Warning - Out of range.

poruka: 4
|
čitano: 4.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Warning - Out of range.

Vidio sam da i su i drugi imali ovaj problem,ali ja nemogu niti ući u sustav. Znaći upalim kompjuter,i na monitoru plavim slovima mi izbaci naslov: "Warning",a poruka je "Out of range" i tako stoji,nemogu ući u OS niti ništa. A monitor je star (neznam točno koji je) nekih 10 ako ne i više godina. Ima li ko kakvo riješenje?

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Warning - Out of range.
filipvk1000 kaže...

Vidio sam da i su i drugi imali ovaj problem,ali ja nemogu niti ući u sustav. Znaći upalim kompjuter,i na monitoru plavim slovima mi izbaci naslov: "Warning",a poruka je "Out of range" i tako stoji,nemogu ući u OS niti ništa. A monitor je star (neznam točno koji je) nekih 10 ako ne i više godina. Ima li ko kakvo riješenje?

Mozes vidjet BIOS/POST?

Ako mozes udji u Safe mod.
Dakle prije boota OS-a stiskaj F8.

Ako nemos ni to vidjet ostaju tri moguca kvara:   Monitor ili Kabel ili Graficka kartica 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Warning - Out of range.
xZero kaže...
filipvk1000 kaže...

Vidio sam da i su i drugi imali ovaj problem,ali ja nemogu niti ući u sustav. Znaći upalim kompjuter,i na monitoru plavim slovima mi izbaci naslov: "Warning",a poruka je "Out of range" i tako stoji,nemogu ući u OS niti ništa. A monitor je star (neznam točno koji je) nekih 10 ako ne i više godina. Ima li ko kakvo riješenje?

Mozes vidjet BIOS/POST?

Ako mozes udji u Safe mod.
Dakle prije boota OS-a stiskaj F8.

Ako nemos ni to vidjet ostaju tri moguca kvara:   Monitor ili Kabel ili Graficka kartica 

Aleksandar,nemogu,stiščem DEL da uđem u BIOS,ali ne može ni tamo ući. P.S. koristim Linux a ne Prozore...Prepostavljam da je Monitor...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Warning - Out of range.
filipvk1000 kaže...
xZero kaže...
filipvk1000 kaže...

Vidio sam da i su i drugi imali ovaj problem,ali ja nemogu niti ući u sustav. Znaći upalim kompjuter,i na monitoru plavim slovima mi izbaci naslov: "Warning",a poruka je "Out of range" i tako stoji,nemogu ući u OS niti ništa. A monitor je star (neznam točno koji je) nekih 10 ako ne i više godina. Ima li ko kakvo riješenje?

Mozes vidjet BIOS/POST?

Ako mozes udji u Safe mod.
Dakle prije boota OS-a stiskaj F8.

Ako nemos ni to vidjet ostaju tri moguca kvara:   Monitor ili Kabel ili Graficka kartica 

Aleksandar,nemogu,stiščem DEL da uđem u BIOS,ali ne može ni tamo ući. P.S. koristim Linux a ne Prozore...Prepostavljam da je Monitor...

Ili monitor ili graficka kartica. Ali nije naodmet ni da provjeris kabel od monitora.
Na kojoj si grafickoj kartici? 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice