Problem oko spajanja ZTE routera i TP-link AP

poruka: 2
|
čitano: 2.361
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem oko spajanja ZTE routera i TP-link AP

Pozdrav ekipo, 

 

Kako nigdje ne mogu naći konkretan odgovor odlučio sam se ovdje pitati jer ovdje stručnjaka za mreže ne fali :)

 

Imam problem kod spajanja T-com routera ZTE modela i TP-Link range extendera kako bi pojačao signal u cijeloj kući.

T-com router postavke nisam dirao, a u TP-linku sam isključio DHCP , i stavio ga u istu Subnet masku kao i ZTE.

I sad je problem u tome što ZTE ne želi ili ne može dodijeliti IP adresu nekom računalu kroz TP-link...

Ali kad se nalazim u blizini rutera on dodijeli IP adresu, a kad sam u blizini TP-linka ništa.

Čitao sam da ima problem ZTE kod dodijeljivanja IP adresa preko AP iliti Range Extendera.

Ima netko ideju kako bi riješio taj problem? 

U TP-linku postoji i DHCP ali ne želim ga uključivati jer ce onda nastati IP konflikt.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem oko spajanja ZTE routera i TP-link AP

Isti problem imam i ja sa ovim ZTE smećem šta tcom daje u zadnje vrijeme, neće da daje adrese nikome ko se ne spaja direktno na njega, pa makar sve spojili kabelom preko switcha isto neće daje... dakle ZTE----SWITCH----RAČUNALO, ne radi, mogu jedino ručno upisati IP adresu računalu i onda radi.. šta reći.. koju posluku porati... bravo tcom..

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice