Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

poruka: 98
|
čitano: 89.952
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Istekao mi je ugovor za vip homebox uređaj je huawei b260a zanima me može li se kako otključati da u njemu mogu koristiti t-mobile karticu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Uspio sam otključati uređaj pomoću programa dc unlocker https://www.dc-unlocker.com  nije besplatno traže 7 kredita  1 kredit = 1 Euro  uplatio sam 7 eura visa karticom i otključao sam ga za nekoliko minuta otključavanje se vrši preko LAN kabela za otključavanje je potrebno imati drugu internetsku vezu za to sam koristio t-mobile usb stick

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

imam još jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu ovaj huawei b260a što sam otključo hvata t-mobile hspa pun signal, a niti jedan od sljedećih modema nemože uhvatiti wcdma a kamo li hspa

vata samo edge. Radi se o sljedećim modemima huawei e 1552,huawei e1750,huawei e 1550 niti jedan od nabrojanih neće da uhvati 3g bez obzira dal ga iznosio  van na produžnom usb-u šta got napravio neće da vata i gotovo neznam šta bi mogo biti problem sva tri modema su nova . htio bih jedan od ta tri modema uključiti u router tp link tl-mr 3420 koji ima priključak (usb) za 3g modem. i zaboravio sam napisati kad uključim opciju  samo wcdma onda nema nikakav signal?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 16:35 (expert man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

šta niko neće pomoći? nije valjda da niko nezna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje
expert man kaže...

imam još jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu ovaj huawei b260a što sam otključo hvata t-mobile hspa pun signal, a niti jedan od sljedećih modema nemože uhvatiti wcdma a kamo li hspa

vata samo edge. Radi se o sljedećim modemima huawei e 1552,huawei e1750,huawei e 1550 niti jedan od nabrojanih neće da uhvati 3g bez obzira dal ga iznosio  van na produžnom usb-u šta got napravio neće da vata i gotovo neznam šta bi mogo biti problem sva tri modema su nova . htio bih jedan od ta tri modema uključiti u router tp link tl-mr 3420 koji ima priključak (usb) za 3g modem. i zaboravio sam napisati kad uključim opciju  samo wcdma onda nema nikakav signal?

 

Ista stvar, otključao sam b260a preko IMEIa doduše nešto jeftinije ... 2,38$. Kad stavim bonbon karticu ima full HSPA signal brzina je odlična za područje u kojem imam homebox. Kad istu karticu stavim u mobitel ili usb stick jedva da ima 1-2 crtice na EDGEu. Kad mi je VIP bio u B260a isto je radio samo na edgeu. Uglavnom super radi čak sam ga flashao sa novijim firmwareom od rumunjskog vodatela ... jer ne mogu naći orginalni ... ako netko zna ili ima neka da ...

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

možeš li mi dati link na taj firmware

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

evo: https://adf.ly/ORpeT

 

rumunjski vodatel ... imaš i engleski jezik ... poslije flashanja nema povratka na staro od vipa iako možda se domognem postojećeg vipovog firmwarea!

14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Vodafone

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 23:36 (Memphis).
13 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

postoji li način da se iz b260 izvuče postojeći firmware?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

ne

9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Memphis legendo,pomozi.Treba mi unlock code za huawei B260.

IMEIi;352410030453695.

Unaprijed hvala!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje
Model No. :b260aIMEI :352410030453695NEW ALGO CODE :31202753OLD ALGO CODE :60203153FLASH CODE :59877440
15 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Ja sam updejtao firmware na Rumunjski Vodafone također, i otključao ga sa FMC Unlocker : http://unlock4modem.in/unlock-orange-tunisia-huawei-b260a-router-gateway/

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Pozdrav,

uspio sam odključati na taj rumunjski vodafon ali kad ubacim t com karticu trebao bi ukucati prilikom prve postavke podatke za t com.. zna li tko šta točno trebam upisati???

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 20:35 (TiipTop).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

U postavkama promjeni apn pristupnu točku. Po defaultu je data.vip.hr i samo na to mjesto treba upisati web.htgprs.

Meni radi, probaj

9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

probao sam ali mi ne šljaka...ne treba li i onaj neki pass promjeniti...

9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Možda netko zna što treba upisati pod Password u FMC Unlock za ... Huawei b260a IME: 358707032110874 

 

Poslao sam uplatu liku ali nema odgovora. Ne znam da li je na godišnjem ili što. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Super bi bilo kad bi dobio kod iza moj B260a , IMEI  358707032639005 . Unaprijed velika hvala i podrška dobrotvoru .

Ivančević
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Bok, ja bih isto otkljucao svoj Homebox uređaj, IMEI: 358707030369977, Huawei B260a. Puno hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

 U B260a radi VIP sim na bonove ,a VIP carnet sim ne radi - neće da se poveže. Jel bi pomogla promjena firmware? Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Molim pomoć za otključavanje Huawei B260a od Vip-a.

Nabavio sam ga preko oglasnika i radi ok s VIP sim karticom, ali ne i ondje gdje bi mi trebalo (loš VIP-ov signal, dok je T-com znatno bolji).

Čuo sam da se uređaj može otključati i u VIP-u, ali naravno s originalnim računom koji naravno nemam, jer sam kupio polovni.

Skinuo sam i pokrenuo FMC unlocker i traži me password koji se koliko vidim po forumu može na neki način "generirati"

iz IMEI-a.

na uređaju je IMEI:358707030582777

pa ako ima netko tko to može unaprijed zahvaljujem.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

...da li se nakon upgrade-a softvarea na rumnujski prethodno spominjanog B260a i dalje treba otključati uređaj

ili nakon toga radi normalno?

jer koliko vidim povratka na Vip nema, a nisam shvatio što se dobiva s rumunskim software-om.

Može netko odgovoriti tko je to probao?

Hvala.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Imam Huawei b260 a i code za otključavanje ali ne znam kako da to napravim jer imam Macbook a on nije kompatibilan da DC kao ni sa FMC UNLOCKER,na stranici VIP bežični pristupnik mi nije dozvoljeno mijennjati postavke sim-a. Da li itko zna kako da otključam modem jer u mjestu gdje sam ja samo VIP nema uopće signala.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Probaj kod nekog prijatelja spojiti homebox,instaliraj fmc unlocker ubaci kljuc i otkljucaj.

 

9 godina
neaktivan
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Pozdrav svima i ja sam jedan od onih tko ima vipov homebox Huawei b260a, a htio bi ga koristiti na tele2 pa bi molio ako bi tko mogao pomoći oko koda (pasworda) Za FMC Unlock da ga otključam na sve kartice.

Unaprijed zahvaljujem!

Ime: 358707032334995

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje
Kugla8 kaže...

Pozdrav svima i ja sam jedan od onih tko ima vipov homebox Huawei b260a, a htio bi ga koristiti na tele2 pa bi molio ako bi tko mogao pomoći oko koda (pasworda) Za FMC Unlock da ga otključam na sve kartice.

Unaprijed zahvaljujem!

Ime: 358707032334995

Probaj ovaj kod 76990645

11 godina
offline
Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Pozdrav svima. Evo i meni istekao ugovor od Vipa a racun izgubio pa ga ne mogu nositi da mi oni otkljucaju. Bio bih zahvalan kad bih dobio code.

IMEI je : 358707034824480

 

Hvala unaprijed !

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Zahvaljujem puno na kodu i vašem trudu moj homebox je sada otključan na sve kartice {#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje
dxdandy kaže...

Pozdrav svima. Evo i meni istekao ugovor od Vipa a racun izgubio pa ga ne mogu nositi da mi oni otkljucaju. Bio bih zahvalan kad bih dobio code.

IMEI je : 358707034824480

 

Hvala unaprijed !

Evo kod i za tebe, napiši jesi uspio 16848746

9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

Pozdrav emil,

 

može li još jedan kod? 

IMEI je:358707034816817

 

Hvala.

LP

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice