spajanje 2 routera

poruka: 2
|
čitano: 917
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
spajanje 2 routera

Pozdrav, molio bih vas za savjet. naime, kuci imam t-com ADSL od 5 Mb,koji je odlicanu prostorijama u kojima hvatam wifi sa njihovog bijelog ADB wifi routera (sl 1), medjutim, na doljnjem spratu mi je dosta slab wifi signal (debeli liveni betonski zidovi).

 

Kod sebe imam wifi router Dlink DSL-2641B (sl 2) , a posto mi je razveden mrezni kabal na doljnji sprat zelio bih da spojim ova dva routera da ovaj D-link salje Wifi signal na doljnji sprat. Molim vas da mi objasnite kako da ih spojim i kako da ih podesim, jer kad ih jednostavno spojim sa mreznim kablom oni rade na kratko vrijeme a onda obadva zaglupe i ne salju internet dok ih ne restartujem , a onda sve iz pocetka.
Hvala unaprijed i pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 17:12 (igorjnk).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
spajanje 3 routera

Mislim da spajanje 3 modema ide samo kod simensa 763. Imam kuću na tri sprata /prizemlje, prvi i drugi kat/, na prvom katu je glavni kod kojeg dolazi žica izvana i njega ne treba dirati. Treba iskonfigurirati ova dva koja idu gore na kat i dolje u prizemlje. Ukopčaju se na lan1  lan2 i imaš signala posvuda u prizemlju  na prvom i drugom katu. Stvar radi super cijelo ljeto bez greške. Sva tri modema moraju biti simens 763, na drugima to ne radi. Naravno, 8ako ti treba glavni plus 1 onda ne treba 3.,

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2016 11:44 (lemo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice