TV ili monitor

poruka: 6
|
čitano: 2.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
TV ili monitor

Ovako, priznajem da se uopće ne kužim u te stvari pa da pitam ovdje:

 

 

https://www.ekupi.hr/LG-LED-TV-32LH510U-HD-904106.aspx

 

ili

 

https://www.ekupi.hr/Samsung-monitor-LC24F390FHUX-zakrivljeni-VGA-HDMI-4ms-236-911629.aspx

 

Koji od ovoga bi bio bolji za kantu npr.:

 

  • 1 x AMD CPU Desktop Ryzen 5 1600 (6C/12T, 3.4/3.6GHz Boost,19MB,65W,AM4) box, with Wraith Spire 95W cooler
  • 1 x Memorija PC-24000, 16 GB, G.SKILL Trident Z Series, F4-3000C15D-16GTZB, DDR4 3000MHz, kit 2x8GB
  • 1 x Gigabyte GA-AX370-Gaming 5,AM4,X370,D4,S3,U3,A
  • 1 x HDD Toshiba P300 1TB, 64MB, 7200rpm, High-Performance
  • 1 x SAPPHIRE AMD RADEON NITRO+ RADEON RX 580 8G GDDR5
  • 1 x Zalman Z1 Neo, USB3.0
  • 1 x Fortron Hyper 600W, 80+ - 60mj.

 

Može li se uopće kvalitetno igrati na ovakvom tv-u ili bi igranje bilo bolje na 24'' monitoru?

Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
TV ili monitor

Nijedno, zakrivljeni monitor od 24'' nema smisla kao ni taj samsungov tv od 32''. Ta "kanta" je idealna za 24'' ili 27'' 1080p ips monitor tako da gledaj nesto od toga. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: TV ili monitor
Tar_Ikste1 kaže...

Nijedno, zakrivljeni monitor od 24'' nema smisla kao ni taj samsungov tv od 32''. Ta "kanta" je idealna za 24'' ili 27'' 1080p ips monitor tako da gledaj nesto od toga. 

 Tu se slažem, a zakrivljenost jedino ima smisla na malo većim dijagonalama... na poslu imam 27" zakrivljenog Samsunga i okej je... nije da je nešto wow ili nešto radi čega bi ga osobno kupio.

 

Kao što je rečeno, najbolje uzeti neku kvalitetnu 1080p 24-ku i miran si

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
6 godina
neaktivan
offline
TV ili monitor

Po meni za spajanje na računalo bolje je monitor. Manje umara oči na tu blizinu. Jedino ako misliš igrati igre na par metara udaljenosti, ali to mi se čini nemoguće. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
TV ili monitor

Zakaj bi bilo nemoguće? Za gamera najbolje je imati na PC spojen monitor i TV. Kad ti se više ne sjedi u stolici prešaltaš se na veliki TV i igraš sa bežičnim gamepadom...i tak je na PC-u hrpa konzolaških portova koji su savršeno igrivi gamepadom. Monitor ili TV? Najbolje oboje.

 

Za početak kupi monitor, kasnije skupljaj za TV ako su pare u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 8:20 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: TV ili monitor
XXX kaže...

Zakaj bi bilo nemoguće? Za gamera najbolje je imati na PC spojen monitor i TV. Kad ti se više ne sjedi u stolici prešaltaš se na veliki TV i igraš sa bežičnim gamepadom...i tak je na PC-u hrpa konzolaških portova koji su savršeno igrivi gamepadom. Monitor ili TV? Najbolje oboje.

 

Za početak kupi monitor, kasnije skupljaj za TV ako su pare u pitanju.

 

Ok, ako igraš sa gamepadom, ali ja osobno rijetko koju igru na PC-u igram sa gamepadom (samo sportske). Tako da mi ta opcija prebacivanja na kauč nikako ne dolazi u obzir...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice