da znam sta traziti

 Gledaj po laptopu. Tražiš display za taj laptop. Nisu svi ovisni o roditeljima.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice