Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

poruka: 220
|
čitano: 139.930
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Poozz!

Evo sada ne radi, radi samo EDGE i to bez signala.

Bože što nam rade, Vip hombox, stalno puca linija, mjesećno moram na tavan 3-4 puta restartati hombox,

ali računi uredno stižu.

Sada probam preko Tele 2, i tu smo na rubu signala i kvalitete, telefon koliko toliko radi kad ga namjestim preko roaminga T-mobajl.

Tu plačam unaprijed.

Pa gdje mi živimo?

Ima netko ideju trebam 15 Gb prometa, preko otključanog hombox-a.

LP

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2014 7:25 (kozar).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
kozar kaže...

Poozz!

Evo sada ne radi, radi samo EDGE i to bez signala.

Bože što nam rade, Vip hombox, stalno puca linija, mjesećno moram na tavan 3-4 puta restartati hombox,

ali računi uredno stižu.

Sada probam preko Tele 2, i tu smo na rubu signala i kvalitete, telefon koliko toliko radi kad ga namjestim preko roaminga T-mobajl.

Tu plačam unaprijed.

Pa gdje mi živimo?

Ima netko ideju trebam 15 Gb prometa, preko otključanog hombox-a.

LP

probaj sa t-mobile ili bonbon ... meni radi na full HSPDA na viski gdje je brdovito i signal se gubi na mobitelima ...

12 godina
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Uopće se ne čudim, zašto mi je brzina na tom AP-u slabija od one preko Huawei E3131 USB sticka...
Huawei  B260a podržava download do max 7.2 Mbps, dok ja preko sticka hvatam preko 10 Mbps...
Jedina dobra stvar je kaj B260a ima mogućnost WLAN-a, ali onih 10 Mbps skrese na 5 Mbps (cak nije sposoban ni na 7.2 drzati...) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

trebam kod za od vipa imei 358707033974104  help momci

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

memphis pomagaj imei 358707033974104 {#}

14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

Unlock code = 42758901

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

hwala radi a jel imaš što za ovaj tek ga uzeo u vipu

huawei B683 867889006450835

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

Imam i option globesurfer 3 dali ga znaš otključat imei je 354532021579861

hwala na kakvoj takvoj pomoči ;)

10 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

postovanje... bi li mi moga neko ucinit uslugu da neplacam na dc unlocker za homebox b260. imei je 

358707034394120

 

unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
tomislav333 kaže...

hwala radi a jel imaš što za ovaj tek ga uzeo u vipu

huawei B683 867889006450835

27643022

14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
dinotg kaže...

postovanje... bi li mi moga neko ucinit uslugu da neplacam na dc unlocker za homebox b260. imei je 

358707034394120

 

unaprijed hvala!

Možeš platiti pivu ... 86127274

12 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Pitanje ?

 dali može u otključani Huaw B260 A ići Vip kartica, jer to je koma kod nas  na relaciji, Čakovec - Mursko Središće više radi UMTS nego HSDPA.

tele 2 radi kako tako, dok stavim vipovu karticu iz homboxa u telefon ponekad imam i 3G.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
kozar kaže...

Pitanje ?

 dali može u otključani Huaw B260 A ići Vip kartica, jer to je koma kod nas  na relaciji, Čakovec - Mursko Središće više radi UMTS nego HSDPA.

tele 2 radi kako tako, dok stavim vipovu karticu iz homboxa u telefon ponekad imam i 3G.

 

ja imam otključani Huawei b260a i koristim vip, stavio sam rumunjski vodatel i internet se preporodio, ne kužim zaš ti nebi radilo s vip karticom, to je ko i kad mob otključaš, radi na sve kartice

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
kozar kaže...

Pitanje ?

 dali može u otključani Huaw B260 A ići Vip kartica, jer to je koma kod nas  na relaciji, Čakovec - Mursko Središće više radi UMTS nego HSDPA.

tele 2 radi kako tako, dok stavim vipovu karticu iz homboxa u telefon ponekad imam i 3G.

 

ako si ga otključao možeš stavit karticu čiju god hoćeš samo moraš podesit APN od providera

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

hwala ti šteta šta nisam cura sad vi dobio odmah pusu ali ako ikad budeš dolazio u rijeku plačam gajbu da gajbu dvije tri pive ;)

 

12 godina
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Mene zanima dal se može carnet koristit na homeboxu (tele 2 10gb 90kn) jer frend ima taj carnet i u stick mora unet carnet mail i lozinki, a mene zanima di da ja unesem carnet mail i lozinku jer planiram odjavit vip. hvala

 

P.S. koristim rumunjski firmware

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
Tony1999 kaže...

Mene zanima dal se može carnet koristit na homeboxu (tele 2 10gb 90kn) jer frend ima taj carnet i u stick mora unet carnet mail i lozinki, a mene zanima di da ja unesem carnet mail i lozinku jer planiram odjavit vip. hvala

 

P.S. koristim rumunjski firmware

trebalo bi ... ali moraš podesit apn za tele2 carnet ... pogledaj njegove postavke apn-a i ukucaj u profil svog homeboxa pa se probaj spojit ...

 

imaš ovdje upute od vipa .. ti samo prepisuj od frenda

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CDYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.carnet.hr%2Fdokumenti%3Fdm_document_id%3D872%26dm_dnl%3D1&ei=ESFWU4u_KIOCzAPetYDwDA&usg=AFQjCNGpNUEDFJ-QFMa_MlQV2TokayWi8g&sig2=DExC8c_egDSvRk-FwIQwmw&bvm=bv.65177938,d.bGQ

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 10:05 (Memphis).
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

Evo imaš ovdje postavke za carnet tele2; http://www.tele2.hr/downloadpdf.ashx?pdfid=532

10 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Ja imam isti problem raskinuo sam ugovor sa VIP-om i sada imam stick bonbon 5 GB aktiviram za 45 kn, a signal je u mom naselju vrhunski bar njihov za razliku od Vip-a.

Volio bih tu karticu ubacit u HUAWEI B260a jer vidim da radi extra ako je signal ok.

 

Ako moze unlock code ??? 

 

IMEI : 358707034396984    Hvala unaprijed . Pozz

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
Draven1234 kaže...

Ja imam isti problem raskinuo sam ugovor sa VIP-om i sada imam stick bonbon 5 GB aktiviram za 45 kn, a signal je u mom naselju vrhunski bar njihov za razliku od Vip-a.

Volio bih tu karticu ubacit u HUAWEI B260a jer vidim da radi extra ako je signal ok.

 

Ako moze unlock code ??? 

 

IMEI : 358707034396984    Hvala unaprijed . Pozz

21911299

10 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Hvala od srca odradio sve radi kao lud, inace dok je VIP kartica bila unutra nisam nit znao koliko je dobar.

 

Bonbon ima predobar signal u Dubravi tako da mi sad radi na 43 ping , 6 download speed i oko 2 upload. Što smatram vrhunski za razliku od prije.

 

Hvala jos jednom.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Molio bih Memphisa, ako mu nije problem jedan 

unlock code za VIP-ov b260a.

IMEI 358707032004861

 

Negdje griješim, pa trebam pomoć iskusnijih.

Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

99305585

 

di griješiš?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

Zahvaljujem.

 

Uspio sam dobiti nekakav unlock code, ali mi je javljao da je password krivi.

Kada mi je bio uključen Huaiwei B260a, nisam se mogao spojiti na wireless 

(njegov je isključen), pa nisam bio siguran da li je problem u njegovim postavkama.

Probam sa novim codom, pa javim.

9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Memphis legondo, pomozi.Treba mi unlock kode za HUAWEI B 260.IMEI;352410030453695

Unaprijed zahvaljujem!!!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

Puno hvala na pomoći!!!

Izgleda da sam pokušavao sa krivim kodom.

Vidim da si doktorirao na ovom routeru.

Pokušao sam mu staviti novi firmware, ali ne uspjevam.

Javlja da software nije ispravan. 

Smije li uređaj imati SIM karticu u sebi i biti spojen na Internet kada se

stavlja novi software?

Software je skinut sa gore navedenog linka. 

 

14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ

sim kartica nema veze .. probaj jedino ponovo skinut firmware pa ponovo flashat, obavezno LAN kablom ... ako neće onda vjerovatno trebaš flash code jer je i to zaključano.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
Imam i ja taj router od Vip-a, pa se pitam čemu služi to otključavanje i općemito tvari koje pričate? Može objašnjenje? Zašto bi neko imao posla sa tim?
Gaming is Life!
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

Pozz Memphis.Skinuo sam onaj program za unlock(FCM unlock) uključio modem mrežnim kabelom u comp i pokrenuo program.Prepoznao mi je modem tj.ispisao njegov IMEI kad sam unio kod koji si mi poslao napisao je "krivi pasword".Znam da sam naporan ali pomozi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČ
vilsonik kaže...

Pozz Memphis.Skinuo sam onaj program za unlock(FCM unlock) uključio modem mrežnim kabelom u comp i pokrenuo program.Prepoznao mi je modem tj.ispisao njegov IMEI kad sam unio kod koji si mi poslao napisao je "krivi pasword".Znam da sam naporan ali pomozi.

probaj s ovim kodom; 60203153

 

ako ni taj ne prihvaća onda ćeš ga morat dekodirat pomoću servera ... DC unlocker

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice