Izvijene korice

poruka: 8
|
čitano: 2.150
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Izvijene korice

Za razliku od Bug-a koji ima "normalne" korice koje ostaju ravne, Mreza neprestano dolazi sa plastificiranim koricama koje cim se prvi put otvore ostaju izvrnute kao rola papira. Pritom ne pomaze ni visednevno presanje pod knjigama, niti zavrcanje u suprotnom smjeru. Zasto jednostavno ne koristite jednake korice kao za Bug?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Izvijene korice

Zanimljivo. Osobno nisam imao do sada takvih problema (a imam sve Mreže - od prvog broja :). Možda ih izlažeš toplini ili ti stoje na suncu?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvijene korice

A mozda je do promjene klime, ipak dok dodje od zg do st, izidje iz magle na sunce Smijeh

To se desi istog trenutka kad ga pocmem citat, cim se otvori, vise nema povratka... nije od stajanja dakle, a svi moji Bugovi i Mreze su na sigurnom Cool

16 godina
moderator
offline
RE: Izvijene korice

Oleg je na putu, moramo pričekati dok se vrati - pitat ćemo ga kako se Mreža "ponaša" u Zadru, pa na osnovu toga zaključiti da li je "teritorijalno osjetljiva"! :)

 

A sada ozbiljnije - doista ovo je prva reakcija ovog tipa, a godinama je Mreža u istoj tiskari i ovitak se radi na isti način. Meni osobno jako smeta taja "efekt" samovoljnog savijanja i da je bilo ovakvih reklmacija prije - sigurno bismo nešto poduzeli.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvijene korice

Da ne ostane sve na ricima, evo i slike. http://img232.imageshack.us/img232/6595/080228183431xs5.jpg Ovaj zadnji broj je posebno pogodjen.

Livo je br.12/07 nakon visemjesecnog presanja pod Bugovima, a desno je friski br.03/08.

Nije sad da mi nesto osobito smeta, osobito nakon presanja, ali ako moze bit jos i bolje, zasto ne...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvijene korice
wifi kaže...

Da ne ostane sve na ricima, evo i slike. http://img232.imageshack.us/img232/6595/080228183431xs5.jpg Ovaj zadnji broj je posebno pogodjen.

Livo je br.12/07 nakon visemjesecnog presanja pod Bugovima, a desno je friski br.03/08.

Nije sad da mi nesto osobito smeta, osobito nakon presanja, ali ako moze bit jos i bolje, zasto ne...

 Stvarno čudna primjedba. Čitam Mrežu već par godina i svi brojevi su mi potpuno ravni (kao da sam ih jučer izvadio iz najlona). Da nisi ti jedan od onih koji čita novine lijevom rukom i onda kažiprstom i palcem lista stranice od Olegove kolumne prema uvodniku? Neodlučan
16 godina
moderator
offline
RE: Izvijene korice

Desilo se nekoliko puta da manji broj primjeraka Mreže bude previše stegnut u procesu celofaniranja u tiskari. Na to smo nekoliko  puta skretali pažnju tiskari i vršili smo kontrolu, ali očito su neki promakli.

Izgleda da ste imali nesreću i nekoliko puta dobili upravo takve primjerke.

Napišite na  pretplata@bug.hr  sve brojeve koji su vam iskrivljeni i vašu adresu i poslati ćemo vam (isp)ravne.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvijene korice
Aron kaže...

Izgleda da ste imali nesreću i nekoliko puta dobili upravo takve primjerke.

Napišite na  pretplata@bug.hr  sve brojeve koji su vam iskrivljeni i vašu adresu i poslati ćemo vam (isp)ravne.

 

 

 Uvik ste posteni sto se tice i dvd-a i opcenito bug/mreze, sve pohvale vam saljem na tome. Nije uopce problem, nakon par miseci pod tezinom mreza ce doc na svoje misto, tako da nema problema... ovo je vise bila primjedba tiskari kao takvoj a sve da bi u konacnici bili jos bolji! Radje bi bar .pdf brojeva 2-6 Buga, jer to su mi jedini koji nedostaju... Pozdrav!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice