T-Com Reklamacija Modema zaključana tema

poruka: 98
|
čitano: 30.202
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Već par mjeseci imam problema s modemom koji se gasi kad mu padne na pamet i tako stalno puca veza. Naime riječ je o smećarskom SpeedTouch-u Thompson 780wl.Zanima me imam li nekakvo pravo reklamacije tako da uberem novi jer imam ugovor do 1.5.2011 ? Ali problem je što sam ja po modemu bušio par rupica gore i tako privremeno riješio problem gašenja, što mislite kako će to proći ?Da li je netko uopće uspio izboriti novi modem ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...

Već par mjeseci imam problema s modemom koji se gasi kad mu padne na pamet i tako stalno puca veza. Naime riječ je o smećarskom SpeedTouch-u Thompson 780wl.Zanima me imam li nekakvo pravo reklamacije tako da uberem novi jer imam ugovor do 1.5.2011 ? Ali problem je što sam ja po modemu bušio par rupica gore i tako privremeno riješio problem gašenja, što mislite kako će to proći ?Da li je netko uopće uspio izboriti novi modem ?

Ako se nevaram, produljenjem ugovora oni ti daju novi modem  ili nešta drugo ?

14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Pa kažem da traje do 1.5.2011 a ja nemogu toliko izdržati s ovim govnom.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Ne mozes nesto nazivati smecem ako se to samo tebi dogada.... ja isto imam taj ruter, i vec 2-3 godine radi bez ikakve greske (upaljen je 0-24, svaki dan)

 

Trebali bi ti zamjeniti bez ikakvog ugovora, mom frendu je crkao neki siemensov i donjeli mu novi

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
lovac82 kaže...

Ne mozes nesto nazivati smecem ako se to samo tebi dogada.... ja isto imam taj ruter, i vec 2-3 godine radi bez ikakve greske (upaljen je 0-24, svaki dan)

 

Trebali bi ti zamjeniti bez ikakvog ugovora, mom frendu je crkao neki siemensov i donjeli mu novi

Vjeruj mi znam najmanje još 5 ljudi koji su imali problema s  tim ruterom, ali NFH.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
15 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Pa znam i ja jednog (isto problem s pucanjem veze), al eto... nije svaki primjerak los

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Dobro, znam da od nedavno dijele neki bijele (debele) modeme ida rade perfektno.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...

Dobro, znam da od nedavno dijele neki bijele (debele) modeme ida rade perfektno.

To je isto neki Thomson, ali noviji od mojeg.... bar ga je dobio moj djed prije mjesec dana kada je uzimao max tv, zasada nema problema s njim

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...
..

Vjeruj mi znam najmanje još 5 ljudi koji su imali problema s  tim ruterom, ali NFH.

-znaš li koliko ih je u upotrebi? (sporedno)

Za reklamaciju nazovi tcom, što bi na forumu mogao rješiti? Ili da ti netko kaže da instaliraš driver za miša.

(dat će ti drugi, osim ako im počneš prigovarati i onda vide majstorske rupice..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Ma pitam samo da vidim dali oni uopće u praksi imaju mijenjanje modema ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
T-Com Reklamacija Modema

Probaj ih na lijep način izgrditi,pa onda zahtijevaj D-Link ili Sagem..super su oba...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema

Moj savjet ti je da si kupiš vlastiti i miran si..

Ja sam se preporodio kad sam zamijenio T-comov Zyxel (isti problemi)...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Reklamacija Modema

ja imam isti problem, gasi se svako malo i to postaje jako iritirajuće.... ja sam dobio novi modem nakon sto mi je stari pregorio nakon udara groma nedaleko od kuće te je nakon to ga se poceo gasit i zvao sam, a oni su nesto radili i rekli da je to sad uredu, popravili smo, ali NISU i uzo sam neki stari modem ali ista stvar, a glupo mi ih zvat i neznam do ćega je, čak sam otvorio i temu na forumu ali nije bilo rezultata.

mislim promjenit mrežnu karticu ali mislim da nije do toga

 

za modem, moraju ti dat novi, plačaš im te usluge kao i one za besplatan poziv za podršku...e pa sad neznam hoće li ti dat novi pošto si ti na svom izbušio rupe ali pitaj ih, zovni ih na 0800 9000...

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
T-Com Reklamacija Modema

rupe ne spominji,glumi gljivu...{#}

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
lovac82 kaže...
perkoxcar kaže...

Dobro, znam da od nedavno dijele neki bijele (debele) modeme ida rade perfektno.

To je isto neki Thomson, ali noviji od mojeg.... bar ga je dobio moj djed prije mjesec dana kada je uzimao max tv, zasada nema problema s njim

Dečki samo da navedem, ovdje se radi o bijelom Tomsonu model TG 782i!

Osobno kod mene radi 24/7/365 bez prevelikih problema, osim kada ukakaju motku u T-Com-u. I da tražite WPA2 ključ zaštite kod postave.

 

BTW, što se mene tiče, ako je krajnji korisnik iz nekog razloga nezadovoljan postojećim, uz priloženu pismenu žalbu/molbu, vjerujem sa će T- Com iz svog interesa poradi zaštite imena i branda svakako dostaviti novi. Meni je dostavljen po dostavnoj službi ( FEDEX ko se ne varam ), instalacija je vaših ruku djelo.

 

P.S. nadam se da sam barem malkac pomogao nekom, mhaaaaa! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 20:13 (ATJLučko).
15 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...

Ma pitam samo da vidim dali oni uopće u praksi imaju mijenjanje modema ?

 -koliko ja znam, svaki prijavljeni kvar moraju otkloniti (ako je kvar s njihove strane), u to ulazi i modem. Garancija za modem traje jednako kao i ugovorna obaveza. (zapravo i dulje, ali tad se moraš natezati).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
ATJLučko kaže...
lovac82 kaže...
perkoxcar kaže...

Dobro, znam da od nedavno dijele neki bijele (debele) modeme ida rade perfektno.

To je isto neki Thomson, ali noviji od mojeg.... bar ga je dobio moj djed prije mjesec dana kada je uzimao max tv, zasada nema problema s njim

Dečki samo da navedem, ovdje se radi o bijelom Tomsonu model TG 782i!

 

BTW, što se mene tiče, ako je krajnji korisnik iz nekog razloga nezadovoljan postojećim, uz priloženu pismenu žalbu/molbu, vjerujem sa će T- Com iz svog interesa poradi zaštite imena i branda svakako dostaviti novi. Meni je dostavljen po dostavnoj službi ( FEDEX ko se ne varam ), instalacija je vaših ruku djelo.

 

P.S. nadam se da sam barem malkac pomogao nekom, mhaaaaa! 

Tooooo, mene samo frka da nebi slali servisera doma da vidi to čudo.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...
ATJLučko kaže...
lovac82 kaže...
perkoxcar kaže...

Dobro, znam da od nedavno dijele neki bijele (debele) modeme ida rade perfektno.

To je isto neki Thomson, ali noviji od mojeg.... bar ga je dobio moj djed prije mjesec dana kada je uzimao max tv, zasada nema problema s njim

Dečki samo da navedem, ovdje se radi o bijelom Tomsonu model TG 782i!

 

BTW, što se mene tiče, ako je krajnji korisnik iz nekog razloga nezadovoljan postojećim, uz priloženu pismenu žalbu/molbu, vjerujem sa će T- Com iz svog interesa poradi zaštite imena i branda svakako dostaviti novi. Meni je dostavljen po dostavnoj službi ( FEDEX ko se ne varam ), instalacija je vaših ruku djelo.

 

P.S. nadam se da sam barem malkac pomogao nekom, mhaaaaa! 

Tooooo, mene samo frka da nebi slali servisera doma da vidi to čudo.

tebi ce dat na lijepe oci

16 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema

Sve zavisi gdje stanuješ, koliko si dugo u T-Comu, imaju li serviseri vremena doći itd. Meni recimo svaki put kada se požalim, dođe ekipa-minimalno jedan čovjek pogledati u čemu je greška i otkloniti je. Budući da te ništa ne može koštati, nazovi T-Com, reci im opis problema i zatraži novi uređaj. Dobiti ćeš ga sigurno. Meni su dva puta mijenjali modem, jednom mi je čovjek došao osobno staviti, instalirati i vidjeti hoće li raditi dok sam sljedeći put sam morao podići u njihovoj bazi koja je udaljena 3min hoda.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...
ATJLučko kaže...
lovac82 kaže...

 

BTW, što se mene tiče, ako je krajnji korisnik iz nekog razloga nezadovoljan postojećim, uz priloženu pismenu žalbu/molbu, vjerujem sa će T- Com iz svog interesa poradi zaštite imena i branda svakako dostaviti novi. Meni je dostavljen po dostavnoj službi ( FEDEX ko se ne varam ), instalacija je vaših ruku djelo.

 

P.S. nadam se da sam barem malkac pomogao nekom, mhaaaaa! 

Tooooo, mene samo frka da nebi slali servisera doma da vidi to čudo.

ja sam imao problema sa modemom.. imao sam onaj simensov i došli njihovi tehničati i zamjenili ga za thompson TG 782i...nisu ni provjeravali dali radi..naime meni su sve lampice na modemu svijetlile i nije se nikako mogao povezati na net

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Dečki ako netko ima naveden modem i ne treba mu bio bih zahvalan kada bi mi prodao/poklonio/dao samo masku.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
T-Com Reklamacija Modema

Ne pomaze flash firmwarea?

Od žarke želje da budem u pravu preskačem pročitati postove, previđam i trollam - (s)izgoreo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
lovac82 kaže...

Ne mozes nesto nazivati smecem ako se to samo tebi dogada.... ja isto imam taj ruter, i vec 2-3 godine radi bez ikakve greske (upaljen je 0-24, svaki dan)

 

Trebali bi ti zamjeniti bez ikakvog ugovora, mom frendu je crkao neki siemensov i donjeli mu novi

Nego kak da ga nazove, kad i je smece bez greške vecina ljudi ima s njime problema tak je bilo i kod mene dok sam bil na T-Šrot pa to i ptice na krovu znaju opce poznata stvar.{#} Taj stari Thomson Speedtouch 780WL djele okolo, jer ih još imaju na zalihama boli njih đon za korisnika jedan Simens SX 763 WLAN za usporedbu je znatno bolji model kojeg daju na Iskon a ima ih dost i na T-Com.{#}

 

T-Com kod nas i u Njemackoj, je sasvim druga prica oni tam daju sasvim druge puno bolje modele ko ovaj dole recimo osnovni model. T-Com u Njemackoj ne može jahat korisnike kak oce, jer ne smiju te imaju jaku konkurenciju usput a kak je kod nas zna se.{#}{#}

 

 

http://www.telekom.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/EKI-PK-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetails-Start;sid=OuN-jm5rf6l8jiPtIUVwOmVuCFnjgxykV3bbBDXBaEHhsG2Wav2-4uaUo72zPA==?StageProductRefID=0304021000170_0002%40EKI-PK&ProductRefID=0304021000170_0002%40EKI-PK

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Sutra dolazi serviser pa ćem ovidjeti kako će se odigrati situacija.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema

Ma samo se pravi blesav...

A i sumnjam da će ti serviser nešto reći...vjerojatno ćeš dobiti novi..koda njega briga.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Reklamacija Modema

pa kad sam ja svoj mjenjo gledao je jeli sve uredu i iako sam mu rekao da je zbog groma pregorio on ga je odlucio pregledat, palit itd. čak je i kablove od njega uzeo i još mi je poslije rekao 'aha dobro pregledat će ga ( u tcoma valjda) pa se možda ćak mogne i popravit' pa vidi ako ništa kupi novi d-link neki {#}

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Uglavnom maloprije došla 2 frajera s modemom ispod ruke, ukopčali sve i sve 5 prošlo, vidjet ćemo da li je problem riješen.

 

Što se tiče rupica: Vadi modem i veli: Kakve su ovo rupe jebate ? Drugi veli: Ma to je majstor radio za hlađenje. Prvi veli: Onda si ga zadrži.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Reklamacija Modema
perkoxcar kaže...

Uglavnom maloprije došla 2 frajera s modemom ispod ruke, ukopčali sve i sve 5 prošlo, vidjet ćemo da li je problem riješen.

 

Što se tiče rupica: Vadi modem i veli: Kakve su ovo rupe jebate ? Drugi veli: Ma to je majstor radio za hlađenje. Prvi veli: Onda si ga zadrži.

Haha, svaka im cast, inace ima i gadova zali boze

14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Ma znam, evo usporedbe statog i novog.

na ovom  je bio ventilator 80mm na ovom je bio ventilator 80mm
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 16:06 (perkoxcar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Reklamacija Modema

Meni su dali taj novi modem kada sam se preselio, valjda su imali viška, al još uvijek koristim stari

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice