WDS ZTE H201L + ST780wl

poruka: 1
|
čitano: 1.625
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
WDS ZTE H201L + ST780wl

Pozdrav!

 

Korisnik sam Iskonovih usluga, i s obzirom da trenutni thompson nema dovoljno jak signal da pokrije cijeli stan, odlucio sam se investirati u rabljeni ZTE (ionako cu dobiti jos jedan uskoro uz vdsl pa reko mozda nece bit problema zbog kompatibilnosti).

Ni više ni manje, pa sam kupio rabljeni od H1, koji ima toliko ograniceni korisnicki panel da sve boli. Kontaktirao sam njihovu tehnicku i ocekivano dobio otkantanac da mi oni nemogu dati login podatke za kompletni panel, nego da im se obratim na email info@h1telekom.hr.

Okej. Vjerojatno cu i tamo dobiti otkantanac ali bar sam probao. Na internetu nema originalnog firmware da bih ga mogao flashat. Super.

Cak sam razmisljao o tome da taj rabjeni ZTE postavim kao glavni ruter pa thompsona spojim s wdsom na njega, ali zahvaljujuci zakljucanom panelu nemogu ni pppoe postavljati. Da ne spominjem voip za koji vjerojatno ni pass nebih dobio od iskona.

 

So... trebam ideje, ili iskustva - da li da se nadam login podacima za neograniceni admin panel od h1, da li postoji neka treca opcija, ili mogu ovaj ruter pospremiti i pri kupovini sljedecg biti oprezan u izboru?

 

LP

Matija

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice