Rozi monitor!

poruka: 7
|
čitano: 4.063
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rozi monitor!

Dakle s vremena na vrijeme slika na monitoru mi predje u rozu boju oktrio sam da mrdanjem kabl'a za vga koji je spojen na monitor boja se vrati u normalu no mene zanima jeli problem u monitoru ili kabl'u

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rozi monitor!

Vjerojatno u kablu meni je nesto slicno bilo sa ps2 av kablom kad ga malo pomaknem u krivu stranu slika se malo potamni,promjenio sam kabal i sve je uredu.

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rozi monitor!
Luxy2501 kaže...

Dakle s vremena na vrijeme slika na monitoru mi predje u rozu boju oktrio sam da mrdanjem kabl'a za vga koji je spojen na monitor boja se vrati u normalu no mene zanima jeli problem u monitoru ili kabl'u

 U kablu.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rozi monitor!
Jebasu123 kaže...

Vjerojatno u kablu meni je nesto slicno bilo sa ps2 av kablom kad ga malo pomaknem u krivu stranu slika se malo potamni,promjenio sam kabal i sve je uredu.

Ok onda kad budem imo priliku otic u grad vidjet cu imaju li kabl'ova

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
14 godina
protjeran
offline
RE: Rozi monitor!

Malo pročačkaj po kablu, i kad namjestiš, ne diraj... :P

 

Osobito ako je CRT sa fiksnim kablom.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rozi monitor!
Don Kihoty kaže...

Malo pročačkaj po kablu, i kad namjestiš, ne diraj... :P

 

Osobito ako je CRT sa fiksnim kablom.

sad sam namjestio pa dok nekupim nek sjedi tako... :D

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
13 godina
neaktivan
offline
Rozi monitor!

Pokusaj ga odmotati kako je isprepletan, tj. nek bude koko tolko ravan, isto tako izvadi ga pa ga pono ustekaj, mozda je kabel sasvim u redu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice