D-link DAP 1160 postavljanje u repeater način

poruka: 2
|
čitano: 5.416
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
D-link DAP 1160 postavljanje u repeater način

Zamolio bih ako bi netko mogao objasniti kako navedeni modem postaviti u repeater način rada, probao sam ali nikako ne uspijevam.

Točnije, želio bih povećati signal wireless-a pa su mi rekli da ću s ovim modemom rješiti problem ali ne uspijevam.

 

Zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
D-link DAP 1160 postavljanje u repeater način

uđi u postavke AP-a (dap-a1160) prođi preko cd-a osnovnu konfiguraciju te se nakon određivanja mena mreže i šifre /najbolje koristit wpa2 enkripciju/ spoji u napredne opcije kliknuvši na tipku u nastabku ili iz preglednika upisavši adresu na vrh 192.168.0.50 , ulazi se tako da u prvo polje upišeš admin a drugo ostaviš prazno, u naprednim postavkama idi na wireless pa odaberi "site survey" da ti pronađe odgovarajući signal na koji se želiš spojiti, nakon potvrde OK klikni na opciju snimi promjene, pričekaj da se snime i tek onda ugasi na x kompletni prozor i stvar je gotova .. Za spajanje na novije routere koristi wisp repeater mod jer samo repeater baš i ne prihvaćaju .. Najbolje je ugasiti mix mod tako što ćeš opet ući u napredne postavke te router i pristupnu točku postaviti da rade isključivo u g modu jer stariji b mod bitno usporava wifi signal i na routeru i na AP-u a ionako mi ne koristimo uređaje koji podržavaju b signal .. 

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice