Tv 32" hd ready na PC

poruka: 11
|
čitano: 4.001
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC

Pozz ljudi

 

stara bi htjela bas ovu telku jer joj se svida a mene zanima jeli bi dobra bila za igrati cod i to i dali bi reza bila dobra jer sam bio spajao na plazmu lg 42pg6000 i cod je bio ok monitor slika 50 puta bolja ali desktop katastrofa nista se nevidi pa me zanima vasa misljenja

 

 

Toshiba 32AV734G

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC

itko

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tv 32" hd ready na PC
koko kaže...

itko

taj tv baš i nije nekaj zato kaj imam malu rezu,mali kontrast i veliki odaziv...reci staroj da izabere drugi...pozz {#}

http://www.betting-freetips.bloger.hr/
15 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tv 32" hd ready na PC

E to je već nekaj ima dobar odaziv,odličnu rezoluciju,odličan kontrast,sada samo staroj moraš oprat auto i izmasirati ju da se predomisli...pozz

http://www.betting-freetips.bloger.hr/
15 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC

ako to uzmem i bi velika razlika bila ako spojim preko HDMI ili preko VGA

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC

jedno vrijeme mi je komp bio spojen na lcd putem hdmi-a.slika je nelosa u igrama i kod gledanja filma ali kod surfanja i izgled deskopa je uzasan.sami kvadratici,kao da fali hz.mislim da ce ti putem vga kabela biti nesto bolje ali on nemoze prenijeti hd sliku(moje misljenje,nemora biti tocno)

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tv 32" hd ready na PC
VGA kabel moze prenijeti i vecu rezoluciju od FullHD-a bez problema. Svaki kabel.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
protjeran
offline
Tv 32" hd ready na PC

znaci onda bi bolje bilo VGA

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tv 32" hd ready na PC
koko kaže...

znaci onda bi bolje bilo VGA

Ma kakav VGA...

Ako imaš mogućnost, a imaš, onda spajaš preko HDMI-a. Tu nema nikakve dileme. Znači preko njega dobivaš i sliku i zvuk na TV.

VGA je analogni signal, nema to smisla na full hd telki.

everybody lies
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 2:26 (Core2Duo2).
14 godina
offline
RE: Tv 32" hd ready na PC

LCD/plasma TV nije monitor - i mo'š se ti na glavu postaviti {#} TV je za igre super (mada i ovo uzmi sa zrnom soli - igrao sam WoW na svm 32" full hd Samsungu i slova su bila jako sitna, a sjedio sam na dva metra od njega). Za surfanje i uredski rad - pušiona. Što se spajanja tiče DP, HDMI, DVI...tek u  krajnjem beznađu VGA.

Alfa Romeo is latin for: Yes I will, but only because of your special car. Audis are mainly built for German cement salesmen.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice