Mreža 8/9_2010

poruka: 9
|
čitano: 16.863
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mreža 8/9_2010

Evo, upravo sam primio svoj primjerak Mreže, koji je inače stigao, poderan i izgužavan, pa šta mu se desilo, neznam.

 

Tema je razvoj mobilnih aplikacija, skaliranje servera (problemi s e-maticom), Samsung Bada OS, ništa uzbudljivo.

 

Jedino možda su zanimljiviji Informacijsko zagušenje i serveri iz Las Vegasa.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mreža 8/9_2010
tebi mozda nije zanimljivo ...meni jeste i to jako ...

K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mreža 8/9_2010
BugSU kaže...
tebi mozda nije zanimljivo ...meni jeste i to jako ...

Dobro, zašto?

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
16 godina
offline
RE: Mreža 8/9_2010
zato sto me programiranje zanima... zato sto me zanima cela tema... o mobilnim OS-ovima ...
Zato sto sam web programer i zanima me mogucnosti web jezika za mobitele...etc etc...da ne nabrajam sta sve...

btw nisi ni ti rekao zasto ti nije zanimljivo....
K'eni pa te vat' ;)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mreža 8/9_2010
Smooth Operator kaže...

Evo, upravo sam primio svoj primjerak Mreže, koji je inače stigao, poderan i izgužavan, pa šta mu se desilo, neznam.

 

Možda ga je postar prelistaoSmijeh

 

Ja sam jucer kupio Mrežu koja se nakon listanja raspala ko' Jugoslavija...

Normalno sam je listao i listovi su se jednostavno poceli odvajati, katastrofalan uvez....

Molim urednistvo da mi posalje ljepilo i uradi nesto s uvezom MrezeNeodlučan

Pozz Namigiva

16 godina
moderator
offline
RE: Mreža 8/9_2010
zoooomm kaže...
Smooth Operator kaže...

Evo, upravo sam primio svoj primjerak Mreže, koji je inače stigao, poderan i izgužavan, pa šta mu se desilo, neznam.

 

Možda ga je postar prelistaoSmijeh

 

Ja sam jucer kupio Mrežu koja se nakon listanja raspala ko' Jugoslavija...

Normalno sam je listao i listovi su se jednostavno poceli odvajati, katastrofalan uvez....

Molim urednistvo da mi posalje ljepilo i uradi nesto s uvezom MrezeNeodlučan

Pozz Namigiva

Molim vas obojicu da pošaljete svoju adresu na pretplata@bug.hr kako bismo vam poslali nove primjerke (ali nažalost, tek sljedeći tjedan).

Ispričavam se radi ove neugodnosti.

 

Pozdrav

Aron Paulić

direktor

Bug d.o.o.

15 godina
neaktivan
offline
Mreža 8/9_2010

Nema potrebe za tim, već sam ga pročitao. Samo sam napomenuo da je došao u stanju kakvom prije i nije dolazio.

 

Arone, imaju li pretplatnici i BUG i Mreže neke pogodnosti? Naime, ja sam uzeo pretplatu BUG na 2god i Mrežu na jednu. Uzeo bih i Mrežu na 2god, ali u ponudi koju mi je poslala gspđ. Subašić nije stajalo 2god. Tako da nisam ni mogao uzeti na 2god. što mi je čudno jer mi je na BUGovoj ponudi bila opcija 1god ili 2god.,dok kažem na ponudi Mreže, samo 1god.Iznenađen

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mreža 8/9_2010

Pretplatnici časopisa Bug imaju povlaštenu cijenu na pretplatu časopisa Mreža(na jednu i dvije god.).

Na pretplata@bug.hr pošaljite Vaše podatke uz napomenu da želite ponudu pretplate na Mrežu na 2 god. i poslati cemo Vam je.

 

Lijepi pozdrav

Nikolina Subašić

Bug d.o.o.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Mreža 8/9_2010

Kako ću sad to napraviti, kad sam već uplatio na jednu godinu i završio s tim?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice